Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Salvatore Ferragamo, italské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 100 ml
od 456 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza W EDP, 100 ml
od 798 Kč
7,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Elegance se prolíná celou tvorbou Salvatora Ferragama. Na její počest byla uvedena na trh parfémová voda Signorina Eleganza, luxusní vůně, která oslavuje ženský půvab a svádění. Čerstvé tóny…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 30 ml
od 309 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Salvatore Ferragamo Pour Femme EDP, 100 ml
od 594 Kč
5,94 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Salvatore Ferragamo pour Femme je současná klasická vůně: diskrétní a velmi ženská, kombinuje v sobě tradiční akordy s odvážnými a neobvyklými tóny. Tato vůně je při prvním dojmu květinová, ale…
Salvatore Ferragamo Signorina Libera W EDP, 100 ml
od 907 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Signorina Libera je pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. Obklopí vás energií a doslova rozzáří. Každou ženu povzbudí k vyjádření její jedinečné osobnosti a dodá jí sebevědomí a odvahu…
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo W EDP, 30 ml
od 464 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
- 30 ml
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018, moderní a neotřelý koncept smyslného okouzlení. Nová vůně Salvatore Ferragamo je koncentrátem moderní ženskosti. Tato vůně je…
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo W EDP, 100 ml
od 868 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018, moderní a neotřelý koncept smyslného okouzlení. Nová vůně Salvatore Ferragamo je koncentrátem moderní ženskosti. Tato vůně je…
Salvatore Ferragamo Amo Per Lei W EDP, 100 ml
od 862 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei parfémovaná voda pro ženy 100 ml, Květinově dřevitě pižmová vůně uvedena na trh v roce 2020 Nová dámská vůně Salvatore Ferragamo AMO FERRAGAMO PER LEI…
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa W EDP, 50 ml
od 643 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Sladký parfém
- 50 ml
Signorina Misteriosa je oslavou skrytých stránek ženské duše. Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. …
Salvatore Ferragamo Amo Per Lei W EDP, 50 ml
od 685 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Dámská vůně z roku 2020 Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei je ódou na štěstí, harmonii a čas věnovaný samým sobě vyjádřenou pomocí okouzlujícího akordu transparentních svěžích tónů. Vůně…
Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore W EDT, 100 ml
od 739 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Procházka voňavou cestičkou začíná barevným gejzírem sorbetu z hrušek nashi doplněných kapkou šťávy z granátového jablka. Poté dorazíme k srdci, v němž se právě rozvíjejí třešňové květy, jimž na…
Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle W EDP, 30 ml
od 414 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Signorina Ribelle od Salvatore Ferragamo je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou sebevědomou a nespoutanou osobnost. Tento parfém spadá do kategorie orientálně…
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa W EDP, 100 ml
od 811 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Signorina Misteriosa je oslavou skrytých stránek ženské duše. Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. …
Salvatore Ferragamo Amo Per Lei W EDP, 30 ml
od 485 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Dámská vůně z roku 2020 Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei je ódou na štěstí, harmonii a čas věnovaný samým sobě vyjádřenou pomocí okouzlujícího akordu transparentních svěžích tónů. Vůně…
Salvatore Ferragamo Fiamma Assoluta W EDP, 55 ml
od 910 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Dámská parfémová voda Fiamma Assoluta je inspirována silou a elegancí moderní ženy, která vyzařuje sebevědomí a jedinečnost. Její vůně se rozvíjí v harmonické kombinaci svěžesti, květinové…
Salvatore Ferragamo Fiamma W EDP, 35 ml
od 480 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Salvatore Ferragamo Fiamma je parfémovaná voda, která přináší jedinečný zážitek díky své komplexní a promyšlené kompozici. Je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež vyjadřuje jejich…
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful W EDT, 100 ml
od 734 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Síla květin se přetavila do jiskřivě duhové Amo Ferragamo Flowerful. Dechberoucí ohňostroj barevných květů se přetransformoval do okouzlující vůně v originálním flakónku. Mladistvě jiskřivá a…
Salvatore Ferragamo Signorina Unica W EDP, 30 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jantarově květinová vůně pro ženy ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Salvatore Ferragamo. Přírodní a dřevitá gurmánská směs zahalí všechny smysly květinovými tóny a…
Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml
od 798 Kč
7,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Elegance se prolíná celou tvorbou Salvatora Ferragama. Na její počest byla uvedena na trh parfémová voda Signorina Eleganza, luxusní vůně, která oslavuje ženský půvab a svádění. Čerstvé tóny…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDP, 100 ml
od 976 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Salvatore Ferragamo Signorina byla na trh uvedena v roce 2011. Vznikla jako pocta dívkám, které mají rády vše krásné, jsou půvabné a šarmantní. Tato vůně v elegantním italském stylu je něžně…
Salvatore Ferragamo Signorina Unica W EDP, 50 ml
od 677 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jantarově květinová vůně pro ženy ztělesňuje mnohostranné pojetí ženskosti, na němž staví značka Salvatore Ferragamo. Přírodní a dřevitá gurmánská směs zahalí všechny smysly květinovými tóny a…
Salvatore Ferragamo Fiamma W EDP, 55 ml
od 783 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Salvatore Ferragamo Fiamma W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí bohatou smyslovou zkušenost. Speciálně navržená tak, aby oslovila ženy se zálibou v elegantních a hlubokých vůních, …
Salvatore Ferragamo Signorina Libera W EDP, 50 ml
od 793 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Signorina Libera je pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. Obklopí vás energií a doslova rozzáří. Každou ženu povzbudí k vyjádření její jedinečné osobnosti a dodá jí sebevědomí a odvahu…
Salvatore Ferragamo Fiamma Assoluta W EDP, 35 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Fiamma Assoluta je inspirována silou a elegancí moderní ženy, která vyzařuje sebevědomí a jedinečnost. Její vůně se otevírá svěžími a jiskřivými tóny bergamotu a mandarinky, …
Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle W EDP, 50 ml
od 671 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Esence vnitřní super síly Signoriny Ribelle je přimíchána do neodolatelné vůně, jež díky neotřelým kombinacím povznáší na novou úroveň i na první dojem obyčejné elementy. Kompozice…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDP, 30 ml
od 450 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Signorina od značky Salvatore Ferragamo je nádherná, květinově-ovocná vůně pro všechny ženy, které milují komfort. V úvodu vůně se představí kombinace růžového pepře a červeného rybízu, v srdci…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDP, 50 ml
od 665 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Signorina je sladká, květinově ovocná, jemně pikantní vůně od Salvatore Ferragamo. Signorina je oslavou elegantních dívek. Nová vůně Signorina v elegantním italském stylu Salvatore Ferragamo je…
Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore W EDT, 30 ml
od 500 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Inspirovaný pestrostí květinových lupínků, design vůně Signorina in fiore je poctou mladistvé ženskosti. Živý růžový flakón je ozdoben růžovo-zlatým uzávěrem a ikonickou mašlí Vara v…
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica W EDP 50 ml
od 2 092 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Salvatore Ferragamo Signorina Romantica přináší orientální vanilkovou vůni, která v sobě spojuje eleganci a přirozený ženský šarm. Je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout…
Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza W EDP, 50 ml
od 645 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Elegance se prolíná celou tvorbou Salvatora Ferragama. Na její počest byla uvedena na trh parfémová voda Signorina Eleganza, luxusní vůně, která oslavuje ženský půvab a svádění. Čerstvé tóny…
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 50 ml
od 359 Kč
7,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa W EDP, 30 ml
od 457 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
- Sladký parfém
Signorina Misteriosa je oslavou skrytých stránek ženské duše. Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. …
Salvatore Ferragamo Fiamma W EDP, 100 ml
od 833 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Salvatore Ferragamo Fiamma W EDP je parfémovaná voda, která přináší příběh inspirovaný ohněm. Tento parfém vznikl v Itálii a jeho 100ml balení nabízí dlouhotrvající zážitek pro všechny ženy, …
Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore W EDT, 50 ml
od 690 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Procházka voňavou cestičkou začíná barevným gejzírem sorbetu z hrušek nashi doplněných kapkou šťávy z granátového jablka. Poté dorazíme k srdci, v němž se právě rozvíjejí třešňové květy, jimž na…
Ferragamo Signorina Romantica W EDP 30 ml
od 706 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ferragamo Signorina Romantica je orientální vanilková vůně, která v sobě nese esenci nadčasové elegance a přirozeného ženského šarmu. Je určena pro moderní ženu, která miluje…
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful W EDT, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 623 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Dárková sada
Síla květin se přetavila do jiskřivě duhové Amo Ferragamo Flowerful. Dechberoucí ohňostroj barevných květů se přetransformoval do okouzlující vůně v originálním flakónku. Mladistvě jiskřivá a…
Salvatore Ferragamo Signorina Libera W EDP, 30 ml
od 536 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Signorina Libera je pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. Obklopí vás energií a doslova rozzáří. Každou ženu povzbudí k vyjádření její jedinečné osobnosti a dodá jí sebevědomí a odvahu…
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful W EDT, 30 ml
od 473 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 30 ml
Síla květin se přetavila do jiskřivě duhové Amo Ferragamo Flowerful. Dechberoucí ohňostroj barevných květů se přetransformoval do okouzlující vůně v originálním flakónku. Mladistvě jiskřivá a…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDP, Tester 100 ml
od 847 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Signorina je sladká, květinově ovocná, jemně pikantní vůně od Salvatore Ferragamo. Signorina je oslavou elegantních dívek. Nová vůně Signorina v elegantním italském stylu Salvatore Ferragamo je…
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo W EDP, 50 ml
2 330 Kč
47 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
- 50 ml
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018, moderní a neotřelý koncept smyslného okouzlení. Nová vůně Salvatore Ferragamo je koncentrátem moderní ženskosti. Tato vůně je…
Salvatore Ferragamo F for Fascinating W EDT, Tester 90 ml
3 881 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Smyslnost a vytříbená sofistikovanost se vtělily do neodolatelné květinově-dřevité vůně. F For Fascinating je spontánním holdem oslnivé a úchvatné ženskosti. Je esencí fascinující ženy nadané…

Ferragamo Signorina Libera parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Italské
Ferragamo Signorina Libera, 30 ml, Parfémované vody pro ženy, Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Parfémovaná voda pro…
v 6 obchodech

Salvatore Ferragamo Red Leather parfémovaná voda pro muže
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
- Kořenitá vůně
- Italské
Ferragamo Red Leather by Salvatore Ferragamo je parfém z roku 2024, který přináší moderní a energickou interpretaci klasické…
v 18 obchodech

Ferragamo Fiamma Assoluta parfémová voda dámská 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Italské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Fiamma Assoluta je zářivá a smyslná vůně inspirovaná sebevědomými ženami, které vyjadřují svou jedinečnost a vnitřní sílu.…
v 10 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?