Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Moschino, italské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, 100 ml
od 722 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Moschino Funny! W EDT, 100 ml
od 493 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Italské
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
Moschino Funny! W EDT, 50 ml
od 308 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Italské
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, 30 ml
od 209 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, 50 ml
od 392 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Moschino Toy 2 Pearl W EDP, 100 ml
od 1 045 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Moschino Toy 2 Pearl je parfémová voda, která vás okouzlí svou jedinečnou vůní. Je výrazem optimismu a pocitu naprostého štěstí. Je navržena tak, aby podtrhla smyslnost každé ženy, a to díky…
Moschino Toy 2 W EDP, 30 ml
od 565 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 30 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Moschino Couture W EDP, 100 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Milujete luxus a styl ve všech jeho podobách? Pak je právě pro vás tou nejlepší volbou parfémovaná voda pro ženy Moschino Gold Fresh Couture. Již extravagantní flakon v podobě zlatého čisticího…
Moschino Toy 2 W EDP¨, 100 ml
od 770 Kč
7,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Moschino Pink Bouquet W EDT, 50 ml
od 309 Kč
6,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Moschino Pink Bouquet bylo na trh uvedeno italským módním domem Moschino ve stejném flakonu jako u předchozích vydání - Glamour z roku 2008 a Toujours Glamour z roku 2010. Pink Bouquet nám…
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 100 ml
od 730 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Rozverně zabalená toaletní voda Moschino So Real Cheap and Chic oslavuje radost ze života a umělecký styl Salvadora Dalího. Nadchne mladé ženy, které se rády smějí a dokážou si udělat legraci i…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 100 ml
od 799 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Moschino Cheap & Chic W EDT, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 30 ml
Moschino Cheap and Chic - toaletní voda. Cheap and Chic je velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá vůně s růžemi, frézií a pudrovým kosatcem. Cheap And Chic připomíná vůni čistého bílého krému…
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 30 ml
od 433 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Moschino So Real představuje esenci hravosti a radosti, která vdechne život i tomu nejobyčejnějšímu okamžiku. Kolekce vůní Cheap & Chic znovu ožívá s toaletní vodou So Real, …
Moschino Fresh Couture W EDT, 100 ml
od 782 Kč
7,82 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Fresh Couture jedinečná vůně s originálním flakonem od značky Moschino pro rok 2015. Radostná, hravá vůně Moschino Fresh Couture Vás překvapí svou jemností, energickým složením, které podtrhne…
Moschino Toy 2 W EDP, 50 ml
od 823 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 50 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 30 ml
od 400 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
Moschino Toy 2 Pearl W EDP, 30 ml
od 549 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Moschino Toy 2 Pearl je parfémová voda, která vás okouzlí svou jedinečnou vůní. Je výrazem optimismu a pocitu naprostého štěstí. Je navržena tak, aby podtrhla smyslnost každé ženy, a to díky…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 30 ml
od 607 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Moschino Cheap & Chic W EDT, 100 ml
od 825 Kč
8,25 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Moschino Cheap and Chic - toaletní voda. Cheap and Chic je velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá vůně s růžemi, frézií a pudrovým kosatcem. Cheap And Chic připomíná vůni čistého bílého krému…
Moschino Fresh Couture W EDT, 50 ml
od 563 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Fresh Couture - jedinečná vůně s originálním flakonem od značky Moschino pro rok 2015. Radostná, hravá vůně Moschino Fresh Couture vás překvapí svou jemností, energickým složením, které podtrhne…
Moschino Funny! W EDT, 25 ml
od 519 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Italské
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 50 ml
od 676 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Rozverně zabalená toaletní voda Moschino So Real Cheap and Chic oslavuje radost ze života a umělecký styl Salvadora Dalího. Nadchne mladé ženy, které se rády smějí a dokážou si udělat legraci i…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 50 ml
od 845 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 50 ml
od 785 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
Moschino Toy 2 W EDP, Tester 100 ml
od 752 Kč
7,52 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 100 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Moschino Fresh Couture Gold W EDP, 30 ml
od 879 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zlatá vůně je skutečnou ódou na ženskost, plnou opojných tónů, která potěší vaše smysly. Její spontánní, hravá a ironická kompozice vás rozechvěje už od samého úvodu. Akord zlaté mandarinky…
Moschino Toy 2 W EDP, 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 032 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 50 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Moschino Fresh Couture Gold W EDP, 50 ml
od 799 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zlatá vůně je skutečnou ódou na ženskost, plnou opojných tónů, která potěší vaše smysly. Její spontánní, hravá a ironická kompozice vás rozechvěje už od samého úvodu. Akord zlaté mandarinky…
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 100 ml Tester
od 645 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, 30 ml + tělové mléko 50 ml
302 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Moschino Funny! W EDT, Tester 100 ml
od 582 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
Moschino Cheap & Chic W EDT, 30 ml + tělové mléko 50 ml
1 128 Kč
38 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 30 ml
Osvěžující výtvor v ryzím stylu alá Moschino, který čerpá inspiraci z prostého, naivního světa je legrační a přesto nepostrádá na eleganci. V této nové vůni jsou hlavními ingrediencemi svoboda, …
Moschino Fresh Couture W EDT, 30 ml
od 493 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Moschino Fresh Couture toaletní voda pro ženy 30 ml.
Moschino Fresh Couture Pink W EDT, 100 ml
od 776 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Moschino Fresh Couture Pink je šťavnatá vůně plná radostných tónů, které vám zpříjemní všední den. Originální design flakónu zahaluje vůni neobvyklým a osvěžujícím způsobem. Vychutnejte si každý…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
od 1 001 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Moschino Cheap & Chic W EDT, 50 ml
od 572 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 50 ml
Moschino Cheap and Chic - toaletní voda. Cheap and Chic je velmi příjemná, čistá, lehce nasládlá vůně s růžemi, frézií a pudrovým kosatcem. Cheap And Chic připomíná vůni čistého bílého krému…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 100 ml + EDT 10 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 893 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Dárková sada
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Moschino Cheap & Chic W EDT, Tester 100 ml
od 598 Kč
5,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Moschino Cheap and Chic - (TESTER) toaletní voda. Z lahvičky s rozprašovačem naneste "olej" na nejsmyslnější partie svého těla (krk, zápěstí, dekolt, špičku nosu, paty, otlačená kolena…
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 221 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Moschino Fresh Couture Gold W EDP, Tester 100 ml
1 209 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Zlatá vůně je skutečnou ódou na ženskost, plnou opojných tónů, která potěší vaše smysly. Její spontánní, hravá a ironická kompozice vás rozechvěje už od samého úvodu. Akord zlaté mandarinky…
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, Tester 100 ml
992 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
