Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské toaletní vody, italské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Versace Versense W EDT, 100 ml
od 1 080 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda Versace Versense je jako květinový pugét uvázaný z vůní Středomoří. Spojením svěžesti s energií dokonale reprezentuje ženu, která souzní se nekonečnou sílou a krásou…
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml
od 1 020 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, 100 ml
od 722 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Dolce & Gabbana Light Blue New W EDT, 100 ml
od 770 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dolce & Gabbana Light Blue New je toaletní voda pro ženy, která přináší osvěžující a svěží aroma inspirované středomořským životním stylem. Zachycuje radost ze života na sluncem prohřátých…
Moschino Funny! W EDT, 100 ml
od 493 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Italské
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 50 ml
od 683 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, Tester 100 ml
od 782 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Versace Bright Crystal W EDT, 50 ml
od 899 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Versace Crystal Noir W EDT, 90 ml
od 699 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
Versace Bright Crystal W EDT, 200 ml
od 1 857 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Gucci Rush W EDT, 75 ml
od 770 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Toaletní voda Gucci Rush od italského výrobce Gucci je produktem, který představuje kombinaci květinových a orientálních tónů. Tato vůně je charakteristická svou opojností, smyslností a…
Gucci Rush W EDT, 50 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Gucci Rush je orientálně květinová vůně. Je opojná, smyslná a tajemná, jako žena, která jí používá. Je určená ženám všech věkových kategorií, těm, které dokáží ocenit kvalitu a originalitu. Je…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 100 ml
od 990 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Bvlgari Omnia Crystalline W 2005 EDT, 100 ml
od 1 660 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Ikonická vůně Bvlgari Omnia Crystalline evokuje čistotu a oslnivou krásu křišťálu. Vůně je inspirovaná průzračností tónů lotosového květu, které doplňují něžné doteky bílé pivoňky. Omnia…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 100 ml
od 456 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Versace Dylan Turquoise W EDT, 100 ml
od 1 172 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Versace Dylan Turquoise Pour Femme je inspirovaná únikem na vzdálené ostrovy. Pokud chcete i vy uniknout z reality a objevit se na exotických ostrovech, tak se ponořte do vůně od…
Laura Biagiotti Laura W EDT, 75 ml
od 562 Kč
7,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Svěží parfém
- Italské
- 75 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Dolce & Gabbana L´Imperatrice Women EDT, 100 ml
od 726 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Aromatická vůně
Tato voda je určená pro běžný den a horké letní dny. Aranžmá exotického ovoce se smyslnými květinami vytváří ovocnou, květinovou a lahodnou vůni, která odhalí všechny stránky vaší osobnosti. …
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 200 ml
od 1 600 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy W EDT, 50 ml
od 1 696 Kč
34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy je květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2022. Je rozšířením ikonické řady značky Valentino. Podobně jako ostatní vůně ze stejné řady je…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 25 ml
od 500 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Moschino Funny! W EDT, 50 ml
od 308 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Italské
Vůně Moschino Funny je rozkošná, hravá, povzbuzující a troufalá, zářívá a stimulující. Květinový akord zabarvený ovocnými tóny mísí dohromady šarm a vitalitu, něžnost a spontánnost. Hlava -…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 50 ml
od 1 564 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Versace Yellow Diamond W EDT, 90 ml
od 1 132 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Dolce & Gabbana Pour Femme EDT, 100 ml
od 1 060 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dolce & Gabbana Pour Femme je aromatická, dřevitá toaletní voda plná elegance a rafinovanosti, která oslavuje ženskost s nádechem italské smyslnosti. Jiskřivé aldehydy, svěží mandarinka a…
Versace Yellow Diamond W EDT, 50 ml
od 861 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, 30 ml
od 209 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 30 ml
od 1 141 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Versace Versense W EDT, 30 ml
od 914 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda Versace Versense je jako květinový pugét uvázaný z vůní Středomoří. Spojením svěžesti s energií dokonale reprezentuje ženu, která souzní se nekonečnou sílou a krásou…
Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT, 30 ml
od 261 Kč
8,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Dámská toaletní voda se otevírá oslňujícími horními notami z neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku. Následují přitažlivé noty květů ze vzácného tahitského…
Moschino Cheap and Chic I Love Love W EDT, 50 ml
od 392 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Moschino I Love Love je výrazná mladistvá vůně určená především pro ženy a dívky, které se nebojí být středem pozornosti. Výstřední flakonek plný ovocných vůní dokáže navodit pocity opojení…
Versace Yellow Diamond W EDT, 200 ml
od 1 581 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy W EDT, 100 ml
od 2 363 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 100 ml
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy je květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2022. Je rozšířením ikonické řady značky Valentino. Podobně jako ostatní vůně ze stejné řady je…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 30 ml
od 685 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Versace Crystal Noir W EDT, 30 ml
od 760 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT, 50 ml
od 413 Kč
8,26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Dámská toaletní voda se otevírá oslňujícími horními notami z neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku. Následují přitažlivé noty květů ze vzácného tahitského…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, 65 ml
od 1 808 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Omnia Crystalline je kyticí čerstvě rozvinutých květů, které probouzí k životu zářící třpyt křišťálu čistého jako tón, jímž souzní srdce a duše moderní ženy. Symbol zářivého a neodolatelného…
Versace Red Jeans W EDT, 75 ml
od 283 Kč
3,77 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Italský modní návrhář Gianni Versace pokračuje v duchu Jeans s vůní Red Jeans. Čirá květinová vůně s nápaditými citrusovými tóny. Červený odstín vůně je inspirovaný retro stylem, zavřený v…
Laura Biagiotti Roma W EDT, 100 ml
od 701 Kč
7,01 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Italské
- 100 ml
Laura Biagiotti Roma Patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu.
Gucci Bamboo W EDT, 50 ml
od 1 025 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Příběh vůně Gucci Bamboo nyní pokračuje s novinkou Gucci Bamboo Eau de Toilette. I tato nová vůně se nechává inspirovat ikonickým prvkem bambusu – jedním z nejslavnějších a nejelegantnějších…
Versace Crystal Noir W EDT, 50 ml
od 999 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Crystal Noir představuje ryzí magickou vůni, éterickou i smyslnou zároveň. Delikátně drahocenný, orientálně ženský charakter podtrhuje její do detailu propracovanou kompozici, která není…
Bvlgari Omnia Amethyste W EDT, 100 ml
od 1 846 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Bvlgari Omnia Amethyste v sobě kombinuje květinové a dřevité tóny. Italská toaletní voda je inspirována krásou a třpytem ametystu. V úvodu vás okouzlí svěží vůně růžového grapefruitu doplněná o…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Versace Versense W EDT, 50 ml
od 1 239 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda Versace Versense je jako květinový pugét uvázaný z vůní Středomoří. Spojením svěžesti s energií dokonale reprezentuje ženu, která souzní se nekonečnou sílou a krásou…
Dolce & Gabbana Dolce Violet W EDT, 30 ml
od 690 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Radost ze života se leckdy skrývá v maličkostech. Toaletní voda Dolce & Gabbana Dolce Violet ztělesňuje nezdolnou energii mladé ženy, která nezná chmury a umí si najít životní potěšení i v…
Gucci Bloom W EDT, 50 ml
od 1 050 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Gucci Bloom je odlehčenou verzí oblíbeného podpisu Gucci Bloom, který nenápadně povzbuzuje ženy, aby se staly tou nejlepší verzí sebe sama. Tato oblíbená vůně, charakterizovaná…
Dolce & Gabbana Light Blue Summer Vibes W EDT, 100 ml
od 870 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Tato toaletní voda je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty nejnáročnější. Vůně má…
Versace Yellow Diamond W EDT, 30 ml
od 827 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
