Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Rochas, francouzské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 90 ml
od 646 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 - elegance a romantika ve francouzském stylu. Nechejte se okouzlit smělou frenchic vůní se zářivým ovocem a explozí květin na něžném…
Rochas Byzance W EDT, 90 ml
od 719 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Oddejte se orientálně květinovému koktejlu, jehož tóny ve vás vyvolají závislost. Kompozice vůně Rochas Byzance se otevírá spojením bergamotu a hrušky, jejichž zářivé akordy jsou podtrženy…
Rochas Femme EDT, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Rochas Femme je teplá cypřišová vůně s ovocným a květinovým nádechem. Je ženská a elegantní. Tato vůně je vhodná k večernímu nošení, není určena pro každého člověka, ale pro femme fatale. V…
Rochas Mademoiselle in Paris W EDP, 90 ml
od 717 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Rochas Mademoiselle Rochas in Paris je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně spadá do kategorie chypre květinových parfémů, což znamená, že nabízí zajímavou…
Rochas Byzance W EDP 40 ml
od 481 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 40 ml
Elegantní vonný koktejl evokující svět, kde se setkávají kouzla, tajemství a svádění. Dámská parfémovaná voda Rochas Byzance (2019) vám otevře dveře do moderní pohádky, v níž nechybí smyslnost a…
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon W EDT, 100 ml
od 1 007 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon je charakteristická svou citrusovou vůní, která je doplněna dřevitými a květinovými tóny. Orange Horizon byla uvedena na trh v roce 2024. Toaletní voda je…
Rochas Eau de Rochas W EDT, 100 ml
od 770 Kč
7,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Rochas Eau De Rochas 100 ml - Toaletní voda Edt 100ml + 250ml tělové mléko. Rochas Eau De Rochas - vůně pro ženy. Rochas Eau De Rochas - HLAVA: verbena, limeta, mandarinka, bergamot SRDCE: růže, …
Rochas Mademoiselle in Paris W EDP, 50 ml
od 792 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Tato parfémovaná voda je určena pro moderní, hravou a spontánní ženu, která si užívá život ve městě. Vůně je inspirována dědictvím ušlechtilých ingrediencí domu Rochas a je šitá na míru ženě, …
Rochas Tocade W EDT, Tester 100 ml
od 531 Kč
5,31 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Smělá, troufalá vůně s dotekem sladkosti a fantazie. Toaletní voda Rochas Tocade je radostnou oslavou životních výzev a štěstí. Ženu, která ji nosí, nechá doslova zářit. Hlava - zelené tóny, …
Rochas Tocade W EDT, 100 ml
od 639 Kč
6,39 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tocade - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Mladistvá a živá vůně na teplém vanilkovém základě pro hravou a spontánní ženu. Svěží, mírně sladká, květinová dámská vůně s jemným orientálním…
Rochas Madame EDT, 100 ml
od 916 Kč
9,16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Madame Rochas - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml Rafinovaná, klasická, elegantní, okouzlující - to vše je spjato s touto vůní. Madame Rochas je vůně s ryzí elegancí, je to symbol klasické…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 30 ml
od 442 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Parfémová voda Mademoiselle Rochas je určena mladým, nespoutaným a chic ženám. Těm, které jsou odvážné a nebojí se provokovat. Ovocnokvětinová vůně zdůrazňuje jejich radost ze života a srší…
Rochas Girl W EDT, 40 ml
od 366 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Rochas Girl ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji především žena…
Rochas Girl W EDT, 60 ml
od 502 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Rochas Girl ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji především žena…
Rochas Mademoiselle Rochas In Paris W EDP 30 ml
od 527 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémovaná voda Mademoiselle Rochas In Paris je inspirována kouzlem a elegancí Paříže, města lásky a romantiky. Její unikátní ovocná kompozice je určena pro sebevědomé ženy, které chtějí…
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil W EDT 100 ml
od 868 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil je toaletní voda pro ženy, která přináší svěží a jiskřivou vůni inspirovanou středomořskou riviérou. Tato vůně je moderní interpretací klasické Eau de Rochas, …
Rochas Mademoiselle Rochas In Black W EDP, 30 ml
od 467 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má nyní svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Rochas Mademoiselle Rochas In Black poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a…
Rochas Madame EDT, Tester 100 ml
od 563 Kč
5,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Rochas Madame Rochas je dámská vůně, která je na trhu již řádově několik desítek let. To značí o její velké oblíbenosti a nadčasovosti. Jedná se o květinově aldehydovou dámskou vůni s důmyslným…
Rochas Girl W EDT, 100 ml
od 467 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Rochas Girl ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji především žena…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 90 ml Tester
921 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Rochas Mademoiselle Rochas parfémovaná voda pro ženy 90 ml Tester, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 elegance a romantika ve francouzském stylu Nechejte se okouzlit…

Rochas Mademoiselle In Black 2020 pro ženy parfémová voda 90 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 90 ml
- Kožená
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Francouzské
- Ambrová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
Mademoiselle Rochas In Black by Rochas je orientálně-květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2020. Tato…
v 14 obchodech

Rochas Damske vune Girl Život Eau de Parfum Spray plnitelné 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- Francouzské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Opakovaně plnitelný
- 75 ml
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Rochas GirlLife ve spreji s harmonickou kombinací květinových, ovocných a ambientních tónů je moderní vonná…
v 14 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?