Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Nina Ricci, francouzské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Nina Ricci Premier Jour W EDP, 100 ml
od 927 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Složení a popisHlava Žlutá mandarinka, gardénie Srdce Mandle, sladký hrášek, orchidej Základ Pižmo, santalové dřevo, dřevo St. Lucia Premier Jour znamená ^první den^, ale také symbolické…
Nina Ricci Nina W EDT, 80 ml
od 1 106 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hlava citron Srdce pivoňka, zelené jablko, pralinka Základ jabloňové dřevo, pižmo, cedrové dřevo Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, …
Nina Ricci Love in Paris W EDP, 50 ml
od 788 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nina Ricci Love in Paris 50 ml - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml. Nina Ricci Love in Paris - vůně pro ženy. Nina Ricci Love in Paris - Love in…
Nina Ricci L´air Du Temps W EDT , 100 ml
od 893 Kč
8,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Nina Ricci L´Air du Temps (uzávěr - holubičky). Toaletní voda pro ženy 100ml L´Air du Temps má záhadnou květinovou moc svůdnosti. L´Air du Temps je pro ženu zasněnou, romantickou a je na trhu od…
Nina Ricci Nina W EDT, 50 ml
od 841 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nina Ricci Paris uvádí na světový trh novou, magickou dámskou vůni NINA. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu…
Nina Ricci Nina W EDT, 30 ml
od 649 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Květinovo-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Hořko sladký tón je podtržen zelenou svěžestí a tím vším prostupuje smyslný podtón. Vůně, která jako mávnutím kouzelného…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 100 ml
od 1 233 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Nina Ricci Premier Jour W EDP, Tester 100 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Premier Jour znamená "první den". Hlava vůně je velmi živá a svěží, srdce je květinové a základ vůně je smyslný a teplý. Luxusní, jedinečná, romantická a nezaměnitelná vůně, která vás nenechá…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, 50 ml
od 777 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Složení a popisHlava Karafiát, gardénie Srdce Růže, jasmín Základ Kosatec florentinský, santalové dřevo Vůně L´Air du Temps je kořeněná a květinová, stálá, vyvážená, harmonická. V každém věku se…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, Tester 100 ml
od 711 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Nina Ricci L´Air du Temps - toaletní voda bez rozprašovače. Vůně L´Air du Temps je kořeněná a květinová, stálá, vyvážená, harmonická. V každém věku se dobře nosí. Je určena pro ženu přirozenou, …
Nina Ricci Love in Paris W EDP, Tester 50 ml
od 581 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Love in Paris je romantická květinová vůně. Love in Paris je jako krásná žena v rozevlátých šatech, která pobíhá prosluněnými uličkami Paříže a má oči a úsměv, jen pro svého vyvoleného. Svěží…
Nina Ricci Nina Illusion W EDP, 50 ml
od 896 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Nina Illusion nezná hranice mezi sny a realitou. Okamžitě si vás získá se svou omamnou ovocně květinovou vůní. Svěží pomeranč v kombinaci se sladkou malinou vás přenese do jiné dimenze. …
Nina Ricci Nina W EDT, Tester 80 ml
od 882 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda. V roce 2006 představila Nina Ricci svůj květinovo-ovocný parfém pro ženy Nina Ricci Nina. Nina je mladá žena žijící pod šťastnou hvězdou. Tato půvabná a romantická "víla…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
- 30 ml
Nina Ricci L´air du Temps je vůně kořeněná a květinová. Navíc vyvážená a harmonická. V každém věku se dobře nosí, je to velká klasická vůně francouzské parfumerie. L´air du Temps je v každém…
Nina Ricci Nina Illusion W EDP, 80 ml
od 1 138 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 80 ml
Nina Illusion nezná hranice mezi sny a realitou. Okamžitě si vás získá se svou omamnou ovocně květinovou vůní. Svěží pomeranč v kombinaci se sladkou malinou vás přenese do jiné dimenze. …
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 80 ml
od 743 Kč
9,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 80 ml
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Nina Ricci Nina Nature W EDT 50 ml
od 746 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Nina Nature je dámská toaletní voda, která přináší svěží a přirozenou eleganci do každodenního života. Vytvořená parfuméry Iliasem Ermenidisem a Olivierem Crespem, tato vůně oslavuje harmonii…
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 50 ml
od 582 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Nina Ricci Luna W ETD, 50 ml
od 831 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Květy pomerančovníku a divokých borůvek se stávají nejsvrchnějšími tóny vůně. Odraz Niny, vytvořené Mistrem Olivierem Crespem v roce 2006. Tento jemný a následný výtvor píše novou kapitolu ve…
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Nina Ricci Rouge Crush W EDP, 50 ml
od 1 241 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nina Ricci Rouge Crush W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí jedinečný zážitek díky svému složení a originálnímu designu flakonu. Tento produkt je ideální volbou pro zákaznice, které…
Nina Ricci Rouge Crush W EDP, 80 ml
od 1 007 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Nina Ricci Rouge Crush W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která zaujme svoji jedinečnou vůní a pečlivým složením. Tento parfém je navržen s ohledem na ženy, které hledají vůni, která je nejen…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 30 ml
od 1 216 Kč
41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
- 30 ml
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 50 ml
od 866 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Nina Ricci Nina Collector Edition EDT, 80 ml
od 1 350 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- 80 ml
Nina Ricci Nina Collector Edition EDT je dámská toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato limitovaná edice přináší novou interpretaci známé vůně Nina Eau de Toilette. Flakon je…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, Tester 100 ml
od 1 078 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Nina Ricci Nina Le Parfum W EDP, 80 ml
od 1 908 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- 80 ml
Název: Nina Ricci Nina Le Parfum W EDP Výrobce: Nina Ricci Nina Ricci Nina Le Parfum je dámská parfémovaná voda, která nabízí harmonickou kombinaci ovocných, květinových a dřevitých tónů. …
Nina Ricci Nina Le Parfum W EDP, 30 ml
od 1 263 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nina Ricci Nina Le Parfum vás svým přirozeným půvabem láká k tomu, abyste riskovali a ztratili se v její hypnotické vůni. Nechte svou zvědavost podnítit překvapivou směsí šťavnatého jablka, …
Nina Ricci Nina Le Parfum W EDP, 50 ml
od 1 652 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nina Ricci Nina Le Parfum vás svým přirozeným půvabem láká k tomu, abyste riskovali a ztratili se v její hypnotické vůni. Nechte svou zvědavost podnítit překvapivou směsí šťavnatého jablka, …
Nina Ricci Mademoiselle Ricci W EDP, 80 ml
3 053 Kč
38 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 80 ml
Nina Ricci Mademoiselle Ricci je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která byla trhu představena roku 2012. Parfumérem této vůně se stal Alberto Morillas. Parfémová voda Mademoiselle Ricci v sobě…
Nina Ricci Nina Rose Garden W EDT, 50 ml
od 755 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Nina Ricci Nina Rose Garden je jemným spojením květinových a ovocných tónů, které vytvářejí lahodnou a svěží vůni. Toaletní voda, která pochází z dílny francouzské značky Nina Ricci, je ideální…
Nina Ricci Nina Rose W EDT, 50 ml
od 751 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Pokud vám brýle s růžovými skly nesluší, nevadí. Stejně radostný pohled na svět vám dopřeje toaletní voda pro ženy Nina Ricci Nina Rose. Je totiž přímo koncentrací optimismu a každý váš den…
Nina Ricci Nina Rouge W EDT, 80 ml
od 1 065 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 80 ml
Zažijte zcela novou úroveň gurmánství. Stačí nadzvednout to správné víčko. Toaletní voda Nina Ricci Nina Rouge vás zavede do dílny mistra cukráře, kde vzduch voní po karamelu. Poddejte se svodům…
Nina Ricci Nina Rose W EDT, 30 ml
od 487 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Pokud vám brýle s růžovými skly nesluší, nevadí. Stejně radostný pohled na svět vám dopřeje toaletní voda pro ženy Nina Ricci Nina Rose. Je totiž přímo koncentrací optimismu a každý váš den…
Nina Ricci Nina Rouge W EDT, 50 ml
od 1 104 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Zažijte zcela novou úroveň gurmánství. Stačí nadzvednout to správné víčko. Toaletní voda Nina Ricci Nina Rouge vás zavede do dílny mistra cukráře, kde vzduch voní po karamelu. Poddejte se svodům…
Nina Ricci Extra Rouge W EDP, 80 ml
od 1 213 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 80 ml
Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Parfémovaná voda pro ženy Nina Ricci Extra Rouge v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. V…
Nina Ricci Nina Rouge W EDT, Tester 80 ml
od 923 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Zažijte zcela novou úroveň gurmánství. Stačí nadzvednout to správné víčko. Toaletní voda Nina Ricci Nina Rouge vás zavede do dílny mistra cukráře, kde vzduch voní po karamelu. Poddejte se svodům…
Nina Ricci Les Monstres de Nina Ricci Nina W EDT, 50 ml
od 1 186 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Toaletní voda Nina Ricci Les Monstres de Nina Ricci Nina je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Hlava -…
Nina Ricci Les Monstres de Nina Ricci Nina W EDT, Tester 80 ml
od 1 894 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 80 ml
Toaletní voda Nina Ricci Les Monstres de Nina Ricci Nina je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Hlava -…
Nina Ricci Extra Rouge W EDP, 30 ml
908 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 30 ml
Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Parfémovaná voda pro ženy Nina Ricci Extra Rouge v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. V…
Nina Ricci Les Sorbets De Bella W EDT, Tester 80 ml
4 153 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Toaletní voda pro ženy od značky Nina Ricci Les Sorbets De Bella je květinově-ovocná vůně, která vás uhrane. Tato toaletní voda je k dispozici ve speciální letní verzi inspirované zmrzlinou…
Nina Ricci L´Extase Caresse de Roses W EDP, 30 ml
1 513 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Květinově-orientální pižmová vůně pro ženy uvedena na trh v březnu v roce 2016. V roce 2015 značka Nina Ricci vytvořila nový ženský sen: L Extase. V podání slavného Francise Kurkdjiana byla…
Nina Ricci Nina W EDT, 50 ml + 75 ml tělové mléko
1 570 Kč
31 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nina Dárková sada obsahuje - toaletní vodu Nina EDT 50 ml - tělové mléko Nina 75 ml, vše v dárkovém balení Nina Ricci. Nina Ricci Paris uvádí na světový trh...
Nina Ricci Mademoiselle Ricci W EDP, 30 ml
1 953 Kč
65 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Nina Ricci Mademoiselle Ricci. Nina Ricci Mademoiselle Ricci EDP 30ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Nina Ricci Mademoiselle Ricci EDP 30ml W. .
Nina Ricci Nina W EDT, 50 ml + 100 ml tělové mléko
1 922 Kč
38 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Flakon vychází z podstaty filozofie domu Nina Ricci. Nádherný předmět, který potěší majitelku pokaždé, když ho vezme do ruky. Je jako svůdné jablíčko, kterému žena neodolá. Kříšťál malinově…
Nina Ricci Premier Jour W EDP, 50 ml
1 210 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Hlava mandarinka, sladký hrášek Srdce orchidej, gardénie Základ pižmo, santalové dřevo, dřevité nóty, vanilka Premier Jour znamená "první den". Hlava vůně je velmi živá a svěží, srdce je…
Nina Ricci Premier Jour W EDP, 30 ml
1 042 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Parfémová voda pro ženy. Premier Jour "první den", ale také symbolické označení nové éry značky Nina Ricci. Vůně je květinová, lehká a velmi živá vůně. Optimisticky laděná mandarinka…

Nina Ricci Nina Parfémovaná voda
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
- 80 ml
THAT GIRL OD ROKU 2006: Nina slaví své 20. narozeniny tímto neodolatelným pistáciovým parfémem. Ultrakremská vůně, která…
v 6 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?