Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Montblanc, francouzské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Montblanc Lady Emblem Elixir W EDP, 75 ml
od 557 Kč
7,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Montblanc Lady Emblem Elixir parfémovaná voda pro ženy 75 ml, Květinová vůně uvedena na trh v roce 2016 Montblanc Lady Emblem Elixir představuje novou interpretaci růže. Růžový absolu nabízí…
Montblanc Femme Individuelle EDT, 75 ml
od 523 Kč
- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Mont Blanc Individuel vyjadřuje emocionální a osobní spojení s mužem, má svoji duši. Z této vůně vyzařuje sebejistota, nezávislost a zanechává dlouhotrvající dojem. Velmi mužný a jednoduchý…
Montblanc Signature Absolue W EDP, 90 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Absolue nabízí svěží a jiný pohled na ikonické složení vůně, které uspokojí různé chutě fanoušků. Design flakonu klade důraz na zářivost a zářivého ducha, které parfém tak…
Montblanc Lady Emblem W EDP, 75 ml
od 598 Kč
7,97 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
V roce 2006, po mnoha letech výzkumu a při příležitosti stého výročí módního domu, Montblanc představil diamant. Navržený v podobě vlastního emblému, jehož tvar evokuje sněhem pokryté vrcholky…
Montblanc Signature Absolue W EDP, 30 ml
od 436 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Absolue nabízí svěží a jiný pohled na ikonické složení vůně, které uspokojí různé chutě fanoušků. Design flakonu klade důraz na zářivost a zářivého ducha, které parfém tak…
Montblanc Signature Absolue W EDP, 50 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Absolue nabízí svěží a jiný pohled na ikonické složení vůně, které uspokojí různé chutě fanoušků. Design flakonu klade důraz na zářivost a zářivého ducha, které parfém tak…
Mont Blanc Legend Pour Femme EDP, 10 ml
274 Kč
27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 10 ml
Parfémovaná voda Mont Blanc Legend Pour Femme je okouzlující vonná kompozice pro moderní ženu, která se hodí pro celodenní nošení. Díky svěžím tónům neroli, hrušky, pomeranče, konvalinky a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
