Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Lacoste, francouzské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lacoste Pour Femme EDP, 90 ml
od 630 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
Lacoste Pour Femme EDP, 30 ml
od 468 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
Lacoste Pour Femme EDP, 50 ml
od 602 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
Lacoste Touch of Pink W EDT, 90 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste Touch of Pink EDT je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Lacoste Original Pour Femme EDP, 40 ml
od 436 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Lacoste Original Pour Femme je kompozice, která spojuje svěžest a eleganci v jedinečném olfaktorickém zážitku. Vůně je určena pro ženy, které hledají lehkou, ale zároveň…
Lacoste Original Pour Femme EDP, 100 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémy inspirované moderní ženskostí se objevují v mnoha podobách, ale Lacoste Original Pour Femme W EDP přináší svěží interpretaci, která propojuje lehkost, energii a přirozený šarm. Tato…
Lacoste Touch of Pink W EDT, 50 ml
od 466 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste touch of pink je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Lacoste Pour Femme EDP, Tester 90 ml
od 780 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
Lacoste L.12.12 Silver Rose W EDP, 100 ml
od 924 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lacoste L.12.12 Silver Rose – parfémovaná voda pro ženy, 100 ml Lacoste L.12.12 Silver Rose je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025 a vyniká svou květinově…
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 100 ml
od 834 Kč
8,34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 35 ml
od 292 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 50 ml
od 563 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Lacoste L.12.12 Silver Rose W EDP 50 ml
od 695 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lacoste L.12.12 Silver Rose je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tento parfém patří do květinově-dřevito-pižmové kategorie a nabízí bohatou paletu vůní, jež se…
Lacoste Touch of Pink W EDT, Tester 90 ml
od 582 Kč
6,47 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 90 ml
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste Touch of Pink EDT je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche W EDT, 100 ml
od 570 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Užijte si svobodu pohybu a zažijte příliv energie a svěžesti. To vše vám zajistí dámská toaletní voda od značky Lacoste. Tato zářivá a elegantní vůně vám dopřeje pocit komfortu. Byla uvedena na…
Lacoste Original Pour Femme EDP, 60 ml
od 1 144 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Lacoste Original Pour Femme EDP je navržena jako harmonické spojení svěžesti a ženskosti, které odráží eleganci a lehkost módního stylu značky. Vůně se rozvíjí v jemné rovnováze…
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche W EDT, 50 ml
od 609 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Užijte si svobodu pohybu a zažijte příliv energie a svěžesti. To vše vám zajistí dámská toaletní voda od značky Lacoste. Tato zářivá a elegantní vůně vám dopřeje pocit komfortu. Byla uvedena na…
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT, 50 ml
od 520 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Název: Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT Výrobce: Lacoste Pro všechny ženy, které hledají neotřelou a přitom elegantní vůni, přichází Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense, toaletní voda, …
Lacoste Touch of Pink W EDT, 30 ml
od 505 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste Touch of Pink EDT je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Lacoste pour Femme Intense W EDP, 30 ml
1 980 Kč
66 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Lacoste Pour Femme Intense je květinově-dřevitá vůně pro ženy. V jejím úvodu ucítíte karamel, který následně vystřídají květinové tóny bulharské růže. Výrazný základ pak vytváří kombinace…
Lacoste Pour Femme Légére EDP, 50 ml
2 393 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Žena, která je plná sebevědomí a jejíž úsměv dokáže rozzářit i ty nejvšednější okamžiky nosí parfémovanou vodu Pour Femme Legere značky Lacoste. Tato vůně je až po okraj naplněna svěžími tóny a…
Lacoste Pour Femme Timeless EDP, 30 ml
1 510 Kč
50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 30 ml
Vůně Lacoste Pour Femme Timeless je vyjádřením krátkého momentu času, který však může trvat navěky. Okamžik ležící na hranici snu a reality. Parfémovaná voda dává možnost zažít každý okamžik…
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT, 100 ml
od 550 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense je květinová toaletní voda určená pro ženy. Tato vůně byla představena v roce 2023 a tvůrkyněmi jsou parfumérky Caroline Dumur a Fanny Bal. Vůně je známá svou…
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache W EDT, 50 ml
od 601 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache je prezentována v moderní červené lahvičce. Tato toaletní voda je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž…
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling W EDT, 100 ml
od 1 010 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling W EDT Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling je dámská toaletní voda, která v sobě kombinuje eleganci a ležérnost typickou pro…
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache W EDT, 90 ml
od 832 Kč
9,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache je prezentována v moderní červené lahvičce. Tato toaletní voda je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž…
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT, 35 ml
od 575 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense v sobě kombinuje různé druhy vůní. Tento produkt pochází od výrobce Lacoste, který je známý svými kvalitními parfémy. Tato toaletní voda je…
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Rose Eau Fraiche W EDT, 35 ml
1 210 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Svěží parfém
Užijte si svobodu pohybu a zažijte příliv energie a svěžesti. To vše vám zajistí dámská toaletní voda od značky Lacoste. Tato zářivá a elegantní vůně vám dopřeje pocit komfortu. Byla uvedena na…
Lacoste Pour Femme Timeless EDP, 90 ml
2 668 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 90 ml
Vůně Lacoste Pour Femme Timeless je vyjádřením krátkého momentu času, který však může trvat navěky. Okamžik ležící na hranici snu a reality. Parfémovaná voda dává možnost zažít každý okamžik…

Lacoste L.12.12 Rose Sparkling toaletní voda pro ženy 50 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
- 50 ml
Lacoste L.12.12 Rose Sparkling, 50 ml, Toaletní vody pro ženy, Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Toaletní voda pro…
notino.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?