Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Kenzo, francouzské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Kenzo Jungle L'Elephant W EDP, 100 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Jungle je orientální vůně s výrazným charakterem, která se inspirovala samotným srdcem živé přírody. Jungle v sobě kombinuje tóny kardamomu, vanilky a pačuli, oživené jiskřivou mandarinkou, …
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 30 ml
od 592 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Femme EDT 100 ml
od 813 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kenzo L'Eau par Kenzo je jiskřivá svěží vůně, která osvěží každý horký letní den, ale dokáže stejně tak dobře povzbudit i v období chladnějšího podzimu či zimy. L'Eau par Kenzo je velice lehká a…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 100 ml plnitelný flakon
od 1 028 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Amour W EDP, 100 ml
od 970 Kč
9,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Kenzo Amour je smyslná, jemná, klidná vůně, inspirovaná pocity dvou milenců. Květinově dřevitou kompozici vytvořili parfuméři Daphné Bugey a Olivier Cresp. Kenzo Amour voní po třešních, …
Kenzo Amour W EDP, 50 ml
od 775 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Kenzo Amour je smyslná, jemná, klidná vůně, inspirovaná pocity dvou milenců. Květinově dřevitou kompozici vytvořili parfuméři Daphné Bugey a Olivier Cresp. Kenzo Amour voní po třešních, …
Kenzo L´Eau W EDT 50 ml
od 679 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Jednoduchost. Opravdovost. Tyto dvě vlastnosti Kenzo miluje. Vůně Kenzo L´Eau je oslavou čisté svěžesti. Jiskřivá, moderní, čistá, blankytně modrá, dokonale střídmá, daleko od bláznivého hluku. …
Kenzo Jungle L'Elephant W EDP, 30 ml
od 791 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Jungle je orientální vůně s výrazným charakterem, která se inspirovala samotným srdcem živé přírody. Vůně v sobě kombinuje tóny kardamonu, vanilky a pačuli, oživené jiskřivou mandarinkou, …
Kenzo Jungle L'Elephant W EDP, Tester 100 ml
od 895 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Kenzo Jungle E´lephant je pro ženu, jakou si představujeme pro lepší svět. Nespoutanou, nezávislou, moderní, obohacenou stykem s jinými národy a kulturami. Kenzo se rozhodl věnovat této ženě…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa W EDP, 40 ml
od 920 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Vstupte do světa, kde se vůně stává uměním a květiny v ní hrají hlavní roli. Dámská parfémovaná voda Flower by Kenzo Ikebana Mimosa oživuje tradici japonského aranžování květin s mimózou jako…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 50 ml
od 854 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 75 ml
od 992 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je inspirována japonskou modří, …
Kenzo Amour W EDP, 30 ml
od 689 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kenzo Amour je smyslná, jemná, klidná vůně, inspirovaná pocity dvou milenců. Květinově dřevitou kompozici vytvořili parfuméři Daphné Bugey a Olivier Cresp. Kenzo Amour voní po třešních, …
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana W EDP, 75 ml
od 1 307 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
S parfémovanou vodou Flower by Kenzo Ikebana přichází záplava květin. Toto vůně přináší unikátní spojení ikonických máků s tradičními jemnými kvítky sakury. Nechte se unést záplavou růžových…
Kenzo World W EDP, 75 ml
od 1 110 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Objevte svět s vůní parfémované vody Kenzo World značky KENZO, která se stane vaším třetím okem. Vůně se totiž ukrývá za velmi originálním designem flakonku ve tvaru oka, právě symbol oka je tak…
Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne W EDP, 40 ml
od 850 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne přináší svěží a živou vonnou kompozici inspirovanou pařížským květinovým polem. Vůně interpretuje ikonickou klasiku Flower by Kenzo…
Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet W EDP, 100 ml
od 1 279 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Přesvědčte se o tom, že i vy rozkvetete, když se zahalíte od omamné vůně květin s dámskou řadou produktů Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet. Řada našla svou inspiraci v kráse a křehkosti vlčího…
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Homme M EDT 100 ml
od 854 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Citrusově vodní vůně L´eau par Kenzo je interpretací vodní svěžesti. Svěží, živoucí voda, která čerpá energii ze srdce země. Vůni uvádí osvěžující yuzu, japonský citronek, který se poté mísí s…
Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet W EDP, 50 ml
od 772 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Přesvědčte se o tom, že i vy rozkvetete, když se zahalíte od omamné vůně květin s dámskou řadou produktů Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet. Řada našla svou inspiraci v kráse a křehkosti vlčího…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 40 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně přináší květinovo-ambrovou kompozici, kterou doplňují lehké minerální tóny. …
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa W EDP, 75 ml
od 1 013 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Vstupte do světa, kde se vůně stává uměním a květiny v ní hrají hlavní roli. Dámská parfémovaná voda Flower by Kenzo Ikebana Mimosa oživuje tradici japonského aranžování květin s mimózou jako…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 15 ml
od 479 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet W EDP, 30 ml
od 732 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 30 ml
Přesvědčte se o tom, že i vy rozkvetete, když se zahalíte od omamné vůně květin s dámskou řadou produktů Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet. Řada našla svou inspiraci v kráse a křehkosti vlčího…
Kenzo L'eau Par Kenzo W EDT, 100 ml
od 859 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jednoduchost. Opravdovost. Tyto dvě vlastnosti Kenzo miluje. Vůně je oslavou čisté svěžesti. Jiskřivá, moderní, čistá, blankytně modrá, dokonale střídmá, daleko od bláznivého hluku. Elegantní…
Kenzo World W EDT, 30 ml
od 685 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Kenzo World Eau de Toilette toaletní voda pro ženy 30 ml, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh na jaře v roce 2018 vychutnejte si vzrušení a půvab s Kenzo World Eau de Toilette Neber se…
Kenzo Jungle L'Elephant W EDP, Tester 30 ml
799 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
Jungle je orientální vůně s výrazným charakterem, která se inspirovala samotným srdcem živé přírody. Vůně v sobě kombinuje tóny kardamonu, vanilky a pačuli, oživené jiskřivou mandarinkou, …
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 50 ml + 50 ml tělové mléko
od 986 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, Tester 50 ml
od 430 Kč
8,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana W EDP, 40 ml
od 957 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
S parfémovanou vodou Flower by Kenzo Ikebana přichází záplava květin. Toto vůně přináší unikátní spojení ikonických máků s tradičními jemnými kvítky sakury. Nechte se unést záplavou růžových…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, náplň 200 ml
od 1 742 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 100 ml
od 1 434 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy W EDP, 30 ml
od 953 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy je parfémovaná voda pro ženy, která vás přenese do světa lahodných chutí a okouzlujících květinových vůní. V této vůni se setkávají ovocné a květinové tóny, …
Kenzo World W EDT, 50 ml
od 1 205 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Kenzo World Eau de Toilette toaletní voda pro ženy 50 ml, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh na jaře v roce 2018 vychutnejte si vzrušení a půvab s Kenzo World Eau de Toilette Neber se…
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave EDP, 100 ml
1 175 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Vůně, jež vás unese na vlně smyslnosti a ženskosti, to je parfemovaná voda pro ženy Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave. Květinově-akvatická vonná kompozice, která je vytvořena na míru všem…
Kenzo L'eau Par Kenzo W EDT, 50 ml
1 812 Kč
36 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 50 ml
Kenzo L´Eau Par Kenzo Colors Pour Femme je lehká, osvěžující květinově ovocná vůně pro ženy plné optimismu a bezstarostnosti uvedený v roce 2013. Parfém se otevírá jiskřivými tóny ovoce, jako je…
Kenzo World W EDP, 30 ml
od 672 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Kenzo World parfémovaná voda pro ženy s obsahem 30 ml.
Kenzo World W EDP, 50 ml
od 980 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Kenzo World dámská parfémovaná voda 50 ml Umělečtí ředitelé značky KENZO Carol Lim a Humberto Leon vdechují svou vizi módy do své první dámské vůně - KENZO World. Tato hravá a dynamická…
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave EDP, 50 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Vůně, jež vás unese na vlně smyslnosti a ženskosti, to je parfemovaná voda pro ženy Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave. Květinově-akvatická vonná kompozice, která je vytvořena na míru všem…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 30 ml
od 747 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne W EDP, 75 ml
od 1 080 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
I v srdci města může rozkvést voňavá květina. Dámská parfémovaná voda Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne přináší ikonickou růžovo-pižmovou vůni obohacenou o neotřelé akcenty žluté…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 100 ml
od 1 155 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Kenzo Flower By Kenzo W EDT 30 ml
od 604 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 30 ml
Protože červený mák nemá žádnou vůni, Kenzo pro něj jednu vytvořil. Moc jedinečné, silné, prosté a smyslné květiny. Flower By Kenzo je květina ve městě. Vždy krásná svou jednoduchostí, křehká a…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 50 ml
od 932 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Kenzo Flower by Kenzo W EDT, 100 ml
od 928 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Přirozená divokost a půvab květů máku nabral novou podobu – tou je dámská toaletní voda Kenzo Flower by Kenzo. Na první pohled křehká, ale současně nebojácná květina se stala inspirací pro tuto…
Kenzo Ca Sent Beau W EDT, Tester 50 ml
od 929 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Kenzo Ca Sent Beau je velmi ženská květinová vůně. Úchvatný parfém Ca Sent Beau je první z řady dokonalých přírodních kompozic od značky Kenzo. Vyzkoušejte jedinečné tóny květin, ovoce a…
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave EDP, 30 ml
303 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Vůně, jež vás unese na vlně smyslnosti a ženskosti, to je parfemovaná voda pro ženy Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave. Květinově-akvatická vonná kompozice, která je vytvořena na míru všem…
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Sunlight EDT 50 ml
1 537 Kč
31 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Sunlight je toaletní voda pro ženy. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. …
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 30 ml + tělové mléko 75 ml
1 485 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
