Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Boucheron, francouzské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Boucheron Quatre W EDP, 30 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Boucheron Quatre je květinově-ovocná dámská vůně, která vás překvapí svojí elegancí a vytříbeností. Tato vůně je inspirována krásou prstenu Quatre a zároveň je navržena jako pocta pravé…
Boucheron Quatre W EDP, 50 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Boucheron Quatre je květinově-ovocná dámská vůně, která vás překvapí svojí elegancí a vytříbeností. Tato vůně je inspirována krásou prstenu Quatre a zároveň je navržena jako pocta pravé…
Boucheron Quatre Iconic W EDP, 50 ml
od 410 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Ústředním prvkem kompozice Boucheron Quatre Iconic je tuberóza, což je ikonická parfumérská květina a mnohostranná ingredience známá tím, že je obtížné ji zvládnout. Pro tento parfém ji zkrotili…
Boucheron Place Vendôme W EDP, 100 ml
od 522 Kč
5,22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Boucheron Place Vendome je květinovo dřevitá vůně pro sebevědomé ženy. Place Vendome je ulice v Paříži, kde Frederic Boucheron v roce 1893 otevřel svoje první klenotnictví. Proto parfém…
Boucheron Jaipur Bracelet W EDP, 100 ml
od 491 Kč
4,91 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Jaipur Bracelet od značky Boucheron ukrývá impozantní orientální, květinovou vůni, která za sebou zanechává nesmazatelnou stopu. Vůně se otevírá šumivými citrusy, lískty fialky, bazalkou a…
Boucheron Pour Femme W EDP, 100 ml
od 711 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Květinově-ovocná dámská vůně Boucheron Pour Femme je moderní a harmonická. Bohatá vůně se sladkým a jiskřivě-ovocným nádechem, zdůrazňující harmonii květinové rozkoše. Určena elegantním ženám, …
Boucheron Quatre W EDP, 100 ml
2 770 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Boucheron Quatre je květinově-ovocná dámská vůně, která vás překvapí svojí elegancí a vytříbeností. Tato vůně je inspirována krásou prstenu Quatre a zároveň je navržena jako pocta pravé…
Boucheron Quatre Iconic W EDP, 100 ml
od 822 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Ústředním prvkem kompozice Boucheron Quatre Iconic je tuberóza, což je ikonická parfumérská květina a mnohostranná ingredience známá tím, že je obtížné ji zvládnout. Pro tento parfém ji zkrotili…
Boucheron Quatre Iconic W EDP, 30 ml
od 462 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Ústředním prvkem kompozice Boucheron Quatre Iconic je tuberóza, což je ikonická parfumérská květina a mnohostranná ingredience známá tím, že je obtížné ji zvládnout. Pro tento parfém ji zkrotili…
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, 50 ml
od 428 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Serpent Bohéme od parfumérky Anne Flipo je oslnivá a inspirovaná svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Slavný…
Boucheron Pour Femme EDT, 100 ml
od 634 Kč
6,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Pour Femme je sladký orientální parfém. Zahalí vás do citrusových plodů, rozvoní se do jasmínu a vanilky. Usadí se a zahřeje vás do teplých tónů ambry. Parfém Boucheron Pour Femme…
Boucheron Quatre En Bleu W EDP, 100 ml
od 1 049 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda Boucheron Quatre En Bleu je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Flakon vůně je…
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, 90 ml
od 811 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Serpent Bohéme od parfumérky Anne Flipo je oslnivá a inspirovaná svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Slavný…
Boucheron Pour Femme W EDP, Tester 100 ml
od 609 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Boucheron Pour Femme je sladký orientální parfém. Zahalí vás do citrusových plodů, rozvoní se do jasmínu a vanilky. Usadí se a zahřeje vás do teplých tónů ambry. Parfém Boucheron Pour Femme je…
Boucheron Quatre En Bleu W EDP, 50 ml
677 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Dámská parfémovaná voda Boucheron Quatre En Bleu je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Flakon vůně je…
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, 30 ml
od 338 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Parfémovaná voda Serpent Bohéme od parfumérky Anne Flipo je oslnivá a inspirovaná svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Slavný…
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, Tester 90 ml
od 1 192 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 90 ml
Parfémovaná voda Serpent Bohéme je inspirována svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Vůně Serpent Bohéme ztělesňuje svobodného ducha, …
Boucheron Place Vendôme W EDT, 50 ml
od 720 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Boucheron Place Vendome je květinovo dřevitá vůně pro sebevědomé ženy. Place Vendome je ulice v Paříži, kde Frederic Boucheron v roce 1893 otevřel svoje první klenotnictví. Proto parfém…
Boucheron Place Vendôme W EDT, 100 ml
od 1 050 Kč
35 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Boucheron Place Vendome je květinovo dřevitá vůně pro sebevědomé ženy. Place Vendome je ulice v Paříži, kde Frederic Boucheron v roce 1893 otevřel svoje první klenotnictví. Proto parfém…

Boucheron Place Vendome Toaletní voda EDT - Tester, 100ml, dámske
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
- Tester
- 100 ml
Květinovo-dřevitá vůně Place Vendome parfému Boucheron představuje nový ryze ženský parfém. Inspirací pro parfém se staly…
KOKU.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?