Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské toaletní vody, francouzské
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Cerruti 1881 pour Femme EDT, 100 ml
od 611 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte se pohladit pocitem doteku jemného hedvábí na vaší kůži. Dámská toaletní voda Cerruti 1881 Pour Femme dokonale podtrhne váš vytříbený vkus a nezaměnitelnou eleganci. Klíčové…
Cerruti 1881 pour Femme EDT, 50 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se pohladit pocitem doteku jemného hedvábí na vaší kůži. Dámská toaletní voda Cerruti 1881 Pour Femme dokonale podtrhne váš vytříbený vkus a nezaměnitelnou eleganci. Klíčové…
Lancôme Idôle W EDT, 100 ml
od 1 705 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Staňte se tím, čím se máte stát. To vám vždy připomene tato toaletní voda pro ženy. Tato vůně byla stvořena pro každého, kdo pevně stojí za tím, v co věří – ať už jako jednotlivec, nebo jako…
Thierry Mugler Angel W EDT, 100 ml
od 1 147 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Otevřete brány fantazie a dotkněte se nebes s vůní toaletní vody pro ženy Thierry Mugler Angel. Nebeská vůně, která vás dokáže ve vteřině navrátit do dětství, byla na trh uvedena již v roce…
Cacharel Noa W EDT, 100 ml
od 629 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Flakón parfému Cacharel Noa symbolizuje perlu, která evokuje otevřenost a věčnost života. Parfém Cacharel Noa je jako symbol šťastné planety, je jako zeměkoule plná šťastných lidí, kteří chtějí…
Prêt à Porter Original W EDT, 100 ml
od 185 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Pret á Porter dámská toaletní voda je svěží a lehká vůně plná citrusů. Zahalte se i vy do romantického závoje této nádherné a osvěžující vůně. Dovolte jí obohatit váš šatník o nový doplněk. …
Cacharel Amor Amor W EDT, 100 ml
od 652 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Ralph Lauren Ralph W EDT, 50 ml
od 609 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Svěží květinová vůně Ralph Lauren Ralph vás ihned nadchne svojí neobyčejnou lehkostí a vzdušností. Hravá, svobodomyslná křišťálová vůně roztančí vaši mysl a zaujme vaše okolí. Parfém Ralph je…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 50 ml
od 2 479 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
AVON Célébre W EDT 50 ml
od 199 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Célébre 50 ml Lehká, průzračná vůně patřící do ovocně-květinové kategorie. Nejdříve ucítíte syté tóny vodního melounu a bramboříku jemně podbarvené vůní černého rybízu a…
Christian Dior J´adore The New Eau Lumiere W EDT , 50 ml
od 1 804 Kč
36 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
J´adore Eau Lumiere od značky Dior navazuje na úspěch klasické vůně J´adore z roku 1999. Tato květinová vůně v sobě skrývá v úvodu směs citrónů a krvavého pomeranče, srdce je tvořeno neroli a…
Lacoste Touch of Pink W EDT, 90 ml
od 678 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste Touch of Pink EDT je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Lancôme O d´Azur W EDT, 75 ml
od 709 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Toaletní voda Lancome O d´Azur je jiskřivá a svěží vůně květin a ovoce. Parfém Lancome O d´Azur byl vytvořen díky talentu dvou žen Domitille Bertier a Sophie Labbé a byl stvořen právě pro ženy. …
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 100 ml
od 2 200 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Givenchy Amarige W EDT, 100 ml
od 982 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Givenchy Amarige, žena používající Amarige je velice ženská. Je jemná, upřímná, vytrvalá, živá, spontánní, veselá a má veliký smysl pro citovost, která se u ní neočekávaně projevuje a má…
Givenchy L'Interdit W EDT 50 ml
od 1 187 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Givenchy L'Interdit toaletní voda pro ženy je nová květinová vůně pro ženy, navazující na předchozí parfémovanou vodu. Vznešená a lehká toaletní voda, která rozzáří všechny ženy. Svými zářivými…
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Femme EDT 100 ml
od 813 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kenzo L'Eau par Kenzo je jiskřivá svěží vůně, která osvěží každý horký letní den, ale dokáže stejně tak dobře povzbudit i v období chladnějšího podzimu či zimy. L'Eau par Kenzo je velice lehká a…
Yves Saint Laurent Opium 2009 W EDT, 90 ml
od 1 825 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 90 ml
Opium symbolizuje fascinaci Orientem a jeho jedinečný smysl porozumět skrytým ženským emocím a tajným vášním. Yves Saint Laurent Opium 2009 je složen z jasmínu, bergamotu, mandarinky a myrhy. …
Chloé Roses De Chloe W EDT, 50 ml
od 970 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Chloé Roses de Chloé - toaletní voda 50 ml + tělové mléko 75 ml . Toaletní voda Roses De Chloé je květinová vůně od značky Chloé pro ženy a dívky, které milují právě tento typ vůní. V úvodu se…
Cacharel Amor Amor W EDT, 30 ml
od 333 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Cacharel Anais Anais L'Original W EDT, 100 ml
od 618 Kč
6,18 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Dámská vůně Cacharel Anais Anais L'Original vyzařuje svěžest, čistotu a krásu. Okouzlující složení překypuje květinovými tóny, které skvěle podtrhnou váš půvab. Jemnost květin doplňuje šťavnaté…
Cacharel Noa W EDT, 50 ml
od 505 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
Flakón parfému Cacharel Noa symbolizuje perlu, která evokuje otevřenost a věčnost života. Parfém Cacharel Noa je jako symbol šťastné planety, je jako zeměkoule plná šťastných lidí, kteří chtějí…
Nina Ricci Nina W EDT, 80 ml
od 1 106 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hlava citron Srdce pivoňka, zelené jablko, pralinka Základ jabloňové dřevo, pižmo, cedrové dřevo Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, …
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, náplň 3x 20 ml
od 2 249 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 150 ml
od 3 914 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Hermes Un Jardin Sur Le Nil W EDT, 100 ml
od 1 507 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Každý rok si Hermes vybírá téma, na kterém buduje svoji aktuální kolekci. Pro rok 2005 je to Řeka, a proto se nová vůně jmenuje "zahrada na Nilu". Egypt nejsou jenom pyramidy a Sahara, ale také…
Guy Laroche Fidji W EDT, 100 ml
od 487 Kč
4,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Guy Laroche Fidji je květinová vůně vytvořená modním návrhářem Guy Laroche. Tato vůně nese jméno ostrovů Fiji v Jižním Pacifiku. Fidji se otvíra čerstvími tropickými tóny a přechází do…
Lanvin Eclat D'Arpege Sheer W EDT, 30 ml
od 166 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kompozice vůně Lanvin Eclat D'Arpege Sheer je stejně oslnivá a zářivá jako její předchůdkyně, přičemž evokuje bublinu lásky - rozruch, jaký zamilovaný pár způsobuje v myslích přihlížejících a…
Cacharel Anais Anais W EDT, 30 ml
od 377 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Hlava bílá lilie, růže Srdce pomerančový květ Základ kosatec, jasmín Anais Anais symbolizuje věčnou mladost a romantismus. Vůně je pojmenovaná podle perské bohyně lásky Anaitis. Delikátní a…
Cerruti 1881 pour Femme EDT, 30 ml
od 380 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Nechte se pohladit pocitem doteku jemného hedvábí na vaší kůži. Dámská toaletní voda Cerruti 1881 Pour Femme dokonale podtrhne váš vytříbený vkus a nezaměnitelnou eleganci. Klíčové…
Cacharel Anais Anais W EDT, 50 ml
od 505 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Cacharel Anais Anais je dámská vůně, která se stala symbolem věčné mladosti a romantismu. Vůně byla pojmenována podle perzské bohyně lásky Anaitis. Delikátní a něžná, záhadná a romantická. Anais…
Cacharel Amor Amor W EDT, 50 ml
od 467 Kč
9,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 100 ml
od 3 149 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
Lacoste Touch of Pink W EDT, 50 ml
od 466 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste touch of pink je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Kenzo L´Eau W EDT 50 ml
od 679 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Jednoduchost. Opravdovost. Tyto dvě vlastnosti Kenzo miluje. Vůně Kenzo L´Eau je oslavou čisté svěžesti. Jiskřivá, moderní, čistá, blankytně modrá, dokonale střídmá, daleko od bláznivého hluku. …
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic W EDT, 75 ml
od 1 434 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Aqua Allegoria Mandarine Basilic je citrusově svěží vůně s bylinnými tóny. Aqua Allegoria Mandarine Basilic se otevírá svěží vůní citrusů a tu doplňuje lehce pikantní, kořeněný tón čerstvé…
Lancôme Idôle W EDT, 50 ml
od 1 432 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Staňte se tím, čím se máte stát. To vám vždy připomene tato toaletní voda pro ženy. Tato vůně byla stvořena pro každého, kdo pevně stojí za tím, v co věří – ať už jako jednotlivec, nebo jako…
Yves Saint Laurent Opium 2009 W EDT, 50 ml
od 1 481 Kč
30 Kč/ml- Toaletní voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 50 ml
Opium symbolizuje fascinaci Orientem a jeho jedinečný smysl porozumět skrytým ženským emocím a tajným vášním. Yves Saint Laurent Opium 2009 je složen z jasmínu, bergamotu, mandarinky a myrhy. …
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, 150 ml
od 4 019 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Jeanne Arthes Cassandra W EDT 100 ml
od 116 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Toaletní voda Jeanne Arthes Cassandra Cassandra je neodolatelně svůdná a jedinečná vůně, která vás omámí svou intenzitou a luxusním vyzněním. Květinová vůně pro smyslnou ženu na každodenní…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom W EDT, plnitelný flakon 75 ml
od 1 485 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Guerlain Aqua Allegoria Florabloom je inspirována čerstvostí a krásou přírody. Tento produkt francouzského výrobce Guerlain je ideální pro ženy, které preferují květinové a ovocné…
Chanel Chance W EDT, 50 ml
od 2 310 Kč
46 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Chanel Chance Lehka vůně plná energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí.
Dior Miss Dior Blooming Bouquet W EDT, 30 ml
od 1 515 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Miss Dior Blooming Bouquet je ideální volbou pro milovnice svěžích a květinových vůní. Jemné a svěží aroma připomíná šaty vyšívané tisíci květy. Parfémová voda je založena na něžném akordu…
Nina Ricci L´air Du Temps W EDT , 100 ml
od 893 Kč
8,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Nina Ricci L´Air du Temps (uzávěr - holubičky). Toaletní voda pro ženy 100ml L´Air du Temps má záhadnou květinovou moc svůdnosti. L´Air du Temps je pro ženu zasněnou, romantickou a je na trhu od…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 3 x 20 ml
od 2 547 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
Ralph Lauren Ralph W EDT, 30 ml
od 578 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Svěží květinová vůně Ralph Lauren Ralph vás ihned nadchne svojí neobyčejnou lehkostí a vzdušností. Hravá, svobodomyslná křišťálová vůně roztančí vaši mysl a zaujme vaše okolí. Parfém Ralph je…
Chloé Nomade W EDT 50 ml
od 1 130 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Vůně ztělesňuje ženy milující svobodu. Radostné a otevřené setkání tváří v tvář, které přinášejí podmanivé oči této ženy, která ztělesňuje intenzitu okamžiku. Silná, nomádská identita, jako je…
Hermes Un Jardin Sur Le Nil W EDT, 50 ml
od 1 242 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
Každý rok si Hermes vybírá téma, na kterém buduje svoji aktuální kolekci. Pro rok 2005 je to Řeka, a proto se nová vůně jmenuje "zahrada na Nilu". Egypt nejsou jenom pyramidy a Sahara, ale také…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
