Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské toaletní vody, anglické
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Revlon Charlie Red W EDT, 100 ml
od 104 Kč
1,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Toaletní voda s rozprašovačem Charlie Red od značky Revlon je orientálně-květinová vůně pro dívky a ženy, které milují výraznější vůně.Na trh byla uvedena v roce 1993.
Burberry Brit Sheer W EDT, 100 ml
od 749 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Burberry Brit Sheer je citrusově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny ananasu a liči. Srdce vůně patří mandarince a yuzu, v základu nalezneme pižmo a pryskyřici. Jedná se…
Yardley of London Lily of the Valley W EDT, 125 ml
od 369 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně je svěží a květinová. Jednoduchá lahvička vůně působí elegantním dojmem. Objem balení je 125 ml. Hlava - tóny hrušek Srdce - konvalinka, frézie, svěží tóny zeleně, fialka Základ -…
Burberry Her EDT, 50 ml
od 1 108 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Burberry Brit W EDT, 100 ml
od 685 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kostkovaná pohoda. Novinkou proslulé "kostkované" značky Burberry je pohodová, orientálně dřevitá pánská vůně BRIT. Jedinečný říz zelené mandarinky je kombinován s čerstvě nasekaným zázvorem. …
Yardley of London English Freesia & Bergamot W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato toaletní voda vás zahalí do vůně plné citrusových tónů. Její jednoduchá lahvička působí elegantním dojmem. Hlava - bergamot, citron, květy…
Burberry Her EDT, 100 ml
od 1 450 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Burberry Brit Sheer W EDT, 50 ml
od 494 Kč
9,88 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Brit Sheer - toaletní voda s rozprašovačem 50 ml. Burberry Brit Sheer je citrusově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny ananasu a liči. Srdce vůně patří mandarince a yuzu, v…
Yardley of London English Rose W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London English Rose je dámská toaletní voda s objemem 125 ml. Tato toaletní voda je charakteristická svou svěží a květinovou vůní, která je doplněna tóny citrusů. Vůně je inspirována…
Burberry Her EDT, 30 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Yardley of London Lily of the Valley W EDT, 50 ml
od 319 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Yardley of London Lily of the Valley nabízí lehkou a ženskou vůni, která je ideální pro každodenní nošení. Tato vůně je moderní variací na klasickou konvalinkovou vůni a…
Milton-Lloyd Bondage W EDT 50 ml
od 270 Kč
5,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Bondage je originální a velice oblíbená vůně, patří mezi bestsellery. Bohatá květinová, kořeněná a orientální vůně s důrazem na květ pomeranče. Další příjemná květinová aromata pocházejí z…
The Body Shop White Musk W EDT, 60 ml
od 786 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Anglické
- 60 ml
Toaletní voda The Body Shop White Musk je jemným, ale silným doplňkem pro každou ženu. Tato anglická toaletní voda je charakteristický svou květinovou vůní, která je zároveň svěží a…
Jimmy Choo Jimmy Choo W EDT, 60 ml
od 586 Kč
9,77 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 60 ml
Nejpopulárnější značka luxusních bot a doplňků Jimmy Choo uvádí svůj první parfém, jednoduše pojmenovaný Jimmy Choo. Jimmy Choo je popisovaná jako velmi moderní, ženská a plná smyslnosti. Svůdná…
The English Soap Company Lemon & Mandarin W EDT 100 ml
300 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
English Soap Lemon & Mandarin W EDT 100 ml Zvažujete nákup nové vůně a hledáte něco svěžího a citrusového? Dámská toaletní voda English Soap Lemon & Mandarin může být tou pravou volbou. Tato…
Burberry Brit W EDT, 50 ml
od 594 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Anglické
- 50 ml
Kostkovaná pohoda. Novinkou proslulé "kostkované" značky Burberry je pohodová, orientálně dřevitá pánská vůně BRIT. Jedinečný říz zelené mandarinky je kombinován s čerstvě nasekaným zázvorem. …
Yardley of London English Lavender W EDT 125 ml
od 369 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London English Lavender W EDT 125 ml - Dámská toaletní voda Dámská toaletní voda English Lavender od značky Yardley of London přináší moderní variaci na klasickou vůni anglické…
Makeup Revolution Revolutionary W EDT, 10 ml
od 115 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Anglické
- 10 ml
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Makeup Revolution Revolutionary vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Naomi Campbell Here To Shine W EDT 30 ml
od 392 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská vůně Naomi Campbell Here To Shine je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty…
Makeup Revolution Revolutionary W EDT, 100 ml
499 Kč
4,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Anglické
- 100 ml
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Makeup Revolution Revolutionary vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Makeup Revolution Ultimate Lights W EDT 100 ml
od 287 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Nechejte se unášet touto romantickou a jiskřivou vůní. Tato luxusní květinová vůně obsahuje sladké aroma liči, esenci damašské růže a ambry. Půvab jí dodává jemně fialová lahvička s roztomilou…
Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her EDT, 80 ml
od 499 Kč
6,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 80 ml
Toaletní voda Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her je vytvořena z pižmově-ovocných ingrediencí, které zanechávají vynikající dochuť s nádechem koření a svěžesti. Vůně patří do koktejlové…
Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her EDT, 30 ml
od 375 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 30 ml
Toaletní voda Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her je vytvořena z pižmově-ovocných ingrediencí, které zanechávají vynikající dochuť s nádechem koření a svěžesti. Vůně patří do koktejlové…
Floris London White Rose W EDT 100 ml
od 1 547 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Anglické
- 100 ml
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Floris White Rose ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji žena s…
Fcuk Connect for Her EDT, 100 ml
od 252 Kč
2,52 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Standardní balení Connect for Her EDT 100ml od výrobce FCUK. Nakupte další parfémy a kosmetiku pro ženy.
Yardley of London Lilac & Pear W EDT 125 ml
280 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London Lilac & Pear je dámská toaletní voda, která kombinuje svěží a květinové tóny. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a přináší pocit svěžesti a elegance. Díky svému složení…

English Soap Company Bílý jasmín Dámská toaletní voda, 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- Pižmová vůně
- 100 ml
Vůně inspirovaná anglickými zahradami Zažijte kouzlo klasické britské elegance s toaletní vodou White Jasmine & Sandalwood!…
v 2 obchodech

Yardley Frangipani Dámská toaletní voda s tóny ovoce, frangipani a květin, 125 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- Anglické
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 125 ml
Jemná elegance s dotekem exotiky Yardley Frangipani je dámská toaletní voda, která v sobě spojuje lehkost, svěžest a…
v 3 obchodech

Yardley Třešňový květ & Broskev Dámská toaletní voda pikantní vůně s…
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- Pižmová vůně
- 125 ml
dámská toaletní voda pikantní a ženská s vůní třešňových květů, růží, šeříků a geránia s tóny broskví a růžového pepře…
v 2 obchodech

Yardley Anglický narcis Dámská toaletní voda s tóny citrusů, ovoce a květin, 125 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- Anglické
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně lehká
- 125 ml
- Svěží parfém
dámská toaletní voda nádherně svěží s vůní narcisů, konvalinek a jasmínu, s tóny mošusu a cedrového dřeva Moderní variace na…
Fragonito

English Soap Company Anglická levandule Toaletní voda, 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Anglické
- Pižmová vůně
- 100 ml
Toaletní voda s aromatickou vůní Objevte nadčasovou vůni levandule ukrytou v toaletní vodě English Lavender, která přináší…
Fragonito
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?