Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémové vody, anglické
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Burberry London for Women 2006 EDP, 100 ml
od 638 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zažijte jedinečnou atmosféru Londýna v jeho nejsmyslnější podobě. Dámská parfémovaná voda Burberry London představuje atmosféru britské metropole, která v sobě jedinečným způsobem spojuje…
Burberry Weekend for Women EDP, 100 ml
od 652 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry For Women EDP, 100 ml
od 725 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jednoduše elegantní, nadčasová a přirozeně krásná – taková je dámská parfémovaná voda Burberry for Women, stejně jako žena, které tato luxusní vůně padne dokonale na míru. Burberry for Women…
Burberry Her W EDP, 100 ml
od 890 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Burberry For Women EDP, 50 ml
od 550 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Jednoduše elegantní, nadčasová a přirozeně krásná – taková je dámská parfémovaná voda Burberry for Women, stejně jako žena, které tato luxusní vůně padne dokonale na míru. Burberry for Women…
Burberry My Burberry Black W EDP, 90 ml
od 1 150 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Nová, svůdná a smyslná vůně – další z kolekce My Burberry. Vůně My Burberry Black v sobě snoubí nóny květů jasmínu, nektaru broskví a smyslný nádech kandované růže. Skleněný flakon okouzlující a…
Burberry Her W EDP, 50 ml
od 1 257 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Burberry London for Women 2006 EDP, 50 ml
od 562 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
Zažijte jedinečnou atmosféru Londýna v jeho nejsmyslnější podobě. Dámská parfémovaná voda Burberry London představuje atmosféru britské metropole, která v sobě jedinečným způsobem spojuje…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 100 ml
od 1 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
I Want Choo Forever je smyslná a gurmánská kompozice s chyprovým a jantarovým nádechem, která je plná energie. Přitažlivou hlavu tvoří intenzivní růže v kombinaci s kořeněnými akordy růžových…
Burberry Brit For Her EDP, 100 ml
od 804 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zamilujte se do dámské parfémované vody Burberry Brit, která je ztělesněním britského smyslu pro tradici, jenž se neustále propojuje s moderním duchem a typickým britským humorem. Na samém…
Burberry Goddess W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 316 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Burberry Goddess Intense W EDP, 30 ml
od 893 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Burberry Goddess Intense je dámská parfémovaná voda, která přináší intenzivní a aromatickou vůni s výraznými vanilkovými tóny. Tato parfémovaná voda je ideální volbou pro ženy, které hledají…
Jimmy Choo I Want Choo W EDP, 100 ml
od 1 468 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Zažijte pocit vůle, důvěry a kouzla s vůní I Want Choo. I Want Choo je šumivá květinová orientální vůně naplněná sametovou broskví a mandarinkou, která ustupuje květinovému srdci jasmínu a lilie…
Burberry Goddess Intense W EDP, 100 ml
od 1 833 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Burberry Goddess Intense je dámská parfémovaná voda, která přináší intenzivní a aromatickou vůni s výraznými vanilkovými tóny. Tato parfémovaná voda je ideální volbou pro ženy, které hledají…
Burberry My Burberry W EDP, 90 ml
od 1 082 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Anglické
- 90 ml
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Burberry Goddess W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 948 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Burberry Weekend for Women EDP, 50 ml
od 495 Kč
9,90 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Anglické
- 50 ml
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry Burberry Her EDP 30 ml
od 863 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Burberry Her je ztělesněním atmosféry Londýna, dynamického města, jež se neustále proměňuje. Vůně tak dokonale doplní osobnost ženy, která miluje dobrodružství a nebojí se…
Burberry Goddess Intense W EDP, 50 ml
od 1 321 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
Burberry Goddess Intense je dámská parfémovaná voda, která přináší intenzivní a aromatickou vůni s výraznými vanilkovými tóny. Tato parfémovaná voda je ideální volbou pro ženy, které hledají…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 40 ml
od 719 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
I Want Choo Forever je smyslná a gurmánská kompozice s chyprovým a jantarovým nádechem, která je plná energie. Přitažlivou hlavu tvoří intenzivní růže v kombinaci s kořeněnými akordy růžových…
Burberry Her Elixir EDP, 50 ml
od 1 422 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Odvážný a smyslný parfém Her Elixir se nese ve stejném dobrodružném duchu jako parfémovaná voda Burberry Her. Parfém byl vytvořen pro ženy, které se odvažují objevovat neznámé, a je určen pro…
Burberry My Burberry Blush W EDP, 90 ml
od 1 100 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Dámská parfémovaná voda Burberry My Burberry Blush je jako ranní londýnská zahrada, ve které se pozvolna za zpěvu ptáků probouzejí křehké květiny. Stejně jako ostatní vůně z kolekce My…
Burberry Goddess Amber Vanilla W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 454 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Burberry Goddess Amber Vanilla Eau de Parfum Intense představuje intenzivní a mnohovrstevnatou vůni, která osloví ženy hledající výrazný a rafinovaný doplněk. Její aromatický a…
Burberry Goddess Amber Vanilla W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 2 812 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Levandulové vůně
- Anglické
Parfémová voda Burberry Goddess Amber Vanilla Eau de Parfum Intense přináší teplou a mnohovrstevnatou vůni, která odráží intenzivní a rafinovanou ženskost. Její aromatický a sladký charakter se…
Burberry Goddess W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 748 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Jimmy Choo Blossom W EDP, 100 ml
od 692 Kč
6,92 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
Burberry My Burberry W EDP, 50 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Anglické
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 60 ml
od 899 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Tato parfémovaná voda je vyjádřením odvážných návrhů Jimmy Choo. Elegance a půvab vůně navozují pocit vzrušujících večerů a nezapomenutelných okamžiků. Samotný flakón vůně se pyšní výrazným…
Agent Provocateur Provocateur W EDP, 200 ml
od 605 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Moderní klasika Agent Provocateur se skládá z exotických a svůdných složek - opojného jasmínu, temného vetiveru, vzácného šafránu. Agent Provocateur Provocateur je provokativní sexy parfém, …
Burberry Her Intense EDP, 100 ml
od 1 740 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nová vůně je intenzivnější než předchozí verze Burberry Her, a je považována za odvážnou vůni vyrobenou s cílem zachytit energii Londýna. Je to intenzivní, bohatá a sofistikovaná vůně. Na trh…
Burberry Goddess W EDP, náplň 150 ml
od 1 748 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
- Anglické
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Burberry Goddess W EDP, 50 ml + tělové mléko 75 ml
od 330 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Burberry Touch W EDP , 100 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Vůně hovořící specifickou a současně univerzální ženskostí, vůně nabízející komfort a důvěrnost, vůně, která se jako další část oděvu obléká na tělo. Zaujímá smyslný postoj a ve stejné chvíli…
Jimmy Choo I Want Choo With Love W EDP, 40 ml
od 292 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Seznamte se s parfémovanou vodou Jimmy Choo I Want Choo With Love, která svým květinově-ovocným složením nabízí harmonii svěžesti a elegance. Uvedena na trh v roce 2025, tato vůně od parfumérek…
Burberry Her Intense EDP, 30 ml
od 905 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Nová vůně je intenzivnější než předchozí verze Burberry Her, a je považována za odvážnou vůni vyrobenou s cílem zachytit energii Londýna. Je to intenzivní, bohatá a sofistikovaná vůně. Na trh…
Jimmy Choo I Want Choo With Love W EDP, 60 ml
od 1 132 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-ovocná vůně pro ženy, která oslavuje lásku, ženskou sílu a sebevědomí, přináší harmonickou kombinaci svěžích, květinových a hřejivých akcentů. Vyznačuje se jemným, sladkým a pudrovým…
Jimmy Choo Rose Passion W EDP, 60 ml
od 615 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Jimmy Choo Rose Passion vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Roja Parfums Elysium Pour Femme W EDP, 75 ml
od 3 184 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Elysium Pour Femme otevírá cestu do světa plného barev, vůní a nezměrné ženské energie. Jedná se o výraznou kompozici, která oslavuje přirozenou eleganci a nezávislost každé…
Burberry Her Intense EDP, 50 ml
od 1 321 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová vůně je intenzivnější než předchozí verze Burberry Her, a je považována za odvážnou vůni vyrobenou s cílem zachytit energii Londýna. Je to intenzivní, bohatá a sofistikovaná vůně. Na trh…
Jimmy Choo Rose Passion W EDP, 40 ml
od 423 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jimmy Choo Rose Passion W EDP je květinová parfémovaná voda pro ženy, kterou přináší renomovaná značka Jimmy Choo. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni vyzařující sebevědomí a…
Pepe Jeans London Bright For Her EDP, 30 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato smyslná parfémová voda vás zahalí do ženských a sladce ovocných tónů mandarinky a hrušky, které vyvažuje jemně nahořklá svěží vůně zázvoru. V srdci tančí vůně jasmínu a pivoňky s pudrově…
Burberry Weekend for Women EDP, 30 ml
od 504 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry Her London Dream EDP, 30 ml
od 800 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Burberry My Burberry Blush W EDP, 50 ml
od 883 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Burberry My Burberry Blush je jako ranní londýnská zahrada, ve které se pozvolna za zpěvu ptáků probouzejí křehké květiny. Stejně jako ostatní vůně z kolekce My…
Burberry My Burberry Black W EDP, 50 ml
od 1 090 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
My Burberry Black je intenzivní a smyslná verze ikonické dámské vůně My Burberry. Vytvořil ji opět kreativní ředitel značky, Christopher Bailey, ve spolupráci s renomovaným parfumérem Francisem…
Burberry Her W EDP, 50 ml + 75 ml tělové mléko
od 1 747 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Jimmy Choo Blossom W EDP, 60 ml
od 617 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 60 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
Jimmy Choo Rose Passion W EDP, 100 ml
od 764 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Jimmy Choo Rose Passion vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
