Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, svěží parfém a anglické
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Burberry London for Women 2006 EDP, 100 ml
od 638 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zažijte jedinečnou atmosféru Londýna v jeho nejsmyslnější podobě. Dámská parfémovaná voda Burberry London představuje atmosféru britské metropole, která v sobě jedinečným způsobem spojuje…
Burberry Weekend for Women EDP, 100 ml
od 652 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry Her W EDP, 100 ml
od 890 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Burberry Her W EDP, 50 ml
od 1 282 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Burberry My Burberry W EDP, 90 ml
od 1 082 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Anglické
- 90 ml
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Burberry Brit For Her EDP, 100 ml
od 804 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zamilujte se do dámské parfémované vody Burberry Brit, která je ztělesněním britského smyslu pro tradici, jenž se neustále propojuje s moderním duchem a typickým britským humorem. Na samém…
Burberry London for Women 2006 EDP, 50 ml
od 562 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 50 ml
Zažijte jedinečnou atmosféru Londýna v jeho nejsmyslnější podobě. Dámská parfémovaná voda Burberry London představuje atmosféru britské metropole, která v sobě jedinečným způsobem spojuje…
Revlon Charlie Red W EDT, 100 ml
od 104 Kč
1,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Toaletní voda s rozprašovačem Charlie Red od značky Revlon je orientálně-květinová vůně pro dívky a ženy, které milují výraznější vůně.Na trh byla uvedena v roce 1993.
Burberry Weekend for Women EDP, 50 ml
od 495 Kč
9,90 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Anglické
- 50 ml
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry Burberry Her EDP 30 ml
od 880 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Burberry Her je ztělesněním atmosféry Londýna, dynamického města, jež se neustále proměňuje. Vůně tak dokonale doplní osobnost ženy, která miluje dobrodružství a nebojí se…
Burberry Goddess W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 967 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Burberry Goddess W P, 50 ml
od 1 446 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Goddess Parfum, 50 ml - Parfém pro ženy Burberry Goddess Parfum nabízí novou kapitolu v objevování sebe sama, síly a laskavosti. Tento parfém je navržen tak, aby zprostředkoval…
Burberry Goddess Amber Vanilla W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 2 812 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Levandulové vůně
- Anglické
Parfémová voda Burberry Goddess Amber Vanilla Eau de Parfum Intense přináší teplou a mnohovrstevnatou vůni, která odráží intenzivní a rafinovanou ženskost. Její aromatický a sladký charakter se…
Burberry Goddess W P, 100 ml
od 1 390 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Goddess W P 100 ml Výrobce: Burberry Objem: 100,0 mililitr (ml) Burberry Goddess Parfum přináší novou éru v oblasti dámských vůní, zaměřenou na sebeobjevování, sílu a laskavost. Tento…
Burberry Brit Sheer W EDT, 100 ml
od 743 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Burberry Brit Sheer je citrusově-ovocná vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny ananasu a liči. Srdce vůně patří mandarince a yuzu, v základu nalezneme pižmo a pryskyřici. Jedná se…
Burberry Her EDT, 100 ml
od 1 450 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Burberry My Burberry Blush W EDP, 90 ml
od 1 100 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Dámská parfémovaná voda Burberry My Burberry Blush je jako ranní londýnská zahrada, ve které se pozvolna za zpěvu ptáků probouzejí křehké květiny. Stejně jako ostatní vůně z kolekce My…
Burberry Brit W EDT, 100 ml
od 685 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kostkovaná pohoda. Novinkou proslulé "kostkované" značky Burberry je pohodová, orientálně dřevitá pánská vůně BRIT. Jedinečný říz zelené mandarinky je kombinován s čerstvě nasekaným zázvorem. …
Burberry My Burberry W EDP, 50 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Anglické
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Yardley of London Lily of the Valley W EDT, 125 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně je svěží a květinová. Jednoduchá lahvička vůně působí elegantním dojmem. Objem balení je 125 ml. Hlava - tóny hrušek Srdce - konvalinka, frézie, svěží tóny zeleně, fialka Základ -…
Burberry Her EDT, 50 ml
od 1 131 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Yardley of London English Freesia & Bergamot W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato toaletní voda vás zahalí do vůně plné citrusových tónů. Její jednoduchá lahvička působí elegantním dojmem. Hlava - bergamot, citron, květy…
Burberry Touch W EDP , 100 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Vůně hovořící specifickou a současně univerzální ženskostí, vůně nabízející komfort a důvěrnost, vůně, která se jako další část oděvu obléká na tělo. Zaujímá smyslný postoj a ve stejné chvíli…
Yardley of London English Rose W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London English Rose je dámská toaletní voda s objemem 125 ml. Tato toaletní voda je charakteristická svou svěží a květinovou vůní, která je doplněna tóny citrusů. Vůně je inspirována…
Burberry Her EDT, 30 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Roja Parfums Elysium Pour Femme W EDP 75 ml
od 3 184 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Elysium Pour Femme otevírá cestu do světa plného barev, vůní a nezměrné ženské energie. Jedná se o výraznou kompozici, která oslavuje přirozenou eleganci a nezávislost každé…
Yardley of London Lily of the Valley W EDT, 50 ml
od 319 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Yardley of London Lily of the Valley nabízí lehkou a ženskou vůni, která je ideální pro každodenní nošení. Tato vůně je moderní variací na klasickou konvalinkovou vůni a…
Burberry Weekend for Women EDP, 30 ml
od 504 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry My Burberry Blush W EDP, 50 ml
od 874 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Burberry My Burberry Blush je jako ranní londýnská zahrada, ve které se pozvolna za zpěvu ptáků probouzejí křehké květiny. Stejně jako ostatní vůně z kolekce My…
The Body Shop White Musk W EDT, 60 ml
od 786 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Anglické
- 60 ml
Toaletní voda The Body Shop White Musk je jemným, ale silným doplňkem pro každou ženu. Tato anglická toaletní voda je charakteristický svou květinovou vůní, která je zároveň svěží a…
Yardley of London English Lavender W EDT 125 ml
od 349 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London English Lavender W EDT 125 ml - Dámská toaletní voda Dámská toaletní voda English Lavender od značky Yardley of London přináší moderní variaci na klasickou vůni anglické…
Burberry Brit W EDT, 50 ml
od 594 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Anglické
- 50 ml
Kostkovaná pohoda. Novinkou proslulé "kostkované" značky Burberry je pohodová, orientálně dřevitá pánská vůně BRIT. Jedinečný říz zelené mandarinky je kombinován s čerstvě nasekaným zázvorem. …
Jo Malone Red Roses W EDC, 30 ml
od 1 397 Kč
47 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Red Roses je luxusní květinově-zelená vůně pro ženy. Svěží hlava obsahuje citron a mátu, květinové srdce zahrnuje bulharskou růži a fialkové lístky. Kompozici uzavírají tóny včelího vosku. Na…
Burberry Goddess W P, 30 ml
od 1 506 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Parfémovaná voda Burberry Goddess je určena pro ženy, které hledají výraznou a zároveň harmonickou vůni. Kombinuje kořeněné, kožené a levandulové tóny, které vytvářejí unikátní a nezaměnitelný…
Burberry My Burberry W EDP, 30 ml
od 933 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Creed Carmina W EDP 75 ml
od 7 000 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Creed Carmina je parfémová voda, která v sobě spojuje dřevité a květinové tóny. Je určena pro ženy, hledají odvážnou a smyslnou vůni, která podtrhne jejich půvab a vytříbený vkus. Carmina se…
Burberry My Burberry Blush W EDP 30 ml
od 595 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Značka Burberry uvádí novou zářivou a intenzivně "ženskou" parfémovou vodu My Burberry Blush. Tato nová dámská vůně My Burberry Blush byla inspirovaná londýnskou zahradou v okamžiku prvního…
Roja Parfums Scandal Pour Femme P, 50 ml
od 5 050 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roja Parfums Scandal Pour Femme je dámský parfém vytvořený renomovaným parfémářem Roja Dove a uvedený na trh v roce 2007. Tato vůně je určena ženám, které hledají sofistikovanou a smyslnou vůni…
Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her EDT, 80 ml
od 499 Kč
6,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 80 ml
Toaletní voda Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her je vytvořena z pižmově-ovocných ingrediencí, které zanechávají vynikající dochuť s nádechem koření a svěžesti. Vůně patří do koktejlové…
Roja Parfums Enigma Aoud W P, 50 ml
od 3 907 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Roja Parfums Enigma Aoud představuje unikátní spojení dvou odlišných čichových světů, které vytváří bohatou a propracovanou vůni. Jedná se o parfémovanou vodu, která v sobě snoubí…
Jo Malone Blackberry & Bay W EDC, 50 ml
od 1 889 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Blackberry & Bay představuje květinově-ovocnou kompozici, která vyniká svou přirozenou elegancí a svěžestí. Tato kolínská voda pro ženy zachycuje esenci podzimní přírody prostřednictvím…
Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her EDT, 30 ml
od 375 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 30 ml
Toaletní voda Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her je vytvořena z pižmově-ovocných ingrediencí, které zanechávají vynikající dochuť s nádechem koření a svěžesti. Vůně patří do koktejlové…
Yardley of London Lilac & Pear W EDT 125 ml
280 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London Lilac & Pear je dámská toaletní voda, která kombinuje svěží a květinové tóny. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a přináší pocit svěžesti a elegance. Díky svému složení…
Burberry Weekend for Women EDP, Tester 100 ml
1 017 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…

Milton Lloyd Summer Sky Toaletní voda pro ženy 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Anglické
- 50 ml
LEHKÝ, KVĚTINOVÝ A OVOCNÝ. Pociťte léto po celý rok díky Summer Sky, krásně navrženým parfémům dla ženy, které proplétají…
v 3 obchodech

Parfémový extrakt Anfar Serie de Velvet Azure Spirit 100 ml
- 100 ml
- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Anglické
Anfar London Azure Spirit je současná a dynamická dřevitě-aromatická vůně pro muže, představená v roce 2024. Parfém z tvorby…
v 9 obchodech

Roja Parfums 51 Pour Femme parfém pro ženy 50 ml + Prodloužená možnost vrácení zboží…
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Anglické
- Intenzita vůně intenzivní
- 50 ml
- Parfém
- Svěží parfém
Pafém Roja Parfums 51 Pour Femme byl inspirován butikem Roja Parfums na adrese 51 Burlington Arcade v prestižní londýnské…
v 12 obchodech

Miller Harris La Feuille EDP 100 ml UNISEX
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Anglické
Miller Harris La Feuille je svěží a osobitý parfém pro ženy i muže. Tato chypre-ovocná vůně, uvedená na trh v roce 2013,…
v 7 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?