Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, sladký parfém a anglické
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Burberry Weekend for Women EDP, 100 ml
od 661 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová vůně se svěžími tóny. Burberry Weekend byl inspirován jízdou úrodným anglickým venkovem a svobodným duchem země. Pojmenování Weekend vyjadřuje odpočinek, neformálnost, volnost a…
Burberry For Women EDP, 100 ml
od 725 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jednoduše elegantní, nadčasová a přirozeně krásná – taková je dámská parfémovaná voda Burberry for Women, stejně jako žena, které tato luxusní vůně padne dokonale na míru. Burberry for Women…
Burberry Her W EDP, 100 ml
od 890 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Burberry Her W EDP, 50 ml
od 1 282 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Burberry Goddess W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 316 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 100 ml
od 1 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
I Want Choo Forever je smyslná a gurmánská kompozice s chyprovým a jantarovým nádechem, která je plná energie. Přitažlivou hlavu tvoří intenzivní růže v kombinaci s kořeněnými akordy růžových…
Burberry Brit For Her EDP, 100 ml
od 804 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zamilujte se do dámské parfémované vody Burberry Brit, která je ztělesněním britského smyslu pro tradici, jenž se neustále propojuje s moderním duchem a typickým britským humorem. Na samém…
Burberry Goddess Intense W EDP, 50 ml
od 1 350 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
Burberry Goddess Intense je dámská parfémovaná voda, která přináší intenzivní a aromatickou vůni s výraznými vanilkovými tóny. Tato parfémovaná voda je ideální volbou pro ženy, které hledají…
Burberry Goddess Intense W EDP, 100 ml
od 1 873 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Burberry Goddess Intense je dámská parfémovaná voda, která přináší intenzivní a aromatickou vůni s výraznými vanilkovými tóny. Tato parfémovaná voda je ideální volbou pro ženy, které hledají…
Burberry Burberry Her EDP 30 ml
od 880 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Burberry Her je ztělesněním atmosféry Londýna, dynamického města, jež se neustále proměňuje. Vůně tak dokonale doplní osobnost ženy, která miluje dobrodružství a nebojí se…
Burberry Goddess W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 967 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 40 ml
od 719 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
I Want Choo Forever je smyslná a gurmánská kompozice s chyprovým a jantarovým nádechem, která je plná energie. Přitažlivou hlavu tvoří intenzivní růže v kombinaci s kořeněnými akordy růžových…
Burberry Goddess W P, 50 ml
od 1 446 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Goddess Parfum, 50 ml - Parfém pro ženy Burberry Goddess Parfum nabízí novou kapitolu v objevování sebe sama, síly a laskavosti. Tento parfém je navržen tak, aby zprostředkoval…
Burberry Goddess Amber Vanilla W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 2 812 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Levandulové vůně
- Anglické
Parfémová voda Burberry Goddess Amber Vanilla Eau de Parfum Intense přináší teplou a mnohovrstevnatou vůni, která odráží intenzivní a rafinovanou ženskost. Její aromatický a sladký charakter se…
Burberry Goddess W P, 100 ml
od 1 390 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Goddess W P 100 ml Výrobce: Burberry Objem: 100,0 mililitr (ml) Burberry Goddess Parfum přináší novou éru v oblasti dámských vůní, zaměřenou na sebeobjevování, sílu a laskavost. Tento…
Burberry Goddess W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 783 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Burberry Her EDT, 100 ml
od 1 450 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Burberry Brit W EDT, 100 ml
od 685 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kostkovaná pohoda. Novinkou proslulé "kostkované" značky Burberry je pohodová, orientálně dřevitá pánská vůně BRIT. Jedinečný říz zelené mandarinky je kombinován s čerstvě nasekaným zázvorem. …
Burberry My Burberry W EDP, 50 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Anglické
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Burberry My Burberry Black W P, 50 ml
od 993 Kč
20 Kč/ml- Parfém
- 50 ml
Burberry My Burberry Black - vůně inspirovaná módou, Londýnem a klasickým černým trenčkotem. Velmi elegantní a svůdná My Burberry Black vás přenese do deštěm zalitého Londýna a do rozkvetlých…
Burberry Goddess Amber Vanilla W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 454 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Burberry Goddess Amber Vanilla Eau de Parfum Intense představuje intenzivní a mnohovrstevnatou vůni, která osloví ženy hledající výrazný a rafinovaný doplněk. Její aromatický a…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 60 ml
od 899 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Tato parfémovaná voda je vyjádřením odvážných návrhů Jimmy Choo. Elegance a půvab vůně navozují pocit vzrušujících večerů a nezapomenutelných okamžiků. Samotný flakón vůně se pyšní výrazným…
Jimmy Choo I Want Choo With Love W EDP, 40 ml
od 292 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Seznamte se s parfémovanou vodou Jimmy Choo I Want Choo With Love, která svým květinově-ovocným složením nabízí harmonii svěžesti a elegance. Uvedena na trh v roce 2025, tato vůně od parfumérek…
Burberry Touch W EDP , 100 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Vůně hovořící specifickou a současně univerzální ženskostí, vůně nabízející komfort a důvěrnost, vůně, která se jako další část oděvu obléká na tělo. Zaujímá smyslný postoj a ve stejné chvíli…
Burberry Goddess W EDP, náplň 150 ml
od 1 783 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
- Anglické
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum W P, 60 ml
od 829 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém I Want Choo Le Parfum od značky Jimmy Choo je určen pro ženy, které hledají sofistikovanou a výraznou vůni. Tento parfém je ideální volbou pro večerní příležitosti, kdy chcete zanechat…
Burberry Goddess W EDP, 50 ml + tělové mléko 75 ml
od 330 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Burberry Her EDT, 30 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Svobodomyslná a odvážná je nejen dámská toaletní voda Burberry Her, ale také žena, pro kterou byla stvořena. Tato vůně je oslavou energie, sebevědomí a odráží ducha pravé Londýňanky. Je odrazem…
Jimmy Choo I Want Choo With Love W EDP, 60 ml
od 1 132 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-ovocná vůně pro ženy, která oslavuje lásku, ženskou sílu a sebevědomí, přináší harmonickou kombinaci svěžích, květinových a hřejivých akcentů. Vyznačuje se jemným, sladkým a pudrovým…
Roja Parfums Elysium Pour Femme W EDP 75 ml
od 3 184 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Elysium Pour Femme otevírá cestu do světa plného barev, vůní a nezměrné ženské energie. Jedná se o výraznou kompozici, která oslavuje přirozenou eleganci a nezávislost každé…
Jimmy Choo Rose Passion W EDP, 60 ml
od 615 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Jimmy Choo Rose Passion vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Jimmy Choo Rose Passion W EDP, 40 ml
od 423 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jimmy Choo Rose Passion W EDP je květinová parfémovaná voda pro ženy, kterou přináší renomovaná značka Jimmy Choo. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni vyzařující sebevědomí a…
Pepe Jeans London Bright For Her EDP, 30 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato smyslná parfémová voda vás zahalí do ženských a sladce ovocných tónů mandarinky a hrušky, které vyvažuje jemně nahořklá svěží vůně zázvoru. V srdci tančí vůně jasmínu a pivoňky s pudrově…
Burberry Her P 30 ml
od 968 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda s intenzivní a bohatou vůní je určena pro ženy, které hledají výrazný a sofistikovaný doplněk. Kombinace ovocných a sladkých tónů vytváří gurmánskou vůni, která je zároveň…
Burberry Her Parfum P 50 ml
od 1 448 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Burberry Her Parfum představuje intenzivní a komplexní vůni, která spojuje ovocné, květinové a gurmánské prvky do harmonického celku. Její charakter je hřejivý a ambrový, s…
Burberry Her Parfum W P 100 ml
od 2 072 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Burberry Her Parfum představuje intenzivní a sofistikovanou vůni, která spojuje jemnost květin s hřejivostí dřevitých tónů a smyslností vanilky. Tato květinově-dřevitá kompozice je určena…
Burberry Her W EDP, 50 ml + 75 ml tělové mléko
od 1 747 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Jimmy Choo Rose Passion W EDP, 100 ml
od 764 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Jimmy Choo Rose Passion vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Burberry Goddess W EDP, 10 ml
od 550 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Sladký parfém
- Anglické
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Burberry My Burberry Black W EDP, 50 ml
od 1 090 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
My Burberry Black je intenzivní a smyslná verze ikonické dámské vůně My Burberry. Vytvořil ji opět kreativní ředitel značky, Christopher Bailey, ve spolupráci s renomovaným parfumérem Francisem…
Burberry Brit W EDT, 50 ml
od 594 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Anglické
- 50 ml
Kostkovaná pohoda. Novinkou proslulé "kostkované" značky Burberry je pohodová, orientálně dřevitá pánská vůně BRIT. Jedinečný říz zelené mandarinky je kombinován s čerstvě nasekaným zázvorem. …
Burberry Goddess W P, 30 ml
od 1 506 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Parfémovaná voda Burberry Goddess je určena pro ženy, které hledají výraznou a zároveň harmonickou vůni. Kombinuje kořeněné, kožené a levandulové tóny, které vytvářejí unikátní a nezaměnitelný…
Makeup Revolution Revolutionary W EDT, 10 ml
od 115 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Anglické
- 10 ml
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Makeup Revolution Revolutionary vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Makeup Revolution Ultimate Lights W EDT 100 ml
od 287 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Nechejte se unášet touto romantickou a jiskřivou vůní. Tato luxusní květinová vůně obsahuje sladké aroma liči, esenci damašské růže a ambry. Půvab jí dodává jemně fialová lahvička s roztomilou…
Pepe Jeans Celebrate For Her EDP, 30 ml
od 589 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Anglické
- 30 ml
Elegantní sladko-slaný koktejl, který udrží vaše smysly ve střehu ve městě, které nikdy nespí. Vůně odhaluje jasnou a hravou souhru popcornu, bílého pepře a jablka, vedoucí k návykové kombinaci…
Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her EDT, 80 ml
od 500 Kč
6,25 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 80 ml
Toaletní voda Pepe Jeans London Cocktail Edition For Her je vytvořena z pižmově-ovocných ingrediencí, které zanechávají vynikající dochuť s nádechem koření a svěžesti. Vůně patří do koktejlové…
Burberry Goddess Intense W EDP, náplň 150 ml
od 1 870 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Typ produktu: Parfémovaná voda Výrobce: Burberry Objem: 150 ml Burberry Goddess Intense je parfémovaná voda pro ženy, která přináší bohatý vonný zážitek s důrazem na intenzitu a smyslnost. Tato…
Roja Parfums Enigma Aoud W P, 50 ml
od 3 907 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Roja Parfums Enigma Aoud představuje unikátní spojení dvou odlišných čichových světů, které vytváří bohatou a propracovanou vůni. Jedná se o parfémovanou vodu, která v sobě snoubí…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
