Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Marc Jacobs, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 50 ml
od 712 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 125 ml
od 1 358 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 125 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 50 ml
od 996 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 75 ml
od 1 044 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 75 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 30 ml
od 636 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 100 ml
od 1 174 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Daisy W EDT, 30 ml
od 658 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 30 ml
od 602 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Marc Jacobs Perfect Elixir W EDP, 100 ml
od 1 844 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Marc Jacobs Perfect Elixir je parfémovaná voda, která nabízí bohatou a intenzivní květinovou vůni. Je navržena tak, aby podtrhla vaši osobnost a dodala vám pocit sebejistoty a sebelásky. Perfect…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 100 ml
od 1 328 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 100 ml
od 1 241 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 100 ml
od 1 475 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP, 30 ml
od 955 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Typ Parfému: Parfémovaná voda Druh Vůně: Hřejivá květinová Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP je parfémovaná voda, která představuje luxusní a koncentrovanou verzi oblíbené vůně Perfect. …
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 50 ml
od 1 240 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí komplexní vonnou kompozici, jež dokáže oslovit široké spektrum milovnic parfémů. Tento produkt spojuje svěžest, …
Marc Jacobs Perfect Elixir W EDP, 50 ml
od 1 305 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Marc Jacobs Perfect Elixir je parfémovaná voda, která přináší bohatou a intenzivní květinovou vůni. Tento parfém je navržen tak, aby podpořil vaši důvěru a víru v sebe sama. Jeho složení je…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 100 ml
od 1 602 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je určena pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci hravosti a elegance. Tento parfém nabízí komplexní vonnou kompozici, která je ideální…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 50 ml
od 887 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Perfect W EDP, 30 ml
od 296 Kč
9,87 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 30 ml
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP, 50 ml
od 1 427 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
**Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP** **Výrobce**: Marc Jacobs **Objem**: 50,0 ml **Typ parfému**: Parfémovaná voda Parfémovaná voda Marc Jacobs Perfect Absolute je výraznou…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 30 ml
od 867 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající intenzivní květinovou vůni s dřevitými a ambrovými tóny. Je inspirována přírodními nálezy hluboko v lesích, …
Marc Jacobs Perfect Intense W EDP, 50 ml
od 1 032 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Oslavte mocnou krásu autenticity, odvážnosti a buďte #Perfectasiam s novou parfémovanou vodou Perfect Intense Marc Jacobs pro ni. Stejně jako původní vůně Perfect je i Perfect Intense…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 30 ml
od 770 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 30 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 10 ml
od 394 Kč
39 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 10 ml
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Extra W EDP 50 ml
od 1 626 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Extra přináší bohatou a mnohovrstevnatou vůni, která spojuje květinové a gurmánské tóny v harmonické kompozici. Její charakter je inspirován…
Marc Jacobs Perfect Elixir W EDP, 30 ml
od 932 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Marc Jacobs Perfect Elixir je parfémovaná voda, která nabízí bohatou a intenzivní květinovou vůni. Je navržena tak, aby podtrhla vaši osobnost a dodala vám pocit sebejistoty a sebelásky. Perfect…
Marc Jacobs Perfect Intense W EDP, 30 ml
od 852 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Oslavte mocnou krásu autenticity, odvážnosti a buďte #Perfectasiam s novou parfémovanou vodou Perfect Intense Marc Jacobs pro ni. Stejně jako původní vůně Perfect je i Perfect Intense…
Marc Jacobs Perfect W EDT, 100 ml
od 1 324 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Sílu, která spočívá v upřímnosti sama k sobě, oslavuje dámská toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Perfect. Její povznášející a radostná vůně zachycuje vnitřní harmonii a klid, který se dostaví…
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh W EDP, 125 ml
od 1 387 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Radostnější, spontánnější a koncentrovanější – taková je dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. Tato vůně je plná energie a překypuje svěžestí. Stane se vaší připomínkou, že…
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP, 100 ml
od 2 211 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP je parfémovaná voda, která přináší luxusní a koncentrované pokračování řady vůní Perfect od Marc Jacobs. Tento typ parfému nabízí vysokou koncentraci vonných…
Marc Jacobs Perfect W EDT, 30 ml
od 746 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Sílu, která spočívá v upřímnosti sama k sobě, oslavuje dámská toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Perfect. Její povznášející a radostná vůně zachycuje vnitřní harmonii a klid, který se dostaví…
Marc Jacobs Perfect Charm W EDP, 50 ml
od 1 409 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Stále toužíte po dokonalosti? Vždyť perfektní už jste. Přesvědčí vás o tom tato dámská parfémovaná voda a současně vás zahalí do okouzlující vůně. Už nikdy o sobě nemusíte pochybovat. Stačí…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 50 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 1 466 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh W EDP, 30 ml
od 857 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Radostnější, spontánnější a koncentrovanější – taková je dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. Tato vůně je plná energie a překypuje svěžestí. Stane se vaší připomínkou, že…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 100 ml + tělové mléko 75 ml + EDP 10 ml
od 2 335 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 150 ml
1 590 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Perfect W EDT, 50 ml
od 967 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Sílu, která spočívá v upřímnosti sama k sobě, oslavuje dámská toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Perfect. Její povznášející a radostná vůně zachycuje vnitřní harmonii a klid, který se dostaví…
Marc Jacobs Perfect Intense W EDP, 100 ml
od 1 587 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Květinová, zelená vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2001. Složení: hlava - gardénie, bergamot. Srdce - tuberoza, jasmín, černý pepř, zimolez. Základ - zázvor, cedr, pižmo.
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh W EDP, 75 ml
od 1 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Radostnější, spontánnější a koncentrovanější – taková je dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. Tato vůně je plná energie a překypuje svěžestí. Stane se vaší připomínkou, že…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 50 ml
od 1 128 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Marc Jacobs Honey W EDP, 100 ml
od 613 Kč
6,13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Excelentní dámská vůně Marc Jacobs Honey je skvělou volbou pro mladé pro mladé dívky a romantické ženy, které touží po něčem jedinečném a originálním. Medový parfém v sobě ukrývá louku plnou…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml
od 1 463 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Daisy Pop W EDT, 50 ml
od 895 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Marc Jacobs Daisy Pop je určena pro ženy, které hledají svěží vůni s nádechem optimismu a radosti. Je ideální pro teplé počasí, kdy její aroma plně vynikne. Jedná se o…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + toaletní voda 10 ml
od 1 943 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 20 ml
od 591 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow W EDT, 75 ml
od 1 804 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow je určena ženám, které hledají lehkou a svěží vůni pro každodenní nošení. Vyznačuje se jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, která je…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Paradise W EDT 75 ml
1 678 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Paradise s omamnou vůní květů…
Marc Jacobs Daisy Love Skies W EDT 50 ml
1 898 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná - to je toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Love Skies. Tato toaletka vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Skies W EDT 75 ml
2 585 Kč
34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Americké
- 75 ml
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den s toaletní vodou Daisy Eau So Fresh Skies od značky Marc Jacobs. Tato toaletní voda ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
