Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Guess, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Guess Seductive W EDT, 75 ml
od 316 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Guess Seductive Noir W EDT, 75 ml
od 336 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Toužíte se stát hvězdou večírku a být neodolatelnou pro opačné pohlaví? Toaletní voda Seductive Noir vám toto může splnit. Americká módní značka Guess uvedla tuto vůni na trh pod taktovkou…
Guess Guess For Women EDP, 75 ml
od 321 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Podpořte svou ženskou krásu a smyslnost pomocí vůně Guess Guess For Women, která vás zve na procházku rozkvetlým ovocným sadem. Květinově-ovocná parfémovaná voda je zabalená do moderního…
Guess 1981 W EDT, 100 ml
od 405 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Guess Dare W EDT, 100 ml
od 379 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Značka Guess přinesla dámskou parfémovou vůní Dare, která je vzrušující, provokující a evokuje líbivé pocity. Naláká vás květinově-dřevitými tóny spojené s lehkým pižmem. Složení vám nabízí…
Guess Seductive Red W EDT, 75 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Guess Seductive Red pro ženy je podmanivá a magnetická vůně plná vášně, doplňující sexy vzhled, podtržená touhou a drzostí. Z vůně přímo sálá vášnivé horko, pokušení a způsobuje rostoucí…
Guess Seductive Blue W EDT, 75 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda pro ženy. Byla uvedena na trh v roce 2023. Vůně vás zavede na prosluněné pláže. Zažijte exotiku s tóny ovoce a květin zabalené do nasládlé pačuli. …
Guess Seductive W EDT, 50 ml
od 300 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Guess Guess by Marciano W EDP, 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toužíte po něžnosti s kapkou smyslnosti? Pak jsou tu pro vás parfémy Guess by Marciano, zahalí každou ženu do vůně něžných květin, šťavnatého ovoce a teplého dřeva. Tato smyslná kombinace…
Guess 1981 tělový sprej 250 ml
od 176 Kč
0,70 Kč/ml- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 250 ml
Guess 1981 se představuje jako moderní vůně pro sebevědomé ženy. Ovocno-květinové složení s vůní drsného dřeva a pižma vás přenese do přírody severní Kalifornie. Ucítíte jemné akordy fialek, …
Guess Seductive Flirt W EDT 75 ml
od 438 Kč
5,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 75 ml
Nikdo neodolá auře smyslnosti, kterou okolo vás vytvoří toaletní voda Guess Seductive Flirt. Na pultech světových parfumerií se objevila v roce 2020 a od té doby stále sbírá plusové body. …
Guess Guess Gold W EDP, 75 ml
od 336 Kč
4,48 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Guess je lehce sladká, svádivá, květinově ovocná vůně pro nespoutanou ženu. Evokuje svobodu ducha a dobrodružství. Parfém Guess je vhodný pro denní nošení.Na začátku ucítíte svěžest mandarinky, …
Guess Amore Venezia W EDT 100 ml
od 427 Kč
4,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
**Guess Amore Venezia U EDT 100 ml** Guess Amore Venezia U EDT je toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro muže i ženy a nabízí květinovo-ambrový…
Guess Iconic W EDP, 50 ml
od 750 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 50 ml
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Guess Seductive Blue W EDT, 30 ml
od 266 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda, která přináší harmonickou kombinaci ovocných a květinových tónů, jež jemně podtrhnou vaši přirozenou krásu a smyslnost. Tento parfém je vhodný pro ženy, …
Guess Girl W EDT, 100 ml
od 378 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Girl je vůně inspirovaná nejsvůdnějšími ženami současné módní scény. Úžasné křivky, výrazné retro kočičí oči. Dívka Guess je nepřehlédnutelná a neodolatelná. Guess Girl je svěží…
Guess Seductive Red W EDT, 30 ml
od 359 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive Red pro ženy je podmanivá a magnetická vůně plná vášně, doplňující sexy vzhled, podtržená touhou a drzostí. Z vůně přímo sálá vášnivé horko, pokušení a způsobuje rostoucí…
Guess 1981 W EDT, 50 ml
od 405 Kč
8,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Guess Bella Vita W EDP, 100 ml
od 601 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Guess Seductive W EDT, 30 ml
od 322 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Guess Seductive Noir W EDT, 50 ml
od 418 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Toužíte se stát hvězdou večírku a být neodolatelnou pro opačné pohlaví? Toaletní voda Seductive Noir vám toto může splnit. Americká módní značka Guess uvedla tuto vůni na trh pod taktovkou…
Guess Girl W EDT, 50 ml
od 254 Kč
5,08 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Guess Girl je vůně inspirovaná nejsvůdnějšími ženami současné módní scény. Úžasné křivky, výrazné retro kočičí oči. Dívka Guess je nepřehlédnutelná a neodolatelná. Guess Girl je svěží…
Guess Amore Capri W EDT, 100 ml
od 445 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Guess Amore Capri U EDT 100 ml je unisex parfém, který přináší květinově dřevitou vůni inspirovanou energií a atmosférou Capri. Tento parfém je vhodný pro všechny, kteří hledají svěží a zároveň…
Guess Seductive Noir W EDT, 75 ml + tělový sprej 125 ml
630 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Toužíte se stát hvězdou večírku a být neodolatelnou pro opačné pohlaví? Toaletní voda Seductive Noir vám toto může splnit. Americká módní značka Guess uvedla tuto vůni na trh pod taktovkou…
Guess 1981 Indigo W EDT, 100 ml
od 413 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Guess 1981 Indigo for Women byla uvedena na trh v roce 2018. Dámská vůně je určena pro rozpustilé ženy s rebelskou duší a s velkou dávkou sebevědomí. V úvodu se rozbouří kalifornské mořské…
Guess Seductive W EDT, 125 ml
od 549 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Guess Amore Capri W EDT, 100 ml + 7,5 ml + kosmetická taška
od 723 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Amore Capri je květinově-ovocná toaletní voda, která je určena pro muže i ženy. Tato vůně čerpá inspiraci z italského ostrova Capri, kde se propojuje modrá obloha s třpytivým mořem. Je…
Guess Seductive Red W EDT, 50 ml
od 499 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive Red pro ženy je podmanivá a magnetická vůně plná vášně, doplňující sexy vzhled, podtržená touhou a drzostí. Z vůně přímo sálá vášnivé horko, pokušení a způsobuje rostoucí…
Guess Bella Vita W EDP, 30 ml
od 476 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Guess Seductive Charm W EDT 75 ml
od 437 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si šarmantní dámskou toaletku s ovocnou hlavou, květinovým srdcem a dřevitým základem obohaceným afrodiziakálním pižmem. Elegantní toaletní voda s promyšlenou a uspořádanou strukturou…
Guess 1981 Los Angeles W EDT, 100 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Sladká, citrusová, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - hruška, červený rybíz, mandarinka Srdce - pomeranč, jasmín, pivoňka, hořký pomerančový květ Základ -…
Guess Iconic W EDP, 100 ml
od 807 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Guess Bella Vita Rosa W EDT 50 ml
od 661 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Tato vůně je věnována hravé a bezstarostné ženě. Její složení zahrnuje citron, magnólii a mech. Objem balení je 50 ml. Hlava - citron, černý rybíz, kdoule Srdce - jasmín, květ magnólie, …
Guess Seductive Red W EDT, 75 ml + tělový sprej 125 ml
od 570 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Guess Seductive Red pro ženy je podmanivá a magnetická vůně plná vášně, doplňující sexy vzhled, podtržená touhou a drzostí. Z vůně přímo sálá vášnivé horko, pokušení a způsobuje rostoucí…
Guess Bella Vita W EDP, 50 ml
od 629 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Guess Iconic W EDP, 30 ml
od 903 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 30 ml
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Guess Seductive Noir W EDT, Tester 75 ml
575 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Toužíte se stát hvězdou večírku a být neodolatelnou pro opačné pohlaví? Toaletní voda Seductive Noir vám toto může splnit. Americká módní značka Guess uvedla tuto vůni na trh pod taktovkou…
Guess Seductive Red W EDT, Tester 75 ml
711 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Guess Seductive Red W EDT je toaletní voda určená pro ženy, které hledají vůni plnou vášně a drzosti. Tato vůně je inspirována orientálními a gurmánskými tóny, které vytvářejí jedinečný a…
Guess 1981 W EDT, Tester 50 ml
569 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Guess Dare W EDT, 50 ml
685 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Značka Guess přinesla dámskou parfémovou vůní Dare, která je vzrušující, provokující a evokuje líbivé pocity. Naláká vás květinově-dřevitými tóny spojené s lehkým pižmem. Složení vám nabízí…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
