Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Elizabeth Arden, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 50 ml
od 189 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 30 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 100 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 30 ml
od 212 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 75 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, 125 ml
od 304 Kč
2,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Elizabeth Arden představuje svůdnou novinku pro rok 2015 s názvem 5th Avenue NYC Premiere. Lákavé složení se otevírá směsí pomeranče a konvalinek, které jsou doplněny o tóny pikantního pepře. V…
Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia W EDT, 100 ml
od 157 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Elizabeth Arden představuje toaletní vodu Green Tea Citron Freesia, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně je součástí kolekce Green Tea a je určena pro ženy, které preferují svěží a…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 100 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
White Tea ze stejnojmenné kolekce je pižmová, orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, muškátovou šalvěj, kapradí a mořské akordy. V srdci ucítíte mate, bílý čaj a bílý…
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch W EDT, 100 ml
od 192 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest zeleného čaje s jemně gurmánskými tóny, představuje moderní orientálně-květinovou kompozici pro ženy. Lehká intenzita vůně zaručuje její univerzálnost a vhodnost pro…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, Tester 125 ml
od 370 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 30 ml
od 121 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Elizabeth Arden Red Door W EDT, 30 ml
od 397 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář Elizabeth Arden. Jedná se o…
Elizabeth Arden My Fifth Avenue W EDP, 50 ml
od 302 Kč
6,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
My Fifth Avenue je dámská parfémová voda s květinově-dřevitou vůní s pižmovým základem. Hlavu tvoří citron, mandarinka, lístky fialky, ozónové a další květinové akordy. Srdce obsahuje lotus, …
Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily W EDT 100 ml
od 473 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
V roce 2021 se zrodila toaletní voda Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily, přírůstek do řady „ardenek“ na téma bílého čaje. A také bílé zázvorové lilie neboli motýlovce věncového. Tato sladce, …
Elizabeth Arden Mediterranean W EDP, 100 ml
od 404 Kč
4,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Mediterranean je oslnivý květinově-dřevitý parfém pro ženy od oblíbené značky Elizabeth Arden. Smyslné květiny v kombinaci s jemnými dřevy a svěžím ovocem evokují šeptající vlny a bohaté textury…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown W EDP, 75 ml
od 106 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Pižmová vůně
5th Avenue NYC Uptown symbolizuje okouzlující životní styl v New Yorku. Vůně inspirována ženou, která je sama sebou, má vytříbený vkus a miluje New York. Parfémovaná voda propojuje jemné…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 100 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom W EDT, 100 ml
od 468 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nechte se unášet kontrastem hřejivé smyslnosti a vzdušné svěžesti. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom kolem vás vytvoří slavnostní auru plnou optimismu s každou…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml + EDP 30 ml
od 658 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale W EDT 100 ml
od 490 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Elizabeth Arden White Tea Eau Florale je toaletní voda určená pro ženy, které preferují jemné a elegantní vůně, ideální pro jarní a letní období. Tato vůně je navržena tak, aby přinášela pocit…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Dream W EDP, 75 ml
od 284 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Dream je parfémovaná voda, která přináší moderní a sofistikovanou vůni, jež osloví dámy, které si cení své ženskosti a nezávislosti. Vůně je inspirována energií a…
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze W EDT 100 ml
od 238 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Arden Green Tea Coconut Breeze je toaletní voda, která přináší svěží a energizující zážitek. Tato vůně je ideální volbou pro ženy, které hledají lehkou a osvěžující vůni s tropickým…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, Tester 100 ml
285 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 50 ml
od 211 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom W EDT, 30 ml
od 321 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Nechte se unášet kontrastem hřejivé smyslnosti a vzdušné svěžesti. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom kolem vás vytvoří slavnostní auru plnou optimismu s každou…
Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom W EDT, 50 ml
od 430 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Nechte se unášet kontrastem hřejivé smyslnosti a vzdušné svěžesti. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom kolem vás vytvoří slavnostní auru plnou optimismu s každou…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml + tělové mléko 100 ml
665 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 50 ml + krém na ruce 30 ml + tělový krém Honey…
282 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown W EDP, 125 ml
od 418 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Pižmová vůně
5th Avenue NYC Uptown symbolizuje okouzlující životní styl v New Yorku. Vůně inspirována ženou, která je sama sebou, má vytříbený vkus a miluje New York. Parfémovaná voda propojuje jemné…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 100 ml + 100 ml tělové mléko
770 Kč
7,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
- 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Elizabeth Arden Untold W EDP, 100 ml
od 474 Kč
4,74 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Ovocno-květinová vůně Elizabeth Arden Untold byla představena v roce 2013. Parfém Untold je určen pro moderní ženy, které se chtějí cítit krásně a přirozeně každý den. Okouzlující kompozice…
Elizabeth Arden Pretty EDP, 100 ml
od 153 Kč
1,53 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Parfém Elizabeth Arden Pretty vás obklopí a donutí se usmívat. Dokonalá tečka, neviditelný doplněk, se kterým se budete vždy cítit krásná. Pretty je energická květinová vůně s výjimečným šarmem.
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, 75 ml
od 261 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ovocno-květinová s dotekem hřejivého dřevo - to je dámská vůně Elizabeth Arden 5th Avenue Only NYC. Tento svůdný koktejl, plný elegance a svůdnosti skvěle doplní Váš styl. Jemné tóny se pozvolna…
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five W EDP, 125 ml
od 447 Kč
3,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Ideálním průvodcem vám bude parfém Elizabeth Arden 5th Avenue After Five - moderní, lehce orientální vůně, která vás bude doprovázet na cestě odpolednem do noci. 5th Avenue After Five vám…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml + balzám 100 ml
od 745 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Elizabeth Arden 5th Avenue EDP Elizabeth Arden 5th Avenue je rafinovaná a sofistikovaná parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 1996. Tento parfém se inspiroval jednou z…
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch W EDT, 50 ml
od 343 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch je dámskou toaletní vodou, která nabízí nevšední kombinaci vůní a je určena těm, kdo hledají osvěžující a hravou esenci. Tento parfém je ideální volbou…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC Uptown W EDP, Tester 75 ml
1 238 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
5th Avenue NYC Uptown symbolizuje okouzlující životní styl v New Yorku. Vůně inspirována ženou, která je sama sebou, má vytříbený vkus a miluje New York. Parfémovaná voda propojuje jemné…
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, Tester 125 ml
534 Kč
4,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Limitovaná edice od značky Elizabeth Arden s názvem 5th Avenue NYC Limited Editon byla vytvořena v roce 2013 a jedná se o orientální, květinovou vůni pro ženy. Je určena všem ženám, které milují…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 100 ml + 100 ml tělový krém
325 Kč
3,25 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
- 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
