Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy DKNY, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
TOP 8.Pokles cenyDKNY Be Delicious W EDP, 100 ml
od 715 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
DKNY Women Energizing W EDP, 100 ml
od 674 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
DKNY Be Delicious Fresh Blossom W EDP, 100 ml
od 522 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Fresh Blossom je vůně plná rozkvetlých květů s náznakem budoucího ovoce. Be Delicious Fresh Blossom je zářivá vůně, v níž se snoubí vitalita a ženskost, …
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml
od 490 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
DKNY Women Energizing 2011 EDT, 100 ml
od 607 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a…
DKNY Be Delicious Ice Pop Citrus Splash W EDP 50 ml
od 538 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**DKNY Ice Pop Citrus Splash EDP 50 ml** DKNY Ice Pop Citrus Splash je parfémovaná voda, která slibuje jedinečný zážitek inspirovaný osvěžujícími ovocnými nanuky. Tato vůně je součástí nové…
DKNY Be Delicious W EDP, 50 ml
od 615 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
DKNY Be Delicious Fresh Blossom W EDP, 50 ml
od 327 Kč
6,54 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Fresh Blossom je vůně plná rozkvetlých květů s náznakem budoucího ovoce. Be Delicious Fresh Blossom je zářivá vůně, v níž se snoubí vitalita a ženskost, …
DKNY 24/7 W EDP, 100 ml
od 438 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda DKNY 24/7 je stvořena pro ženu, která si umí užívat každodenní život v plné míře. Tato vůně, inspirovaná dynamikou a neustálým pohybem města New York, je ideální volbou pro…
DKNY Be Delicious Fresh Blossom W EDP, 30 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Fresh Blossom je vůně plná rozkvetlých květů s náznakem budoucího ovoce. Be Delicious Fresh Blossom je zářivá vůně, v níž se snoubí vitalita a ženskost, …
DKNY Women Energizing W EDP, 50 ml
od 671 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
DKNY 24/7 W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
DKNY 24/7 EDP přináší jedinečnou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Je inspirována energií a dynamikou New Yorku, města, které nikdy nespí. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je…
DKNY Women Energizing 2011 EDT, 30 ml
od 336 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a…
DKNY Women Energizing W EDP, 30 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
DKNY Be Delicious Extra W EDP, 100 ml
od 556 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dopřejte si smyslnost karamelu, který se nijak neodrazí na vaší váze. V hojné míře vám ho předloží labužnická parfémovaná voda DKNY Be Delicious Extra. A spolu se vzrušujícím karamelem nabízí…
DKNY Be Delicious 100% W EDP, 100 ml
od 535 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda DKNY Be Delicious 100% byla představena v roce 2021. Čeká na vás podmanivá květinově-ovocná vonná kompozice s intenzivními akordy sladké hrušky. Vše se ukrývá ve…
DKNY Nectar Love W EDP, 100 ml
od 543 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Objevte kouzlo produktu DKNY Nectar Love parfémovaná voda pro ženy 100 ml s Notinem.
DKNY Ice Pop Berry Bliss W EDP 50 ml
od 500 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
DKNY Ice Pop Berry Bliss W EDP 50 ml DKNY představuje novou parfémovanou vodu DKNY Ice Pop Berry Bliss z kolekce Be Delicious Ice Pop Collection. Tato voňavá kompozice je navržena tak, aby…
DKNY Be Tempted W EDP, 100 ml
od 549 Kč
5,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Návyková vůně, která vyjadřuje smyslové svádění. Parfém, který zachycuje světla města na noční obloze a záři, která ho obklopuje. Svůdnost “velkého jablka” vás vtáhne blíž než…
DKNY Be Delicious Vanilla Latte W EDP 50 ml
od 629 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Latte Vanilla je vůně, která osloví ženy hledající sladké a krémové tóny v moderním a gurmánském pojetí. Její teplá a hřejivá atmosféra vychází z orientální…
DKNY Golden Delicious W EDP, 100 ml
od 537 Kč
5,37 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Dámy, zahalte se do šťavnaté, květinové vůně, která zamotá hlavu nejen vám, ale také každému, kdo okolo vás projde. Parfémovaná voda DKNY Golden Delicious je elegantní a smyslná vůně, která…
DKNY Be Tempted Eau So Blush W EDP, 50 ml
od 404 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jedinečně jemné květinově dřevité pokušení Vůně DKNY Be Tempted Eau So Blush vás vtáhne do jedinečně jemného květinově dřevitého pokušení. Osvěžující kombinace růžových grepů, šťavnatých…
DKNY 24/7 Electric W EDP, 30 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
DKNY 24/7 Electric EDP 30 ml je parfémovaná voda určená pro moderní ženu, která žije dynamickým a aktivním životním stylem. Tento produkt je inspirován rušným životem ve městě, konkrétně New…
DKNY Be Delicious Pistachio Latte W EDP 50 ml
od 591 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Latte Pistachio přináší sladce laděnou a gurmánsky inspirovanou vůni, která osloví ženy vyhledávající vytříbené a moderní vonné kompozice. Její orientální…
DKNY Be Tempted Eau So Blush W EDP, 100 ml
od 519 Kč
Vůně DKNY Be Tempted Eau So Blush vás vtáhne do jedinečně jemného květinově dřevitého pokušení. Osvěžující kombinace růžových grepů, šťavnatých červených pomerančů a červeného rybízu si okamžitě…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 100 ml
od 587 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
DKNY Cashmere Mist W EDT, 100 ml
od 745 Kč
7,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
DKNY Cashmere Mist byl uveden na trh roku 1994. Vůně je popisována jako svůdná orientálně-dřevitá a je inspirována dotykem kašmíru na pokožku jemného ženského těla. "Narodil se z pravé vášně. …
DKNY Be Delicious 100% W EDP, 50 ml
od 458 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda DKNY Be Delicious 100% byla představena v roce 2021. Čeká na vás podmanivá květinově-ovocná vonná kompozice s intenzivními akordy sladké hrušky. Vše se ukrývá ve…
DKNY Be Delicious W EDT, 50 ml
od 589 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Květinové tóny se prolínají s ovocem a vytvářejí sofistikovanou, vášnivou a lehce provokativní kompozici. Začátek vůně Be Delicious je jiskřivě svěží s neobvyklými jablečnými, okurkovými a…
DKNY Be Delicious Ice Pop Very Cherry W EDP, 50 ml
od 493 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
DKNY Ice Pop Very Cherry parfémovaná voda pro ženy 50 ml DKNY představuje parfémovanou vodu Ice Pop Very Cherry, která láká svou květinově ovocnou gurmánskou vůní. Jde o limitovanou edici z…
DKNY 24/7 W EDP, 30 ml
od 413 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Pižmová vůně
DKNY 24/7 EDP přináší jedinečnou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Je inspirována energií a dynamikou New Yorku, města, které nikdy nespí. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je…
DKNY Nectar Love W EDP, 50 ml
od 428 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámská parfémovaná voda DKNY Nectar Love je orientálně-květinová vůně oslavující ženu a lásku. Úžasný mix sladkého medu, něžných květin a vanilky v elegantním flakonu zdobeném včelkami si…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 30 ml
od 341 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
DKNY Be Delicious Matcha Latte W EDP 50 ml
od 629 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda DKNY Be Delicious Matcha Latte představuje vyváženou kompozici, která spojuje svěží a hřejivé tóny, ideální pro každodenní nošení. Vůně se otevírá osvěžujícím závanem, který…
DKNY Be Delicious Extra W EDP, 50 ml
od 400 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dopřejte si smyslnost karamelu, který se nijak neodrazí na vaší váze. V hojné míře vám ho předloží labužnická parfémovaná voda DKNY Be Delicious Extra. A spolu se vzrušujícím karamelem nabízí…
DKNY Be Tempted W EDP, 50 ml
od 452 Kč
9,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Parfém, který zachycuje světla města na noční obloze a záři, která ho obklopuje. Svůdnost “velkého jablka” vás vtáhne blíž než kdykoliv předtím. Tento příběh svádění se vrací s novým jablíčkem, …
DKNY Golden Delicious W EDP, 30 ml
od 332 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Dámy, zahalte se do šťavnaté, květinové vůně, která zamotá hlavu nejen vám, ale také každému, kdo okolo vás projde. Parfémovaná voda DKNY Golden Delicious je elegantní a smyslná vůně, která…
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 50 ml
od 539 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
DKNY 24/7 Electric W EDP, 100 ml
od 529 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda DKNY 24/7 Electric je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou dynamickou a energickou povahu. Vůně je inspirována pulzujícím rytmem New Yorku a přináší do každodenního…
DKNY Golden Delicious W EDP, 50 ml
od 490 Kč
9,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Dámy, zahalte se do šťavnaté, květinové vůně, která zamotá hlavu nejen vám, ale také každému, kdo okolo vás projde. Parfémovaná voda DKNY Golden Delicious je elegantní a smyslná vůně, která…
DKNY Be Delicious Extra W EDP, 30 ml
od 356 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Dopřejte si smyslnost karamelu, který se nijak neodrazí na vaší váze. V hojné míře vám ho předloží labužnická parfémovaná voda DKNY Be Delicious Extra. A spolu se vzrušujícím karamelem nabízí…
DKNY Be Delicious Pool Party Bay Breeze W EDT, 50 ml
od 517 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Ovocná, citrusová a aromatická vůně pro ženy, která je vhodná na jarní a letní období. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - bergamot, jalovec, lesní ovoce Srdce - konvalinka, …
DKNY Be Tempted W EDP, 30 ml
337 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Návyková vůně, která vyjadřuje smyslové svádění. Parfém, který zachycuje světla města na noční obloze a záři, která ho obklopuje. Svůdnost “velkého jablka” vás vtáhne blíž než…
DKNY Cashmere Mist W EDP, 50 ml
od 1 572 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Podmanivý parfém DKNY Cashmere Mist je dalším zajímavým kouskem, který byl vytvořen pod taktovkou slavné módní návrhářky. Její inspirací se v tomto případě stal luxusní kašmír. Přesněji jeho…
DKNY Women Energizing W EDP, 100 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 214 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
DKNY Be Delicious 100% W EDP, 30 ml
od 500 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda DKNY Be Delicious 100% byla představena v roce 2021. Čeká na vás podmanivá květinově-ovocná vonná kompozice s intenzivními akordy sladké hrušky. Vše se ukrývá ve…
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml + tělové mléko 100 ml
od 680 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml + Fresh Blossom 30 ml
1 133 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?