Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Christina Aguilera, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 50 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
Christina Aguilera Definition W EDP, 30 ml
od 248 Kč
8,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Definition od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 75 ml
od 461 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
Christina Aguilera Unforgettable W EDP, 75 ml
od 412 Kč
5,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Christina Aguilera Unforgettable neboli nezapomenutalný je další povedený přírustek do kolekce vůní. Parfém Unforgettable je určen pro všechny sebevědomé a náruživé ženy, které chtějí udělat…
Christina Aguilera Definition W EDP, 15 ml
od 213 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 15 ml
Definition od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V…
Christina Aguilera Definition W EDP, 50 ml
od 382 Kč
7,63 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Definition od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 15 ml
od 211 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
Christina Aguilera Definition W EDP, 75 ml
od 447 Kč
5,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 75 ml
Definition od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava se skládá z bergamotu, mandarinky a červeného jablka. Květinové srdce tvoří vanilková orchidej. V…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 30 ml + sprchový gel 150 ml
935 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Christina Aguilera Christina Aguilera je ovocná vůně pro ženy s akordy vanilky. Parfém provokuje svoji sexy sebejistotou. Je velice ženský a svůdný. Tyto dva komponenty mají pro Christinu…
Christina Aguilera Christina Aguilera W EDP, 15 ml + 50 ml sprchový gel
660 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Smyslnost a síla svůdnosti. První vůně Christiny Aquilery je určena ženám, které se cítí silné a užívají si své ženskosti. Směs ovoce v hlavě vůně, kterou doplňuje květinové srdce s kapkou…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
