Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy AVON, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
AVON Summer White Sunset W EDT 50 ml
od 103 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Zavřete oči a představte si teplé letní večery s barevnými západy slunce. Tak voní toaletní voda pro ženy AVON Summer White Sunset, která vám připomene bezstarostné léto v jakoukoliv letní dobu. …
AVON Pur Blanca W EDT, 50 ml
od 142 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Jemné aroma svěží bílé frézie a vodní máty se mísí s vůní bílé pivoňky, smyslného ylang ylang a bílé růže na základu tónů santalového dřeva a mošusu. Lehká, čistá a vzdušná vůně vytvořená pro…
AVON Attraction for Her EDP, 50 ml
od 379 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda pro ženy Avon Attraction for Her ve vás probudí smyslnou bohyni a nedá nikomu šanci pochybovat o vaší jedinečnosti, které nelze odolat. Ukažte světu své pravé já. Připravte…
AVON Incandessence W EDP, 50 ml
od 219 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Vůně vychází z hřejivých tónů růžového pepře, pulzujícího květinového srdce jasmínu a gardénie a spodních tónů hřejivého mošusu. Vyjádřete svou vřelost vůní. Květinová kategorie Zažehněte plamen…
AVON Far Away Rebel W EDP, 50 ml
od 267 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
AVON Far Away Rebel je parfémová voda, kterou vyrábí kosmetická společnost AVON. Tento produkt je ideální volbou pro ženy, které preferují výrazné a smyslné vůně. Parfémová voda se otevírá…
AVON Perceive W EDP, 50 ml
od 173 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Neodolatelně přitažlivá za všech okolností. Dámská parfémovaná voda AVON Perceive patří již řadu let mezi stálice na toaletním stolku tisíců žen, které nedají dopustit na její nezaměnitelnou…
AVON Attraction for Her EDP, 100 ml
od 539 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda pro ženy Avon Attraction for Her ve vás probudí smyslnou bohyni a nedá nikomu šanci pochybovat o vaší jedinečnosti, které nelze odolat. Ukažte světu své pravé já. Připravte…
AVON Attraction Deep Instinct For Her EDP 50 ml
od 317 Kč
6,34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Vůně, která v sobě spojuje orientální a květinové nuance s hřejivým základem, vytváří hluboký, elegantní a žensky působivý dojem. Její vývoj je přirozený a poutavý, vhodný jak pro speciální…
AVON Perceive W EDP, 100 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Neodolatelně přitažlivá za všech okolností. Dámská parfémovaná voda AVON Perceive patří již řadu let mezi stálice na toaletním stolku tisíců žen, které nedají dopustit na její nezaměnitelnou…
AVON TTA Love Quartz W EDP 50 ml
od 284 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy, která spojuje květinové, ovocné a dřevité tóny do harmonické kompozice, inspirované růženínem a jeho symbolikou vnitřního klidu a sebelásky. Vůně je navržena tak, aby…
AVON Perfect Nonsense Peppery Peaches W EDP 50 ml
od 205 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda AVON Perfect Nonsense Peppery Peaches je určená pro ženy, které hledají neotřelou a originální vůni. Kombinuje květinové a ovocné tóny, které vytvářejí neobvyklé spojení, jež…
AVON Today Tomorrow Always Everlasting W EDP 50 ml
od 288 Kč
5,76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- Pižmová vůně
- 50 ml
AVON Today Tomorrow Always Everlasting je parfémovaná voda pro ženy, která přináší elegantní a jemnou vůni. Tato parfémovaná voda je navržena tak, aby poskytovala dlouhotrvající a příjemný…
AVON Perfect Nonsense Choco Tuberose W EDP 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda AVON Perfect Nonsense Choco Tuberose je určena pro ty, kteří hledají neotřelou a výraznou vůni s květinově-orientálními tóny. Tato vonná kompozice osloví všechny, kdo mají rádi…
AVON Far Away Splendoria W EDP 50 ml
od 262 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Far Away Splendoria je dámská parfémovaná voda plná života, omamné svobody a luxusu. V hřejivé a opojné vůni Splendoria ucítíte vzácný bílý oud, který je doplněn šťavnatou dávkou švestky Black…
AVON TTA Radiance W EDP 50 ml
od 289 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
AVON TTA Radiance je parfémovaná voda, která přináší harmonii květinových, ovocných a dřevitých tónů. Je navržena tak, aby podtrhla ženský šarm a jedinečnost každé ženy. Zářivá kompozice je…
AVON TTA Amour W EDP 50 ml
od 301 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Výběr parfému je ovlivněn osobním vkusem a potřebou, aby vůně vydržela a zároveň byla příjemná v různých situacích. TTA Amour EDP nabízí vyváženou kompozici, která spojuje intenzitu a eleganci, …
AVON Far Away Beyond Opulence W EDP 50 ml
od 419 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská vůně Far Away Beyond Opulence přináší bohatou a hřejivou kompozici, která spojuje květinové a kořeněné tóny s dřevitým základem. V úvodu vůně se rozvíjí jemné kardamomové mléko, které se…
AVON Imari Free W EDT 50 ml
od 179 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
AVON Imari Free je toaletní voda, která přináší osvěžující a smyslný zážitek. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež kombinuje svěžest a jemnou smyslnost. Její hlavní tóny tvoří italský…
AVON Far Away Shine W EDP 50 ml
od 261 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- Pižmová vůně
AVON Far Away Shine je parfémovaná voda, která nabízí jedinečnou kombinaci květinových a orientálních vůní. Tato parfémovaná voda je navržena tak, aby přinášela pocit elegance a smyslnosti, a je…
AVON Eve One W EDP, 50 ml
379 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
AVON Eve One W je parfémovaná voda, která přináší harmonickou kombinaci ovocných a květinových tónů. Tento parfém je ideální pro ženy, které hledají jemnou, ale zároveň výraznou vůni pro…
AVON Attraction Instinct W EDP, 50 ml
od 499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Typ produktu: Parfémovaná voda AVON Attraction Instinct je parfémovaná voda, která osloví především ženy hledající výraznou a zároveň smyslnou vůni. Je ideální pro vytvoření nezapomenutelné…
AVON Perfect Nonsense Bamboozie Cocktail W EDP, 50 ml
od 206 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
AVON Perfect Nonsense Bamboozie Cocktail W EDP je dámská parfémovaná voda, která osloví milovnice osvěžujících a kontrastních vůní. Tento parfém v sobě spojuje květinové a citrusové tóny, čímž…
AVON Attraction for Her EDP, 30 ml
od 209 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda pro ženy Avon Attraction for Her ve vás probudí smyslnou bohyni a nedá nikomu šanci pochybovat o vaší jedinečnosti, které nelze odolat. Ukažte světu své pravé já. Připravte…
AVON Soft Musk W EDT 50 ml
od 179 Kč
3,58 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Tato vůně nabízí bohatou kompozici hřejivého bílého mošusu se smyslnými květinovými tóny ylang-ylang, růže a jasmínu na základu jemných dřevitých akordů. Květinově-dřevitá toaletní voda od…
AVON Eve Become W EDP 50 ml
od 211 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Vůně, která se rozvíjí spolu s vámi. AVON Eve Become je květinová vůně inspirovaná fascinující zrozením motýla. Exkluzívní akord Butterfly Blossom byl vytvořen speciálně pro AVON, kombinuje tóny…
AVON Today W EDP, 50 ml
490 Kč
9,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Tento "koktejl" frézie, sladké kaktusové šťávy, květů australské rostliny strelitzia reginae zvané "ptáček z ráje", ibišku a květů tropického keře buddleia (motýlí keř) s akcentem vzácných…
AVON Far Away Sparkle W EDP 50 ml
od 291 Kč
5,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
AVON Far Away Sparkle je parfémovanou vodou pro ženy, která zaujme svou unikátní ovocně-květinovou kompozicí. Tento parfém je součástí exkluzivní vánoční edice, což jej činí vhodným dárkem pro…
AVON Perceive W EDP, 30 ml
159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Neodolatelně přitažlivá za všech okolností. Dámská parfémovaná voda AVON Perceive patří již řadu let mezi stálice na toaletním stolku tisíců žen, které nedají dopustit na její nezaměnitelnou…
AVON Incandessence W EDP, 30 ml
159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Vůně se zábleskem světla, která se přes den rozvíjí a kvete s vaší krásou. Ráno budete vonět jinými vonnými tóny než večer. Popis Pyramida vůně: horní složky - citrusové tóny grapefruitu a…
AVON Incandessence W EDP, 10 ml
129 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Vůně se zábleskem světla, která se přes den rozvíjí a kvete s vaší krásou. Ráno budete vonět jinými vonnými tóny než večer. Pyramida vůně: horní složky - citrusové tóny grapefruitu a mandarinky, …
AVON Today W EDP, 100 ml
509 Kč
5,09 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Nechte se pohladit svůdnou směsí frézie, růžové vody a mošusu. Výrobek patří do kategorie květinových parfémů. Hlavními složkami jsou frézie, ibišek a mošus.
AVON Rare Pearls W EDP, 50 ml + tělový sprej 100 ml + tělové mléko 125 ml
349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
AVON Rare Pearls W EDP je parfémovaná voda, která nabízí výjimečný zážitek pro všechny, kdo hledají výraznou a harmonickou květinovou vůni. Tento produkt je zvláště vhodný pro ženy, které chtějí…
AVON Today Tomorrow Always Celebrate W EDP 50 ml
od 259 Kč
5,18 Kč/ml- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Parfémovaná voda AVON Today Tomorrow Always Celebrate je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a dodá jim pocit výjimečnosti. Je výsledkem práce parfuméra Oliviera…
AVON Delightful W EDC 200 ml
od 105 Kč
- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Americké
Poznejte kolínskou vodu Avon Delightful, která přichází jako příjemná letní volba pro ženy. Tato kolínská voda je určena ke každodennímu použití, díky své nižší koncentraci esenciálních olejů…
AVON Perceive W EDP, 50 ml + roll-on deodorant 50 ml + deospray 50 ml
329 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Neodolatelně přitažlivá za všech okolností. Dámská parfémovaná voda AVON Perceive patří již řadu let mezi stálice na toaletním stolku tisíců žen, které nedají dopustit na její nezaměnitelnou…

AVON Tta Radiance pro ženy EdP dárková sada 185 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- Sada parfémů
- Americké
- Pižmová vůně
- 185 ml
Dárková sada parfémů - edp 50 ml, Sprej do kabelky 10 ml, Tělové mléko 125 ml, rose absolue, jahoda, květ pomerančovníku…
v 4 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?