Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské toaletní vody, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
AVON Summer White Sunset W EDT 50 ml
od 103 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Zavřete oči a představte si teplé letní večery s barevnými západy slunce. Tak voní toaletní voda pro ženy AVON Summer White Sunset, která vám připomene bezstarostné léto v jakoukoliv letní dobu. …
Guess Seductive W EDT, 75 ml
od 316 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Guess Seductive Noir W EDT, 75 ml
od 336 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Toužíte se stát hvězdou večírku a být neodolatelnou pro opačné pohlaví? Toaletní voda Seductive Noir vám toto může splnit. Americká módní značka Guess uvedla tuto vůni na trh pod taktovkou…
AVON Pur Blanca W EDT, 50 ml
od 142 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Jemné aroma svěží bílé frézie a vodní máty se mísí s vůní bílé pivoňky, smyslného ylang ylang a bílé růže na základu tónů santalového dřeva a mošusu. Lehká, čistá a vzdušná vůně vytvořená pro…
Guess 1981 W EDT, 100 ml
od 405 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 150 ml
od 464 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 50 ml
od 213 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Guess Dare W EDT, 100 ml
od 379 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Značka Guess přinesla dámskou parfémovou vůní Dare, která je vzrušující, provokující a evokuje líbivé pocity. Naláká vás květinově-dřevitými tóny spojené s lehkým pižmem. Složení vám nabízí…
Guess Seductive Red W EDT, 75 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Guess Seductive Red pro ženy je podmanivá a magnetická vůně plná vášně, doplňující sexy vzhled, podtržená touhou a drzostí. Z vůně přímo sálá vášnivé horko, pokušení a způsobuje rostoucí…
Guess Seductive Blue W EDT, 75 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda pro ženy. Byla uvedena na trh v roce 2023. Vůně vás zavede na prosluněné pláže. Zažijte exotiku s tóny ovoce a květin zabalené do nasládlé pačuli. …
Calvin Klein Sheer Beauty W EDT, 100 ml
od 538 Kč
5,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Sheer Beauty je vůně pro rok 2012. Vychází z klasické a velmi oblíbené vůně Beauty. Sheer Beaty znamená čistá krása, protože oslavuje mladé ženy a zdůrazňuje jejich přirozenost, …
Revlon Charlie White W EDT, 100 ml
od 103 Kč
1,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Charlie White je květinově zelená vůně pro ženy. Po prvotním citrusovém pohlazení vůně Charlie White následuje květinové objetí růže, jasmínu a fialky s ovocným dotekem broskve a melounu. …
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 100 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 100 ml
od 599 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 50 ml
od 270 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Guess Seductive W EDT, 50 ml
od 300 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Dsquared2 Red Wood W EDT, 50 ml
od 282 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Dsquared2 Red Wood je určena pro mladé, vášnivé ženy, které jsou vždy dobře naladěné a láká je vše nové a neotřelé. Dsquared2 Red Wood dokonale vystihne jejich jedinečnost. …
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 50 ml
od 347 Kč
6,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 50 ml
od 712 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Elizabeth Arden Green Tea Citron Freesia W EDT, 100 ml
od 157 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Elizabeth Arden představuje toaletní vodu Green Tea Citron Freesia, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tato vůně je součástí kolekce Green Tea a je určena pro ženy, které preferují svěží a…
DKNY Women Energizing 2011 EDT, 100 ml
od 607 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 125 ml
od 1 358 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 125 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Elizabeth Arden White Tea W EDT, 100 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
White Tea ze stejnojmenné kolekce je pižmová, orientálně-květinová vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, muškátovou šalvěj, kapradí a mořské akordy. V srdci ucítíte mate, bílý čaj a bílý…
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 100 ml
od 364 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Guess Seductive Flirt W EDT 75 ml
od 438 Kč
5,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 75 ml
Nikdo neodolá auře smyslnosti, kterou okolo vás vytvoří toaletní voda Guess Seductive Flirt. Na pultech světových parfumerií se objevila v roce 2020 a od té doby stále sbírá plusové body. …
Guess Amore Venezia W EDT 100 ml
od 427 Kč
4,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
**Guess Amore Venezia U EDT 100 ml** Guess Amore Venezia U EDT je toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro muže i ženy a nabízí květinovo-ambrový…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 75 ml
od 1 044 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 75 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 200 ml
od 825 Kč
4,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 200 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 30 ml
od 636 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
DKNY Women Energizing 2011 EDT, 30 ml
od 336 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a…
Dsquared2 Red Wood W EDT , Tester 100 ml
od 637 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Dámská toaletní voda Dsquared2 Red Wood je určena pro mladé, vášnivé ženy, které jsou vždy dobře naladěné a láká je vše nové a neotřelé. Dsquared2 Red Wood dokonale vystihne jejich jedinečnost. …
Escada Chiffon Sorbet W EDT , 100 ml
od 539 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Pamatujete si na bezstarostné letní dny strávené s přáteli? Dámská toaletní voda Escada Chiffon Sorbet je oslavou léta, slunce a moře. Ponořte se do vzpomínek a znovu prožijte to nejlepší z…
Guess Seductive Blue W EDT, 30 ml
od 266 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda, která přináší harmonickou kombinaci ovocných a květinových tónů, jež jemně podtrhnou vaši přirozenou krásu a smyslnost. Tento parfém je vhodný pro ženy, …
Guess Girl W EDT, 100 ml
od 378 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Girl je vůně inspirovaná nejsvůdnějšími ženami současné módní scény. Úžasné křivky, výrazné retro kočičí oči. Dívka Guess je nepřehlédnutelná a neodolatelná. Guess Girl je svěží…
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch W EDT, 100 ml
od 192 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest zeleného čaje s jemně gurmánskými tóny, představuje moderní orientálně-květinovou kompozici pro ženy. Lehká intenzita vůně zaručuje její univerzálnost a vhodnost pro…
Calvin Klein CK One Shock For Her EDT, 200 ml
od 411 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Přestože je Calvin Klein CK One Shock for Her poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenkyň. Parfém je založen na okázale orientálních, květinových vůních navozujících…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 100 ml
od 1 174 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Guess Seductive Red W EDT, 30 ml
od 359 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive Red pro ženy je podmanivá a magnetická vůně plná vášně, doplňující sexy vzhled, podtržená touhou a drzostí. Z vůně přímo sálá vášnivé horko, pokušení a způsobuje rostoucí…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, Tester 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 30 ml
od 658 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 30 ml
od 121 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Carolina Herrera 212 W EDT, 60 ml
od 1 090 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Carolina Herrera 212 přinese svěží vůni květin a ovoce do všedního života každé mladé ženy. Prožijte svůj den podobně jako v ulicích New Yorku s touto originální vůní od…
Carolina Herrera 212 W EDT, 100 ml
od 1 376 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Dámská toaletní voda Carolina Herrera 212 přinese svěží vůni květin a ovoce do všedního života každé mladé ženy. Prožijte svůj den podobně jako v ulicích New Yorku s touto originální vůní od…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 30 ml
od 301 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Guess 1981 W EDT, 50 ml
od 405 Kč
8,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 100 ml
od 1 241 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Guess Seductive W EDT, 30 ml
od 322 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Guess Seductive Noir W EDT, 50 ml
od 418 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Toužíte se stát hvězdou večírku a být neodolatelnou pro opačné pohlaví? Toaletní voda Seductive Noir vám toto může splnit. Americká módní značka Guess uvedla tuto vůni na trh pod taktovkou…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
