Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémové vody, americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
TOP 8.Pokles cenyDKNY Be Delicious W EDP, 100 ml
od 715 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Calvin Klein Eternity W EDP, 100 ml
od 685 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 160 ml
od 1 122 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 50 ml
od 930 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml
od 804 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
DKNY Women Energizing W EDP, 100 ml
od 674 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Calvin Klein Eternity Moment W EDP, 100 ml
od 460 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Calvin Klein Eternity Moment je svěží a svůdná dámská vůně plná květin a hřejícího slunce. Zachová všechny Vaše štastné a radostné momenty ve Vašem srdci. Při každé vzpomínce si vybavíte vůni…
Calvin Klein Women W EDP, 100 ml
od 752 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Calvin Klein Women je oslavou ženskosti ve všech podobách. Každé ženě dodává sílu a odhodlání plnit si své sny a nikdy nezapomenout na své skutečné a jedinečné já. Hlava -…
Carolina Herrera La Bomba W EDP, 80 ml
od 1 800 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
**Carolina Herrera La Bomba W EDP** Parfémovaná voda La Bomba od značky Carolina Herrera je určena pro ženy, které se nebojí projevovat své emoce a žijí každý den naplno. Tato novinka, …
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 30 ml
od 1 125 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Carolina Herrera La Bomba W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 446 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda **Carolina Herrera La Bomba** je určena pro ženy, které upřednostňují květinově-ovocné kompozice. Tento parfém se vyznačuje bohatým složením plným života, radosti a ženské…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml
od 1 800 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Michael Kors Pour Femme EDP, 100 ml
od 1 150 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Michael Kors Pour Femme je květinově-dřevitě-pižmová vůně, která vás zahalí do luxusu, sebevědomí a smyslnosti. Jako bohatý zlatý řetěz rozpálený sluncem prohřátou kůží, vyzařuje…
Calvin Klein Eternity Air For Women EDP, 100 ml
od 425 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Dámská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Air je jako hluboké nadechnutí svěžího jarního vzduchu, kterého se nemůžete nabažit. Jiskřivá vonná kompozice vyjadřuje čirou radost ze života a…
Carolina Herrera La Bomba W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 820 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Carolina Herrera La Bomba W EDP Carolina Herrera La Bomba parfémovaná voda představuje ženský vůně pro ty, kdo hledají autentický zážitek plný emocí a radosti. Tento parfém je navržen pro ženy, …
Calvin Klein Eternity Flame For Women EDP, 100 ml
od 468 Kč
4,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Samotný úvod tvoří osvěžující akordy mandarinky, které se proplétají se srdcem tvořeným okvětními plátky hrachoru. Elegantní květinové noty smyslně doplňují kořenité podtóny, jež dodávají vůni…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 150 ml
od 2 771 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 100 ml
od 1 520 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
**Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP** Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je parfémovaná voda, která nabízí výjimečný zážitek pro ženy s citem pro eleganci a smyslnost. Tato parfémovaná…
Carolina Herrera Good Girl Blush W EDP, 80 ml
od 1 800 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Carolina Herrera Good Girl Blush je výrazem moderní ženskosti, která se nebojí kontrastů. Vůně je inspirována pudrovou tvářenkou a je určena pro ženy, které jsou něžné a romantické, ale zároveň…
DKNY Be Delicious Fresh Blossom W EDP, 100 ml
od 522 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Fresh Blossom je vůně plná rozkvetlých květů s náznakem budoucího ovoce. Be Delicious Fresh Blossom je zářivá vůně, v níž se snoubí vitalita a ženskost, …
Carolina Herrera Good Girl Blush W EDP, 30 ml
od 1 366 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Carolina Herrera Good Girl Blush je výrazem moderní ženskosti, která se nebojí kontrastů. Vůně je inspirována pudrovou tvářenkou a je určena pro ženy, které jsou něžné a romantické, ale zároveň…
Guess Guess For Women EDP, 75 ml
od 321 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Podpořte svou ženskou krásu a smyslnost pomocí vůně Guess Guess For Women, která vás zve na procházku rozkvetlým ovocným sadem. Květinově-ovocná parfémovaná voda je zabalená do moderního…
Calvin Klein Truth For Women EDP, 100 ml
od 533 Kč
5,33 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Truth je velice unikátní parfemovaná voda, která je založena na dvou velice rozdílných akordech. Prvním z nich je tón svěžesti, druhým z nich je tón svůdnosti. Oba tyto akcenty se…
Calvin Klein Eternity Moment W EDP, 30 ml
od 244 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Šťastný úsměv mladinké herečky Scarlett Johansonové - tváře svěže květinové Eternity Moment - přesně vystihuje inspiraci z okouzlených pohledů, zrychleného tepu, pocitu, kdy se nohy už už…
Ariana Grande Cloud W EDP, 50 ml
od 746 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Carolina Herrera La Bomba Intensa W EDP, 80 ml
od 2 450 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Carolina Herrera La Bomba Intensa je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a zanechat nezapomenutelný dojem. Vůně se vyznačuje intenzivní a bohatou kompozicí. …
Calvin Klein Obsession W EDP, 100 ml
od 442 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Calvin Klein Eternity W EDP, 30 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir W EDP, 50 ml
od 1 835 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Good Girl Blush Elixir je smyslná a intenzivnější interpretace vůně Good Girl Blush. Vůně odhaluje rozmanitost moderní ženskosti díky okouzlující směsi podmanivých růží, opojné vanilky a kouřově…
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir W EDP, 30 ml
od 1 324 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Good Girl Blush Elixir je smyslná a intenzivnější interpretace vůně Good Girl Blush. Vůně odhaluje rozmanitost moderní ženskosti díky okouzlující směsi podmanivých růží, opojné vanilky a kouřově…
AVON Attraction for Her EDP, 50 ml
od 379 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda pro ženy Avon Attraction for Her ve vás probudí smyslnou bohyni a nedá nikomu šanci pochybovat o vaší jedinečnosti, které nelze odolat. Ukažte světu své pravé já. Připravte…
Ariana Grande Sweet Like Candy W EDP, 100 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vůně Sweet Like Candy by Ariana Grande zachycuje nový sexy styl popové hvězdy spolu s jejím vzrůstajícím sebevědomím. Hluboká osobní vůně ztělesňuje svůdný koketní charakter formou sladké hravé…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 30 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 50 ml
od 1 427 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je velice čistá, hluboká a zároveň provokativní vůně, která zcela uchvátí vaše smysly. Můžete ji nosit samostatně nebo vrstvit s…
Calvin Klein Eternity Eau Fresh W EDP, 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Speciálně pro romantickou ženu milující omamné květinové vůně je vytvořena řada Calvin Klein Eternity. Projděte se rozkvetlou zahradou, na niž dopadají teplé paprsky slunce, a zcela podlehněte…
Calvin Klein Beauty W EDP, Tester 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Dámská vůně C.K. Beauty evokuje sílu ženskosti, rafinovanosti a sofistikovanosti. Nositelka parfému Beauty vyzařuje svou nádhernou aurou.
AVON Incandessence W EDP, 50 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Vůně vychází z hřejivých tónů růžového pepře, pulzujícího květinového srdce jasmínu a gardénie a spodních tónů hřejivého mošusu. Vyjádřete svou vřelost vůní. Květinová kategorie Zažehněte plamen…
Billie Eilish Eilish W EDP, 100 ml
od 930 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Billie Eilish Eilish je parfémová voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni ideální pro různé příležitosti. Vůně začíná svěžími a sladkými tóny mandarinky, cukru a červených bobulí, které…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 50 ml
od 708 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Narciso Rodriguez Narciso Poudree W EDP , 90 ml
od 1 285 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 90 ml
Narciso Poudrée je dámská parfémovaná voda, která vás okouzlí svou jedinečnou dřevitě-květinovou vůní. Pochází z dílny amerického výrobce Narciso Rodriguez a byla uvedena na trh v roce…
Sabrina Carpenter Sweet Tooth W EDP, 30 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Sabrina Carpenter Sweet Tooth EDP 30 ml je dámská parfémovaná voda, která ztělesňuje sladkou a hravou esenci inspirovanou cukrovinkami. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které mají rády…
Ariana Grande Ari W EDP, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Michael Kors Pour Femme EDP, 50 ml
od 860 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Michael Kors Pour Femme je květinově-dřevitě-pižmová vůně, která vás zahalí do luxusu, sebevědomí a smyslnosti. Jako bohatý zlatý řetěz rozpálený sluncem prohřátou kůží, vyzařuje…
Calvin Klein Obsession Night W EDP, 100 ml
od 469 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Calvin Klein Obsession Night je smyslná, intenzivní vůně, která připomíná tajemno noci. Parfém vás nejdříve vtáhne do ovocných tónů mandarinky, které připomínají kvetoucí zahradu. Obsession…
Guess Guess by Marciano W EDP, 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toužíte po něžnosti s kapkou smyslnosti? Pak jsou tu pro vás parfémy Guess by Marciano, zahalí každou ženu do vůně něžných květin, šťavnatého ovoce a teplého dřeva. Tato smyslná kombinace…
Carolina Herrera La Bomba Intensa W EDP, 50 ml
od 1 923 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera La Bomba Intensa je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a zanechat nezapomenutelný dojem. Vůně se vyznačuje intenzivní a bohatou kompozicí. …
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 30 ml
od 212 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?