Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, svěží parfém a americké
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
TOP 8.Pokles cenyDKNY Be Delicious W EDP, 100 ml
od 715 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Calvin Klein Eternity W EDP, 100 ml
od 685 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 160 ml
od 1 122 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 100 ml
od 804 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
DKNY Women Energizing W EDP, 100 ml
od 619 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
DKNY Women Energizing 2011 je vůní určenou pro sebevědomé ženy, které uchvátí své okolí pouhou přítomností. Tato parfémovaná voda zosobňuje šarm, luxus a hravou eleganci. Její originální vonná…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 125 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
AVON Summer White Sunset W EDT 50 ml
od 103 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
Zavřete oči a představte si teplé letní večery s barevnými západy slunce. Tak voní toaletní voda pro ženy AVON Summer White Sunset, která vám připomene bezstarostné léto v jakoukoliv letní dobu. …
Calvin Klein Eternity Moment W EDP, 100 ml
od 460 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Calvin Klein Eternity Moment je svěží a svůdná dámská vůně plná květin a hřejícího slunce. Zachová všechny Vaše štastné a radostné momenty ve Vašem srdci. Při každé vzpomínce si vybavíte vůni…
Guess Seductive W EDT, 75 ml
od 316 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive je opojná květinově-dřevitá vůně pro ženy, které chtějí být vnímány svým okolím jako nevinné a krásné. V nádherném designu flakónku se ukrývá skutečný skvost mezi ženskými…
Calvin Klein Women W EDP, 100 ml
od 752 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Calvin Klein Women je oslavou ženskosti ve všech podobách. Každé ženě dodává sílu a odhodlání plnit si své sny a nikdy nezapomenout na své skutečné a jedinečné já. Hlava -…
Calvin Klein Eternity Air For Women EDP, 100 ml
od 425 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Dámská parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Air je jako hluboké nadechnutí svěžího jarního vzduchu, kterého se nemůžete nabažit. Jiskřivá vonná kompozice vyjadřuje čirou radost ze života a…
AVON Pur Blanca W EDT, 50 ml
od 142 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Jemné aroma svěží bílé frézie a vodní máty se mísí s vůní bílé pivoňky, smyslného ylang ylang a bílé růže na základu tónů santalového dřeva a mošusu. Lehká, čistá a vzdušná vůně vytvořená pro…
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 100 ml
od 1 520 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
**Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP** Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je parfémovaná voda, která nabízí výjimečný zážitek pro ženy s citem pro eleganci a smyslnost. Tato parfémovaná…
Carolina Herrera Good Girl Blush W EDP, 80 ml
od 1 800 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Carolina Herrera Good Girl Blush je výrazem moderní ženskosti, která se nebojí kontrastů. Vůně je inspirována pudrovou tvářenkou a je určena pro ženy, které jsou něžné a romantické, ale zároveň…
DKNY Be Delicious Fresh Blossom W EDP, 100 ml
od 522 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Fresh Blossom je vůně plná rozkvetlých květů s náznakem budoucího ovoce. Be Delicious Fresh Blossom je zářivá vůně, v níž se snoubí vitalita a ženskost, …
Carolina Herrera Good Girl Blush W EDP, 30 ml
od 1 366 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Carolina Herrera Good Girl Blush je výrazem moderní ženskosti, která se nebojí kontrastů. Vůně je inspirována pudrovou tvářenkou a je určena pro ženy, které jsou něžné a romantické, ale zároveň…
Guess Guess For Women EDP, 75 ml
od 321 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Podpořte svou ženskou krásu a smyslnost pomocí vůně Guess Guess For Women, která vás zve na procházku rozkvetlým ovocným sadem. Květinově-ovocná parfémovaná voda je zabalená do moderního…
Calvin Klein Eternity Moment W EDP, 30 ml
od 244 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Šťastný úsměv mladinké herečky Scarlett Johansonové - tváře svěže květinové Eternity Moment - přesně vystihuje inspiraci z okouzlených pohledů, zrychleného tepu, pocitu, kdy se nohy už už…
Guess 1981 W EDT, 100 ml
od 405 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 150 ml
od 464 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 50 ml
od 189 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Guess Dare W EDT, 100 ml
od 383 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Značka Guess přinesla dámskou parfémovou vůní Dare, která je vzrušující, provokující a evokuje líbivé pocity. Naláká vás květinově-dřevitými tóny spojené s lehkým pižmem. Složení vám nabízí…
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence W P, 100 ml
od 806 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence je romantický a nadčasový parfém. Tato vůně je mistrovským dílem, které v sobě kombinuje smyslné kontrasty. Svěží aromatické květy se snoubí s lákavým…
Guess Seductive Blue W EDT, 75 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda pro ženy. Byla uvedena na trh v roce 2023. Vůně vás zavede na prosluněné pláže. Zažijte exotiku s tóny ovoce a květin zabalené do nasládlé pačuli. …
Calvin Klein Eternity W EDP, 30 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Americké
Nadčasové a luxusní složení květin, citrusů a měkkého dřeva je příslibem nekonečné lásky, stejně jako parfémovaná voda Calvin Klein Eternity. Eternity je oslňující květinová vůně, která vás…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 30 ml
od 161 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 50 ml
od 1 427 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je velice čistá, hluboká a zároveň provokativní vůně, která zcela uchvátí vaše smysly. Můžete ji nosit samostatně nebo vrstvit s…
Calvin Klein Sheer Beauty W EDT, 100 ml
od 538 Kč
5,38 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Calvin Klein Sheer Beauty je vůně pro rok 2012. Vychází z klasické a velmi oblíbené vůně Beauty. Sheer Beaty znamená čistá krása, protože oslavuje mladé ženy a zdůrazňuje jejich přirozenost, …
Calvin Klein Eternity Eau Fresh W EDP, 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Speciálně pro romantickou ženu milující omamné květinové vůně je vytvořena řada Calvin Klein Eternity. Projděte se rozkvetlou zahradou, na niž dopadají teplé paprsky slunce, a zcela podlehněte…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 100 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Calvin Klein Beauty W EDP, Tester 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Dámská vůně C.K. Beauty evokuje sílu ženskosti, rafinovanosti a sofistikovanosti. Nositelka parfému Beauty vyzařuje svou nádhernou aurou.
AVON Incandessence W EDP, 50 ml
od 169 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
Vůně vychází z hřejivých tónů růžového pepře, pulzujícího květinového srdce jasmínu a gardénie a spodních tónů hřejivého mošusu. Vyjádřete svou vřelost vůní. Květinová kategorie Zažehněte plamen…
Billie Eilish Eilish W EDP, 100 ml
od 930 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Billie Eilish Eilish je parfémová voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni ideální pro různé příležitosti. Vůně začíná svěžími a sladkými tóny mandarinky, cukru a červených bobulí, které…
Tommy Hilfiger Tommy Girl W EDT, 100 ml
od 599 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Tommy Hilfiger Tommy Gir je letní, optimistická sexy vůně s osobností. Je vyrobena pro moderní sebevědomé ženy s romantickou duší. Její nezaměnitelné aroma je utvořeno ze směsice…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 50 ml
od 708 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 50 ml
od 270 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Ariana Grande Ari W EDP, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Michael Kors Pour Femme EDP, 50 ml
od 860 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Michael Kors Pour Femme je květinově-dřevitě-pižmová vůně, která vás zahalí do luxusu, sebevědomí a smyslnosti. Jako bohatý zlatý řetěz rozpálený sluncem prohřátou kůží, vyzařuje…
Guess Guess by Marciano W EDP, 100 ml
od 297 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toužíte po něžnosti s kapkou smyslnosti? Pak jsou tu pro vás parfémy Guess by Marciano, zahalí každou ženu do vůně něžných květin, šťavnatého ovoce a teplého dřeva. Tato smyslná kombinace…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 30 ml
od 212 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Clinique Happy W EDP, 100 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Clinique Happy je elegantní, moderní, květinová vůně pro ženy. Je to vůně, která zachycuje pocit štěstí, ve všech podobách, emocích a věku. Je to jiskřící vůně citrusových plodů a bohatství…
Carolina Herrera Good Girl Blush W EDP, 50 ml
od 1 709 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Carolina Herrera Good Girl Blush je výrazem moderní ženskosti, která se nebojí kontrastů. Vůně je inspirována pudrovou tvářenkou a je určena pro ženy, které jsou něžné a romantické, ale zároveň…
Ariana Grande Cloud W EDP, 100 ml
od 889 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Americké
Dámská parfemovaná voda Ariana Grande Cloud je radostná kompozice plná optimismu a naděje. Flakon ve tvaru obláčku se zcela vymyká designu všech dosavadních zpěvaččiných voňavých počinů. Vůně…
Narciso Rodriguez Pure Musc For Her EDP, 30 ml
od 930 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc For Her je velice čistá, hluboká a zároveň provokativní vůně, která zcela uchvátí vaše smysly. Můžete ji nosit samostatně nebo vrstvit s…
Calvin Klein Beauty W EDP, 50 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Hlava semínka Ambrette Srdce jasmín Základ cedrové dřevo Beauty evokuje sílu ženskosti a sofistikovanosti. Zachycuje ducha ženy, jejíž krása je skrytá v jejím nitru, ženu, z níž vyzařuje její…
DKNY Be Delicious W EDP, 30 ml
od 490 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Elizabeth Arden 5th Avenue W EDP, 75 ml
od 349 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfém 5th Avenue od Elizabeth Arden je městská okouzlující vůně, inspirovaná dynamikou a vzrušením jedné z nejznámějších ulic New Yorku. Tato cool městská vůně vás ovane jemnými tóny šeříku a…
Dsquared2 Red Wood W EDT, 50 ml
od 282 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská toaletní voda Dsquared2 Red Wood je určena pro mladé, vášnivé ženy, které jsou vždy dobře naladěné a láká je vše nové a neotřelé. Dsquared2 Red Wood dokonale vystihne jejich jedinečnost. …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?