Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy TOUS, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
TOUS L´Eeu W EDP 90 ml
od 505 Kč
5,61 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Nechte se pohltit atmosférou jara, jednoho z nejkrásnějších ročních období, které je ozdobeno prvními jarními květinami a teplými slunečními paprsky. Vůně parfémované vody pro ženy L´Eeu značky…
TOUS Your Moments W EDT, 90 ml
od 810 Kč
9 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Dámská toaletní květinová ovocná voda Your Moments Tous zdůrazní vaši ženskost. Vůně přišla na trh ve Španělsku v roce 2018. Hlava - kardamon, meruňka, ostružina, tanžerina Srdce - jasmín, …
TOUS Gold W EDP, 90 ml
od 699 Kč
7,77 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Tous Gold je květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2002. Otevírá se tóny brazilského růžového dřeva a listů červeného rybízu. Poté přechází do čistě květinového srdce, v…
TOUS Your Moments W EDT, 30 ml
od 490 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Tous Your Moments Toaletní Voda pro Ženy, 30 ml Tous Your Moments je dámská toaletní voda, která nabízí jedinečnou květinovou vůni s jemnými hřejivými podtóny. Tento parfém je navržen pro ženy, …
TOUS Tous W EDT, 90 ml
od 670 Kč
7,44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 90 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…
TOUS Gold W EDP, 50 ml
od 586 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Tous Gold je květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2002. Otevírá se tóny brazilského růžového dřeva a listů červeného rybízu. Poté přechází do čistě květinového srdce, v…
TOUS LoveMe The Silver W EDP, 90 ml
1 933 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
TOUS LoveMe The Silver zdůrazní vaši ženskost a okouzlí vás jedinečnou, osobitou vůní. Květinová, ovocná a pižmová vůně nás hypnotizuje již od prvních tónů, stejně jako stříbrná barva flakonu, …
TOUS Oh! The Origin W EDP 100 ml
od 736 Kč
7,36 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Tous Oh! The Origin je vůně pro ženu s delikátním dotykem překvapení. Značka, která vždy přináší emoce, aby nás ohromila detaily a návratem ke klasice. Květinově pižmová vůně, zdůrazněna růžovým…
Tous Tous L`Eau W EDT 90 ml
od 643 Kč
7,14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 90 ml
Tous L´Eau je dámská, dřevitě-květinová vůně s pižmovým základem. Svěží citrusovou hlavu tvoří grep s bergamotem. V srdci ucítíte levanduli, africký pomerančový květ a virginské cedrové dřevo. …
TOUS Tous W EDT, 30 ml
od 680 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 30 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…
TOUS LoveMe The Silver W EDP, 50 ml
od 1 302 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
TOUS LoveMe The Silver zdůrazní vaši ženskost a okouzlí vás jedinečnou, osobitou vůní. Květinová, ovocná a pižmová vůně nás hypnotizuje již od prvních tónů, stejně jako stříbrná barva flakonu, …
TOUS Tous W EDT, 50 ml
od 512 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 50 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…
TOUS Tous W EDT, Tester 90 ml
od 616 Kč
6,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Španělské
- 90 ml
Zdůrazněte svoji ženskost okouzlující vůní TOUS Tous, která je velmi osobitá, smyslná a originální. Jedná se o příjemné květinové aroma s dávkou rafinovanosti. Odlehčená a vzletná vůně se hodí…

TOUS Touch The Luminous Gold 50 ml
- Toaletní voda
- 50 ml
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
TOUS Touch The Luminous Gold je toaletní voda (EDT) v objemu 50 ml se svěežím, jemně gurmánským charakterem. U EDT…
v 11 obchodech

Tous Kaos W EDP 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 30 ml
Ovocná, sladká, citrusová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2025. Složení Hlava - červené ovoce, sorbet,…
v 4 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?