Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Tom Tailor, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Tom Tailor For Her EDT, 50 ml
od 353 Kč
7,06 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 50 ml
Toaletní voda Tom Tailor For Her je ideální volbou pro ženy, které hledají lehkou a svěží vůni pro každodenní nošení. Tento parfém se vyznačuje svou jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, jež…
Tom Tailor For Her EDT, 30 ml
od 287 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Objevte novou vůni od značky Tom Tailor, určenou pro ženy, které chtějí prožívat každý moment života naplno. Tom Tailor For Her je toaletní voda, která kombinuje sportovní eleganci a jemnost v…
Tom Tailor Dream To Be W EDP, 30 ml
od 325 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Parfémovaná voda Tom Tailor Dream To Be je určena pro ženy, které hledají optimální kombinaci svěžesti a elegance ve své vůni. Jedná se o parfém, který v sobě spojuje ovocné a květinové akordy, …
Tom Tailor Be Mindful Woman EDT, 30 ml
od 283 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Tom Tailor Be Mindful EDT vůně byla uvedena na trh v roce 2018 pro žhavé letní zážitky. Moderní a lehká ovocně-květinová vůně pro ženy, které si uvědomují samy sebe a milují být samy sebou v…
Tom Tailor Perfect Day W EDP, 30 ml
od 259 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Přírodní
**Tom Tailor Perfect Day for Her EDP 30 ml** Parfémovaná voda Tom Tailor Perfect Day pro ženy nabízí příjemnou květinovo-gurmánskou vůni, která ztělesňuje vitalitu, radost a zvědavost. Tento…
Tom Tailor Time To Live! W EDP, 50 ml
od 331 Kč
6,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 50 ml
Tato vůně v sobě ukrývá jedinečnou ingredienci: odvahu být sama sebou. Vůně jemně podtrhne sílu tam, kde se sny setkávají s ambicemi. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. Hlava - černý…
Tom Tailor Exclusive Woman EDT, 30 ml
od 314 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chvilka pro dva. Speciální okamžiky strávené s těmi, které milujeme, vytvářejí ty nejkrásnější vzpomínky. Nová dvojice vůní Exclusive od Tom Tailor je věnována tímto unikátním chvílím v našich…
Tom Tailor Be Mindful Woman EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Tom Tailor Be Mindful EDT vůně byla uvedena na trh v roce 2018 pro žhavé letní zážitky. Moderní a lehká ovocně-květinová vůně pro ženy, které si uvědomují samy sebe a milují být samy sebou v…
Tom Tailor Perfect Day W EDP, 50 ml
od 431 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
Tom Tailor Perfect Day W EDP Tom Tailor Perfect Day je parfémovaná voda pro ženy, která přináší gurmánský zážitek pro vaše smysly. Tento parfém je určen pro ty, kdo si rádi vychutnají sladké a…
Tom Tailor Modern Spirit For Her EDP, 50 ml
od 428 Kč
8,56 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Tom Tailor Modern Spirit For Her je květinová vůně, jejíž charakter je moderní a dynamický. Je ideální pro ženy, které hledají inspiraci a odvahu k tomu, aby se posunuly v životě…
Tom Tailor True Values for Her EDP, 50 ml
od 820 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tom Tailor True Values for Her propojuje květinové, ovocné a zelené tóny. Jemný citrusový úvod vůně, kterému kralují pomerančové listy, je předehrou k něžně květinovému srdci s ovocnými…
Tom Tailor Modern Spirit For Her EDP, 30 ml
425 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Tom Tailor Modern Spirit For Her je květinová vůně, jejíž charakter je moderní a dynamický. Je ideální pro ženy, které hledají inspiraci a odvahu k tomu, aby se posunuly v životě…
Tom Tailor Woman EDT 50 ml
od 420 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato vůně je živá a osvěžující, sportovní a energická, zahalená do trendy oranžové barvy. Ovocné svěží tóny melounu, hrušky a broskve vévodí úvodu vůně. Růže společně s pivoňkami vytvářejí v…
Tom Tailor Time To Live! W EDP, 30 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně v sobě ukrývá jedinečnou ingredienci: odvahu být sama sebou. Vůně jemně podtrhne sílu tam, kde se sny setkávají s ambicemi. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021. Hlava - černý…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
