Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Tiffany & Co., pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Tiffany & Co. Tiffany W EDP, 75 ml
od 1 320 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Tiffany & Co. je ztělesněním všeho, co luxusní šperkařská značka Tiffany & Co. představuje – vytříbeného vkusu, nadčasovosti a nenuceně sofistikované elegance. Tiffany…
Tiffany & Co. Tiffany Sheer W EDT, 30 ml
od 740 Kč
25 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Toaletní voda Tiffany & Co. Sheer je odlehčenou, jiskřivě svěží interpretací ikonické vůně. Nechte se i vy okouzlit elegantní vůní, která je synonymem pro nadčasový luxus. Něžná pudrově…
Tiffany & Co. Rose Gold W EDP, 75 ml
od 1 593 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 75 ml
Nejen krásné rose gold šperky jsou symbolem vytříbeného stylu. Parfémovaná voda pro ženy Rose Gold se rozvoní na kůži a podtrhne osobitost své nositelky zcela nepřehlédnutelným…
Tiffany & Co. Intense W EDP, 75 ml
od 1 799 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tato smyslná květinová vůně vás zahalí kyticí kosatců, jejichž vůně vás bude provázet po celý den. Známá parfemářka Daniela Roche Andier vůni koncipovala jako pižmově květinovou. Úvodní tóny…
Tiffany & Co. Tiffany W EDP, 50 ml
od 1 222 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Tiffany & Co. je ztělesněním všeho, co luxusní šperkařská značka Tiffany & Co. představuje – vytříbeného vkusu, nadčasovosti a nenuceně sofistikované elegance. Tiffany…
Tiffany & Co. Tiffany Sheer W EDT, 50 ml
od 985 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Toaletní voda Tiffany & Co. Sheer je odlehčenou, jiskřivě svěží interpretací ikonické vůně. Nechte se i vy okouzlit elegantní vůní, která je synonymem pro nadčasový luxus. Něžná pudrově…
Tiffany & Co. Tiffany W EDP, 30 ml
od 948 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Dámská parfémovaná voda Tiffany & Co. je ztělesněním všeho, co luxusní šperkařská značka Tiffany & Co. představuje – vytříbeného vkusu, nadčasovosti a nenuceně sofistikované elegance. Tiffany…
Tiffany & Co. Rose Gold W EDP, 50 ml
od 1 276 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Nejen krásné rose gold šperky jsou symbolem vytříbeném stylu. Parfémovaná voda pro ženy Tiffany Rose Gold, která se rozvoní na kůži, podtrhne osobitost své nositelky stejně dokonale. Očím…
Tiffany & Co. Tiffany Sheer W EDT, 75 ml
od 1 380 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 75 ml
Toaletní voda Tiffany & Co. Sheer je odlehčenou, jiskřivě svěží interpretací ikonické vůně. Nechte se i vy okouzlit elegantní vůní, která je synonymem pro nadčasový luxus. Něžná pudrově…
Tiffany & Co. Intense W EDP, 30 ml
od 915 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tiffany & Co. znovu oslovila světově proslulého mistra parfuméra Danielu Andrier ze studia Givaudan. Nová pižmová květinová vůně je silnější variací originálu a je doslova zabalená do hřejivého…
Tiffany & Co. Rose Gold W EDP, 30 ml
od 949 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Nejen krásné rose gold šperky jsou symbolem vytříbeném stylu. Parfémovaná voda pro ženy Tiffany Rose Gold, která se rozvoní na kůži, podtrhne osobitost své nositelky stejně dokonale. Očím…
Tiffany & Co. Limited Edition W EDP 50 ml
od 1 280 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Tiffany & Co. Limited Edition W EDP 50 ml Výrobce: Tiffany & Co. Tiffany & Co. Limited Edition W EDP je dámská parfémová voda, která byla uvedena na trh v roce 2018. Tato vůně nese osobitý…
Tiffany & Co. Intense W EDP, 50 ml
od 1 690 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nebezpečně svůdná květinová vůně, jež je pokračovatelkou elegantní vůně Tiffany & Co. Tiffany & Co. z roku 2017, dokáže ve vteřině zaútočit na vaše smysly. Je totiž vybroušeným diamantem světa…

Parfémovaná voda Tester Tiffany & Co. Tiffany & Co. 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
- Citrusové vůně
- Americké
- Tester
- Pižmová vůně
Tiffany & Co. je dámská vůně, kterou ikonická šperkařská značka Tiffany představila v roce 2017. Za parfémem stojí…
v 3 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?