Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Salvatore Ferragamo, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 100 ml
od 456 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 50 ml
od 395 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 30 ml
od 309 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Salvatore Ferragamo Pour Femme EDP, 100 ml
od 602 Kč
6,02 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Salvatore Ferragamo pour Femme je současná klasická vůně: diskrétní a velmi ženská, kombinuje v sobě tradiční akordy s odvážnými a neobvyklými tóny. Tato vůně je při prvním dojmu květinová, ale…
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo W EDP, 100 ml
od 868 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018, moderní a neotřelý koncept smyslného okouzlení. Nová vůně Salvatore Ferragamo je koncentrátem moderní ženskosti. Tato vůně je…
Salvatore Ferragamo Amo Per Lei W EDP, 100 ml
od 862 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei parfémovaná voda pro ženy 100 ml, Květinově dřevitě pižmová vůně uvedena na trh v roce 2020 Nová dámská vůně Salvatore Ferragamo AMO FERRAGAMO PER LEI…
Salvatore Ferragamo Amo Per Lei W EDP, 50 ml
od 685 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Dámská vůně z roku 2020 Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei je ódou na štěstí, harmonii a čas věnovaný samým sobě vyjádřenou pomocí okouzlujícího akordu transparentních svěžích tónů. Vůně…
Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore W EDT, 100 ml
od 739 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Procházka voňavou cestičkou začíná barevným gejzírem sorbetu z hrušek nashi doplněných kapkou šťávy z granátového jablka. Poté dorazíme k srdci, v němž se právě rozvíjejí třešňové květy, jimž na…
Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle W EDP, 30 ml
od 414 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Signorina Ribelle od Salvatore Ferragamo je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou sebevědomou a nespoutanou osobnost. Tento parfém spadá do kategorie orientálně…
Salvatore Ferragamo Amo Per Lei W EDP, 30 ml
od 485 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Dámská vůně z roku 2020 Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Per Lei je ódou na štěstí, harmonii a čas věnovaný samým sobě vyjádřenou pomocí okouzlujícího akordu transparentních svěžích tónů. Vůně…
Salvatore Ferragamo Fiamma Assoluta W EDP, 55 ml
od 910 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Dámská parfémová voda Fiamma Assoluta je inspirována silou a elegancí moderní ženy, která vyzařuje sebevědomí a jedinečnost. Její vůně se rozvíjí v harmonické kombinaci svěžesti, květinové…
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo Flowerful W EDT, 100 ml
od 734 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Síla květin se přetavila do jiskřivě duhové Amo Ferragamo Flowerful. Dechberoucí ohňostroj barevných květů se přetransformoval do okouzlující vůně v originálním flakónku. Mladistvě jiskřivá a…
Salvatore Ferragamo Incanto W EDP, 100 ml
od 435 Kč
4,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Ušlechtilá vůně, která zůstává jako vzpomínka, vyvolává výjimečné emoce. Zářící a smyslné Incanto si dokáže dokonale podmanit vše a všechny kolem sebe svou květinově-dřevitou vůní s ovocnými…
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 30 ml
od 257 Kč
8,57 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Salvatore Ferragamo Incanto Charms W EDT, 100 ml
od 484 Kč
4,84 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Incanto Charms omámí všechny smysly svou jedinečnou magickou silou a dopřeje vám únik ze šedivého světa obyčejných starostí. Žena Incanto Charms je osobností, která vnímá každý nový den jako…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDP, 100 ml
od 976 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Salvatore Ferragamo Signorina byla na trh uvedena v roce 2011. Vznikla jako pocta dívkám, které mají rády vše krásné, jsou půvabné a šarmantní. Tato vůně v elegantním italském stylu je něžně…
Salvatore Ferragamo Incanto Charms W EDT, 30 ml
od 251 Kč
8,37 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Incanto Charms omámí všechny smysly svou jedinečnou magickou silou a dopřeje vám únik ze šedivého světa obyčejných starostí. Žena Incanto Charms je osobností, která vnímá každý nový den jako…
Salvatore Ferragamo Fiamma Assoluta W EDP, 35 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Fiamma Assoluta je inspirována silou a elegancí moderní ženy, která vyzařuje sebevědomí a jedinečnost. Její vůně se otevírá svěžími a jiskřivými tóny bergamotu a mandarinky, …
Salvatore Ferragamo Signorina Ribelle W EDP, 50 ml
od 671 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Esence vnitřní super síly Signoriny Ribelle je přimíchána do neodolatelné vůně, jež díky neotřelým kombinacím povznáší na novou úroveň i na první dojem obyčejné elementy. Kompozice…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDP, 30 ml
od 450 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Signorina od značky Salvatore Ferragamo je nádherná, květinově-ovocná vůně pro všechny ženy, které milují komfort. V úvodu vůně se představí kombinace růžového pepře a červeného rybízu, v srdci…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDP, 50 ml
od 665 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Signorina je sladká, květinově ovocná, jemně pikantní vůně od Salvatore Ferragamo. Signorina je oslavou elegantních dívek. Nová vůně Signorina v elegantním italském stylu Salvatore Ferragamo je…
Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore W EDT, 30 ml
od 500 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Inspirovaný pestrostí květinových lupínků, design vůně Signorina in fiore je poctou mladistvé ženskosti. Živý růžový flakón je ozdoben růžovo-zlatým uzávěrem a ikonickou mašlí Vara v…
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica W EDP 50 ml
od 2 092 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Salvatore Ferragamo Signorina Romantica přináší orientální vanilkovou vůni, která v sobě spojuje eleganci a přirozený ženský šarm. Je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout…
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 50 ml
od 359 Kč
7,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Salvatore Ferragamo Signorina W EDT, 100 ml
od 694 Kč
6,94 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Signorina je sladká, květinově ovocná, jemně pikantní vůně od Salvatore Ferragamo. Signorina je oslavou elegantních dívek. Nová vůně Signorina v elegantním italském stylu Salvatore Ferragamo je…
Salvatore Ferragamo Incanto Charms W EDT, 50 ml
od 379 Kč
7,58 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Incanto Charms je nový dámský parfém od Salvatore Ferragamo, který okouzlí všechny vaše smysly a zavede vás do čarokrásných krajin kypících barvami. Je to most do imaginárních vesmírů, …
Salvatore Ferragamo Signorina In Fiore W EDT, 50 ml
od 690 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Procházka voňavou cestičkou začíná barevným gejzírem sorbetu z hrušek nashi doplněných kapkou šťávy z granátového jablka. Poté dorazíme k srdci, v němž se právě rozvíjejí třešňové květy, jimž na…
Ferragamo Signorina Romantica W EDP 30 ml
od 706 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Ferragamo Signorina Romantica je orientální vanilková vůně, která v sobě nese esenci nadčasové elegance a přirozeného ženského šarmu. Je určena pro moderní ženu, která miluje…
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom W EDT, 30 ml
od 281 Kč
9,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Parfém Salvatore Ferragamo Incanto Bloom zrcadlí moderní a okouzlující osobnost mladé, sofistikované dívky či ženy, které není cizí touha po posledních trendech a módních doplňcích. Má ráda…
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom 2014 W EDT, 100 ml
od 389 Kč
3,89 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Incanto Bloom New Edition byla vytvořena v roce 2014. Voní po sladkých malinách, které se pozvolna mísí s jemnými květinami. Parfém Salvatore Ferragamo Incanto Bloom New Edition se skvěle hodí…
Salvatore Ferragamo Incanto Heaven W EDT, 30 ml
od 299 Kč
9,97 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Heaven je parfém, který byl uveden na trh s hlavní myšlenkou probudit v ženě životní jiskru a sílu plnit si své touhy. Je charakteristický svojí až magickou, …
Salvatore Ferragamo Incanto Charms W EDT, Tester 100 ml
736 Kč
7,36 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Incanto Charms omámí všechny smysly svou jedinečnou magickou silou a dopřeje vám únik ze šedivého světa obyčejných starostí. Žena Incanto Charms je osobností, která vnímá každý nový den jako…

Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfémovaná voda pro ženy 100 ml, Orientální vanilková vůně byla uvedena na trh v…
v 4 obchodech

Ferragamo Signorina in Fiore EDT 100 ml W varianta Nový obal
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Signorina In Fiore od Salvatore Ferragamo je toaletní voda pro ženy, která spadá do kategorie květinově ovocných vůní. Tento…
v 3 obchodech

Ferragamo Fiamma Assoluta parfémová voda dámská 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Italské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Fiamma Assoluta je zářivá a smyslná vůně inspirovaná sebevědomými ženami, které vyjadřují svou jedinečnost a vnitřní sílu.…
v 10 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?