Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Rochas, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 90 ml
od 646 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 - elegance a romantika ve francouzském stylu. Nechejte se okouzlit smělou frenchic vůní se zářivým ovocem a explozí květin na něžném…
Rochas Byzance W EDT, 90 ml
od 719 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Oddejte se orientálně květinovému koktejlu, jehož tóny ve vás vyvolají závislost. Kompozice vůně Rochas Byzance se otevírá spojením bergamotu a hrušky, jejichž zářivé akordy jsou podtrženy…
Rochas Femme EDT, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Rochas Femme je teplá cypřišová vůně s ovocným a květinovým nádechem. Je ženská a elegantní. Tato vůně je vhodná k večernímu nošení, není určena pro každého člověka, ale pro femme fatale. V…
Rochas Byzance Gold W EDP, 60 ml
od 603 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou krásných květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Rochas Byzance Gold, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý…
Rochas Byzance W EDP 40 ml
od 481 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 40 ml
Elegantní vonný koktejl evokující svět, kde se setkávají kouzla, tajemství a svádění. Dámská parfémovaná voda Rochas Byzance (2019) vám otevře dveře do moderní pohádky, v níž nechybí smyslnost a…
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon W EDT, 100 ml
od 1 007 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon je charakteristická svou citrusovou vůní, která je doplněna dřevitými a květinovými tóny. Orange Horizon byla uvedena na trh v roce 2024. Toaletní voda je…
Rochas Eau de Rochas W EDT, 100 ml
od 770 Kč
7,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Rochas Eau De Rochas 100 ml - Toaletní voda Edt 100ml + 250ml tělové mléko. Rochas Eau De Rochas - vůně pro ženy. Rochas Eau De Rochas - HLAVA: verbena, limeta, mandarinka, bergamot SRDCE: růže, …
Rochas Audace W EDP, 60 ml
od 1 221 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Audace W EDP - Parfémovaná voda pro ženy Rochas Audace W EDP je parfémovaná voda, která je určena pro ženy, jež se nebojí vyjádřit svou jedinečnost a odvahu. Tato vůně patří do kategorie…
Rochas Byzance Gold W EDP, 90 ml
od 542 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou krásných květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Rochas Byzance Gold, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 50 ml
od 656 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- 50 ml
Rochas Mademoiselle Rochas parfémovaná voda pro ženy 50 ml, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 elegance a romantika ve francouzském stylu Nechejte se okouzlit smělou…
Rochas Byzance W EDT, 60 ml
od 630 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Byzance je květinová vůně pro ženy, uvedena na trh v roce 1987. Byzance působí jemně, mýdlově a orientální základ má sestavený z vzácných dřev a vanilky s pižmovým podtónem. Byzance pro jemnou, …
Rochas Audace W EDP, 90 ml
od 1 832 Kč
20 Kč/ml- Tester
- 90 ml
Rochas Audace W EDP Rochas Audace W EDP je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich osobnost a styl. Tento parfém je vhodný pro každodenní nošení i speciální…
Rochas Tocade W EDT, 100 ml
od 639 Kč
6,39 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tocade - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Mladistvá a živá vůně na teplém vanilkovém základě pro hravou a spontánní ženu. Svěží, mírně sladká, květinová dámská vůně s jemným orientálním…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 30 ml
od 442 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Parfémová voda Mademoiselle Rochas je určena mladým, nespoutaným a chic ženám. Těm, které jsou odvážné a nebojí se provokovat. Ovocnokvětinová vůně zdůrazňuje jejich radost ze života a srší…
Rochas Girl W EDT, 40 ml
od 366 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Rochas Girl ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji především žena…
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil W EDT 100 ml
od 868 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Eau de Rochas Citron Soleil je toaletní voda pro ženy, která přináší svěží a jiskřivou vůni inspirovanou středomořskou riviérou. Tato vůně je moderní interpretací klasické Eau de Rochas, …
Rochas Madame EDT, Tester 100 ml
od 563 Kč
5,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Rochas Madame Rochas je dámská vůně, která je na trhu již řádově několik desítek let. To značí o její velké oblíbenosti a nadčasovosti. Jedná se o květinově aldehydovou dámskou vůni s důmyslným…
Rochas Girl W EDT, 100 ml
od 467 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Toaletní voda Rochas Girl ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Ocení ji především žena…
Rochas Mademoiselle Rochas W EDP, 90 ml Tester
921 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Rochas Mademoiselle Rochas parfémovaná voda pro ženy 90 ml Tester, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 elegance a romantika ve francouzském stylu Nechejte se okouzlit…
Rochas Muse de Rochas W EDP, 100 ml
829 Kč
8,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Orientální, květinová, svěží, živá a temperamentní vůně pro ženy. Určena pro ženy, které nosí parfém jako kus oděvu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2011.

Rochas Damske vune Girl Život Eau de Parfum Spray plnitelné 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- Francouzské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Opakovaně plnitelný
- 75 ml
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Rochas GirlLife ve spreji s harmonickou kombinací květinových, ovocných a ambientních tónů je moderní vonná…
v 14 obchodech

Toaletní voda Rochas Girl 100 ml Tester
- 100 ml
- Pižmová vůně
Girl od Rochas představuje květinově-dřevitou pižmovou vůni pro ženy, uvedenou na trh v roce 2021. Tato moderní a osvěžující…
v 3 obchodech

Rochas Girl Life Parfemovaná voda 150ml, dámske
- Parfémová voda
- 150 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Náhradní náplň
- Pižmová vůně
Girl Life od značky Rochas je vůně, která je ideální pro ženy, které si cení svěžesti, energizujících ovocných tónů a…
v 5 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?