Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Revlon, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Revlon Charlie White W EDT, 100 ml
od 103 Kč
1,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Charlie White je květinově zelená vůně pro ženy. Po prvotním citrusovém pohlazení vůně Charlie White následuje květinové objetí růže, jasmínu a fialky s ovocným dotekem broskve a melounu. …
Revlon Charlie Silver W EDT, 100 ml
od 102 Kč
1,02 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Charlie Silver toaletní voda pro ženy 100 ml Charlie Silver je květinově ovocná vůně pro ženy. Šťavnatá meruňka zabalená do okvětních lístků magnólie se ponoří do svěžího, ovocného srdce a nechá…
Revlon Charlie Blue W EDT, 100 ml
od 92 Kč
0,92 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Revlon Charlie Blue Eau Fraiche je květinová vůně pro ženy, zavedena na trh v roce 1973. Nadčasová a elegantní Revlon Charlie Blue Eau Fraiche pro všechny věkové kategorie.
Revlon Charlie Red W EDT, 100 ml
od 104 Kč
1,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Toaletní voda s rozprašovačem Charlie Red od značky Revlon je orientálně-květinová vůně pro dívky a ženy, které milují výraznější vůně.Na trh byla uvedena v roce 1993.
Revlon Charlie Blue Eau Fraich W EDT, 100 ml
od 98 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
Revlon Charlie Blue. Eau de Fraiche pro ženy 100ml Revlon Charlie Blue je květinová vůně pro ženy, zavedena na trh v roce 1973. Nadčasová a elegantní Revlon Charlie Blue pro všechny věkové…
Revlon Charlie Gold W EDT, 100 ml
od 111 Kč
1,11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Charlie Gold od značky Revlon je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocný mix ozdobený skořicí na podnosu ze santalového dřeva se ztrácí ve vůni květin a sladkého karamelu. Svůdná růže, tajemný…
Revlon Charlie Gold Eau Fraich W EDT, 100 ml
od 123 Kč
1,23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfém Revlon Charlie Gold Eau Fraich : Dámská vůně Revlon Charlie Gold Eau Fraich EdT je letní odlehčenou verzí parfému Revlon Charlie Gold EdT. Revlon Gold Eau Fraich EdT je luxus skrytý ve…
Revlon Charlie Silver W EDT, 50 ml
108 Kč
2,15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Popis Hlava: meruňka, magnólie Srdce: hroznový květ, broskev, limetka Základ: hruška, konvalinka Dámská Charlie Silver je květinově ovocná vůně pro ženy. Šťavnatá meruňka zabalená do okvětních…
Revlon Ciara W EDP 68 ml
od 260 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Revlon Ciara je bohatá orientálně-květinová vůně, která spojuje smyslnost, sofistikovanost a klasickou eleganci. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
