Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Rasasi, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Rasasi La Yuqawam Femme W EDP, 75 ml
od 863 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Rasasi La Yuqawam for Women je orientální vůně pro ženy. Na trh byla uvedena v roce 2012. Luxus a elegance čiší nejen z v ůně, ale i z flakonu a krabičky, ve které je flakon uložen. Úžasná, …
Rasasi Hawas Diva W EDP 100 ml
od 641 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Rasasi Hawas Diva je dámská parfémovaná voda, která spojuje orientální eleganci s moderní ženskostí a smyslností. Její vůně je navržena tak, aby podtrhla sebevědomí a přirozenou přitažlivost…
Rasasi Hawas Éclat W EDP 100 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rasasi Hawas Éclat, 100 ml, parfémovaná voda pro ženy, je novinkou na trhu z roku 2025, pocházející od renomované parfumérky Amandine Galliano. Tento parfém zaujme svým moderním pojetím…
Rasasi Daarej for Women EDP, 100 ml
od 235 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Rasasi Daarej for Women EDP 100 ml je květiniově ovocná vůně pro ženy. Kvalitní luxusní vůně s dlouhou výdrží vás zavede do říše snů a pohádek.
Rasasi Al Shaghaf Pour Femme EDP 100 ml
od 513 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Parfémovaná voda Rasasi Al Shaghaf vás zahalí do smyslné sofistikované vůně kdykoliv, kdy budete chtít zazářit. Květinová vůně podtrhne smyslnost každé ženy. Vůně je vhodná pro každodenní…
Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra Pour Elle W EDP 50 ml
344 Kč
6,88 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra Pour Elle je neobyčejně smyslná a návyková vůně, kterou si zamilujete vy i vaše okolí. Květinovo-dřevitá vůně pro smyslnou ženu, která je vhodná na…
Rasasi Egra for Women EDP, 100 ml
od 266 Kč
2,66 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Rasasi Egra for Women je pikantní květinová vůně pro ženy. Je určena pro opravdu zralé a moderní ženy, které si potrpí na luxus.
Rasasi Junoon Satin W EDP 50 ml
od 452 Kč
9,04 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 50 ml
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda Rasasi Junoon Satin je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i…
Rasasi Junoon Leather Pour Femme EDP 50 ml
od 322 Kč
6,44 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Rasasi Junoon Leather Pour Femme je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Orientální vůně pro smyslnou ženu na každodenní nošení. Hlava -…
Rasasi Fattan Pour Femme W EDP 50 ml
od 209 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Rasasi Fattan Pour Femme je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí. Orientální vůně pro smyslnou ženu. Parfémovaná voda určená především do…
Rasasi Faqat Lil Rijal M EDP, 50 ml
od 188 Kč
3,76 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Rasasi Faqat Lil Rijal je orientální dřevitá vůně pro muže. Nepřekonatelná výdrž této luxusní vůně vás přímo nadchne. Budete se cítit dominantní, silný a mužný stejně jako je tento parfém.
Rasasi Junoon Velvet W EDP 50 ml
od 479 Kč
9,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Rasasi Junoon Velvet je ryze ženská vůně, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Orientální vůně pro smyslnou ženu na každodenní nošení. Hlava - černý rybíz, …

Rasasi Yumn Pour Femme EDP 100 ml W
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Rasasi Yumn Pour Femme je moderní orientální vůně, která dokonale spojuje svěžest květin s vášnivými ovocnými tóny. Tato…
v 9 obchodech

Rasasi Qasamat Bareeq EDP 65 ml UNISEX
- 65 ml
- Parfémová voda
- Kožená
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Qasamat Bareeq je parfém oslavující evropský modernismus, asijský duchovní klid i syrovou krásu afrických zdrojů. Tato…
v 14 obchodech

Rasasi Qasamat Morhaf 65 ml
- Parfémová voda
- 65 ml
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Arabské
- Pižmová vůně
Rasasi Qasamat Morhaf v 65 ml lahvi je orientální parfémovaná voda od emirátské značky Rasasi, se šafránovým otevřením a…
v 18 obchodech

Parfémovaná voda Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Homme 100 ml
- 100 ml
- Pižmová vůně
Rasasi Nafaeis Al Shaghaf Pour Homme představuje odvážnou orientální vůni pro muže s dobrodružstvím v srdci i duši. Tento…
v 19 obchodech

Rasasi La Yuqawam Pour Femme EDP 75 ml W
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Niche
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně intenzivní
- 75 ml
santalové dřevo,jantar,lanýž,pačuli. **Rasasi La Yuqawam Pour Femme** **La Yuqawam Pour Femme** je smyslná, ženská vůně…
v 22 obchodech

Rasasi Shuhrah Pour Femme EDP 90 ml
- 90 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
Rasasi Shuhrah Pour Femme v 90 ml lahvi je parfémovaná voda se silnou projekcí a výdrží kolem 10 hodin. Otevírá ji citrón…
v 19 obchodech

Rasasi Hawas Eclat W parfémovaná voda
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Hawas Eclat Eau de Parfum 100 ml od Rasasi, uvedená v roce 2025, je zářivá a vytříbená vůně vytvořená pro sebevědomou,…
Ferwer.cz

Rasasi La Yuqawam Orchid Prairie parfémovaná voda 75 ml pro ženy + Prodloužená…
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 75 ml
Romantický, smyslný, orientální parfém pro současnou ženu. Parfémovaná voda Rasasi La Yuqawam Orchid Prairie pochází ze…
v 11 obchodech

Parfémovaná voda Rasasi Hawas For Him Chrome 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Hawas Tropical by Rasasi je pánský parfém uvedený v roce 2025, řazený do rodiny aromaticko-zelených vůní. Svěží novinka…
v 7 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?