Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Police, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Police To Be The Queen W EDP, 125 ml
od 334 Kč
2,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 125 ml
Parfémová voda pro ženy To Be The Queen značky Police byla vytvořena v roce 2013 s pánskou vůní pro muže To Be The King. Dámská vůně je květinově-ovocná a je určena pro všechny ženy, které…
Police To Be The Queen W EDP, 40 ml
od 211 Kč
1,69 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 125 ml
To Be The Queen - parfémová voda s rozprašovačem 40 ml Parfémová voda pro ženy To Be The Queen značky Police byla vytvořena v roce 2013 s pánskou vůní pro muže To Be The King. Dámská vůně je…
Police To Be Woman EDP, 40 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová, ovocná, pižmová vůně pro ženy. Vůně určena pro vzpurné, energické ženy, které upoutají pozornost svou vnitřní sílou a smyslností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012. Flakón ve tvaru…
Police To Be Woman EDP, 125 ml
od 282 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová, ovocná, pižmová vůně pro ženy. Vůně určena pro vzpurné, energické ženy, které upoutají pozornost svou vnitřní sílou a smyslností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.
Police To Be Tattooart W EDP, 40 ml
od 205 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Police To Be Tattooart se otevírá jemným květem jabloní, ovocnou švestkou a lahodným javorovým sirupem. Intenzivní jasmín kombinovaný s fialkou a divokou růží doplňuje do…
Police To Be Tattooart W EDP, 75 ml
od 246 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Police To Be Tattooart se otevírá jemným květem jabloní, ovocnou švestkou a lahodným javorovým sirupem. Intenzivní jasmín kombinovaný s fialkou a divokou růží doplňuje do…
Police Passion For Her EDT, 100 ml
od 203 Kč
2,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Passion For Her je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, mandarinku, jablko odrůdy Granny Smith a listy černého rybízu. V srdci se snoubí frézie, lotus, slunečnice a hloh. …
Police To Be Tattooart W EDP, 125 ml
od 350 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská parfémovaná voda Police To Be Tattooart se otevírá jemným květem jabloní, ovocnou švestkou a lahodným javorovým sirupem. Intenzivní jasmín kombinovaný s fialkou a divokou růží doplňuje do…
Police Daydream W EDT 100 ml
445 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Police Daydream W EDT je okouzlující květinově-ovocná vůně pro ženu s romantickou duší. Je jako procházka po rozkvetlé louce s modrým nebem nad hlavou. Vůně se otevírá sladce…
Police Passion For Her EDT, 100 ml + deodorant 200 ml + tělový krém 125 ml
767 Kč
7,67 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Passion For Her je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje bergamot, mandarinku, jablko odrůdy Granny Smith a listy černého rybízu. V srdci se snoubí frézie, lotus, slunečnice a hloh. …
Police Blue Desire W EDT 40 ml
582 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 40 ml
Blue Desire je svěží citrusová vůně pro ženy. Hlava obsahuje zelené jablko a citron, v srdci se rozvoní jasmín společně s růžovým dřevem. Kompozici uzavírá ambra, pižmo a cedrové dřevo. Hlava…

Toaletní voda Police Sport 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
- 100 ml
- Kořenitá vůně
Sport od POLICE představuje citrusově-svěží pánskou vůni uvedenou na trh v roce 2018. Je jako stvořená pro aktivní a…
v 17 obchodech

POLICE To Be (Woman) Parfémovaná voda pro ženy 200 ml
- 200 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
To Be Woman od Police je květinově-ovocná dámská vůně, která byla uvedena na trh v roce 2012. Přináší svěží, mladistvou…
v 10 obchodech

Police Miss Bouquet Toaletní voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
Police Miss Bouquet od POLICE představuje citrusově-pudrovou dámskou vůni, která spojuje svěžest s jemně sladkým vyzněním.…
v 10 obchodech

Parfémovaná voda Police Potion Power 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
Police Potion Power For Him od POLICE je výrazně mužná vůně, která byla uvedena na trh v roce 2021. Kombinuje svěžest,…
v 17 obchodech

POLICE To Be My.Avatar for Woman EDP 40 ml W
- 40 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
To Be My.Avatar for Woman je parfém pro ženy z roku 2024 od značky Police, který představuje moderní, digitálně laděnou vůni…
v 12 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?