Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Paloma Picasso, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDP, 100 ml
od 614 Kč
6,14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Paloma Picasso je velmi luxusní, elegantní, cypřišově květinová vůně. Flakon připomíná tvar náramku z palmového dřeva. Složení parfému: Hlava: koriandr, andělika, hřebíček. Srdce: ylang-ylang, …
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDP, 30 ml
od 262 Kč
8,73 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Paloma Picasso Paloma Picasso. Paloma Picasso Paloma Picasso EDP 30ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Paloma Picasso Paloma Picasso EDP 30ml W. .
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDT, 100 ml
od 438 Kč
4,38 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Paloma Picasso Paloma - parfémová voda. Paloma Picaso je cypřišově květinová vůně a je zároveň velmi elegantní. Flakon svým tvarem připomíná náramek z palmového dřeva.
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDT, 50 ml
od 315 Kč
6,30 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Paloma Picasso je velmi elegantní, cypřišově květinová vůně. Flakon připomíná tvar náramku z palmového dřeva.
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
