Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Oscar de la Renta, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Oscar de la Renta Bella Blanca W EDP, 100 ml
od 668 Kč
6,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Oscar de la Renta Bella Blanca, která vám svými květinovými tóny hravě…
Oscar de la Renta Bella Essence W EDP, 100 ml
od 591 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Obnovte pocit zamilovanosti s třpytivou a působivou vůní od proslulého Oscara de la Renty. Zanechte skutečně nevšední dojem. Vůně Bella Essence zdůrazňuje krásu a evokuje nádherný pocit lásky. …
Oscar de la Renta Alibi Eau So Lucky W EDT, 100 ml
od 540 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau So Lucky je toaletní voda pro ženy, která je součástí kolekce Alibi Pop. Tato kolekce zdůrazňuje hravou, energickou a zářivou stránku ženy, která se neustále vyvíjí a…
Oscar de la Renta Bella Tropicale W EDP, 30 ml
od 459 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Tato vůně vás přenese do svěží zahrady v tropech. Je to vůně, která voní po květinách, slunci a smyslnosti. Bella Tropicale vychází z krásy tropické zahrady plné květů, jasné zeleně a slunečního…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 30 ml
od 425 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Oscar de la Renta Bella Blanca W EDP, 50 ml
od 541 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Oscar de la Renta Bella Blanca, která vám svými květinovými tóny hravě…
Oscar de la Renta Bella Bouquet W EDP 100 ml
od 680 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Oscar de la Renta Bella Bouquet W EDP 100 ml je parfémovaná voda určená pro ženy, které preferují květinové vůně. Tento parfém je inspirován krásou a rozmanitostí květinových zahrad, což se…
Oscar de la Renta Rose W EDT 100 ml
od 437 Kč
4,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová, růžová, svěží vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Hlava - růže Srdce - heliotrop, růže, tuberóza, ylang-ylang Základ - pižmo, tonka fazole, vanilka
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 100 ml
od 598 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 30 ml
od 389 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Španělské
- 30 ml
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
Oscar de la Renta Oscar W EDT, 100 ml
od 670 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Oscar De La Renta Oscar je první dámský parfém z dílny Oscar de la Renta. Veřejnosti byl představen v roce 1977. Oscar je romantická květinově-orientální vůně, jemná, sladká a zároveň velmi…
Oscar de la Renta Bella Tropicale W EDP, 100 ml
od 765 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vás přenese do svěží zahrady v tropech. Je to vůně, která voní po květinách, slunci a smyslnosti. Bella Tropicale vychází z krásy tropické zahrady plné květů, jasné zeleně a slunečního…
Oscar de la Renta Rosamor W EDT, 100 ml
od 401 Kč
4,01 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Oscar de la Renta Rosamor vystihuje ve španělštině smysl pro lásku a růži. Přináší hormonií květin a vzácných dřevin. Top poznámky této ženské vůni hledejte ve svěžích mandarinkách s květinovými…

Oscar de la Renta Alibi Eau So Chic 100 ml
- 100 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau So Chic v celé 100 ml lahvi je lehčí, svěžejší toaletní voda z řady Alibi, výdrž orientačně 5–7…
v 5 obchodech

Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle v celé 100 ml lahvi je teplejší, ambrová verze parfémované vody Alibi, výdrž…
v 5 obchodech

Oscar de la Renta Bella Soleil parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 30 ml
Oscar de la Renta Bella Soleil parfémovaná voda pro ženy 30 ml, Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025…
v 3 obchodech

Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle 30 ml
- Parfémová voda
- 30 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle v 30 ml lahvi je parfémovaná voda s květinově-vanilkovým charakterem. Výdrž je kolem 6…
v 10 obchodech

Oscar De La Renta Bella Essence - EDP 100 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
v 3 obchodech

Oscar de la Renta Bella Essence parfémovaná voda pro ženy 30 ml
- Parfémová voda
- 30 ml
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Bella Essence parfémovaná voda pro ženy 30 ml, Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v…
v 8 obchodech

Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle 50 ml
- Parfémová voda
- 50 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Oscar de la Renta Alibi Eau Sensuelle v celé 50 ml lahvi je parfémovaná voda (EDP) s citrusově-květinovým charakterem. Výdrž…
v 6 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?