Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Nina Ricci, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Nina Ricci Premier Jour W EDP, 100 ml
od 927 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Složení a popisHlava Žlutá mandarinka, gardénie Srdce Mandle, sladký hrášek, orchidej Základ Pižmo, santalové dřevo, dřevo St. Lucia Premier Jour znamená ^první den^, ale také symbolické…
Nina Ricci Nina W EDT, 80 ml
od 1 106 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hlava citron Srdce pivoňka, zelené jablko, pralinka Základ jabloňové dřevo, pižmo, cedrové dřevo Nina Ricci uvádí na světový trh magickou dámskou vůni Nina. Francouzský luxus, šarm, …
Nina Ricci Love in Paris W EDP, 50 ml
od 746 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nina Ricci Love in Paris 50 ml - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml. Nina Ricci Love in Paris - vůně pro ženy. Nina Ricci Love in Paris - Love in…
Nina Ricci L´air Du Temps W EDT , 100 ml
od 884 Kč
8,84 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Nina Ricci L´Air du Temps (uzávěr - holubičky). Toaletní voda pro ženy 100ml L´Air du Temps má záhadnou květinovou moc svůdnosti. L´Air du Temps je pro ženu zasněnou, romantickou a je na trhu od…
Nina Ricci Nina W EDT, 30 ml
od 630 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Květinovo-ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Hořko sladký tón je podtržen zelenou svěžestí a tím vším prostupuje smyslný podtón. Vůně, která jako mávnutím kouzelného…
Nina Ricci Nina W EDT, 50 ml
od 841 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nina Ricci Paris uvádí na světový trh novou, magickou dámskou vůni NINA. Francouzský luxus, šarm, kultivovanost něha i smyslnost. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 100 ml
od 1 227 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, 50 ml
od 777 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Složení a popisHlava Karafiát, gardénie Srdce Růže, jasmín Základ Kosatec florentinský, santalové dřevo Vůně L´Air du Temps je kořeněná a květinová, stálá, vyvážená, harmonická. V každém věku se…
Nina Ricci Love in Paris W EDP, Tester 50 ml
od 581 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Love in Paris je romantická květinová vůně. Love in Paris je jako krásná žena v rozevlátých šatech, která pobíhá prosluněnými uličkami Paříže a má oči a úsměv, jen pro svého vyvoleného. Svěží…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, 30 ml
od 466 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
- 30 ml
Nina Ricci L´air du Temps je vůně kořeněná a květinová. Navíc vyvážená a harmonická. V každém věku se dobře nosí, je to velká klasická vůně francouzské parfumerie. L´air du Temps je v každém…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, Tester 100 ml
od 707 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Nina Ricci L´Air du Temps - toaletní voda bez rozprašovače. Vůně L´Air du Temps je kořeněná a květinová, stálá, vyvážená, harmonická. V každém věku se dobře nosí. Je určena pro ženu přirozenou, …
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 80 ml
od 743 Kč
9,29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 80 ml
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Nina Ricci Premier Jour W EDP, Tester 100 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Premier Jour znamená "první den". Hlava vůně je velmi živá a svěží, srdce je květinové a základ vůně je smyslný a teplý. Luxusní, jedinečná, romantická a nezaměnitelná vůně, která vás nenechá…
Nina Ricci Nina W EDT, Tester 80 ml
od 882 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská toaletní voda. V roce 2006 představila Nina Ricci svůj květinovo-ovocný parfém pro ženy Nina Ricci Nina. Nina je mladá žena žijící pod šťastnou hvězdou. Tato půvabná a romantická "víla…
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 50 ml
od 580 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Nina Ricci Nina Nature W EDT 50 ml
od 760 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Nina Nature je dámská toaletní voda, která přináší svěží a přirozenou eleganci do každodenního života. Vytvořená parfuméry Iliasem Ermenidisem a Olivierem Crespem, tato vůně oslavuje harmonii…
Nina Ricci Luna W ETD, 50 ml
od 830 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Květy pomerančovníku a divokých borůvek se stávají nejsvrchnějšími tóny vůně. Odraz Niny, vytvořené Mistrem Olivierem Crespem v roce 2006. Tento jemný a následný výtvor píše novou kapitolu ve…
Nina Ricci Nina Fleur W EDT, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Nina Fleur od Nina Ricci je ovocná květinová vůně pro ženy. Z této čisté a radostné toaletní vody vyzařuje hravost a pozitivní energie. Nejprve ucítíte šťavnaté spojení sluncem vyhřátého…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 50 ml
od 866 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Nina Ricci Nina Collector Edition EDT, 80 ml
od 1 350 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- 80 ml
Nina Ricci Nina Collector Edition EDT je dámská toaletní voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato limitovaná edice přináší novou interpretaci známé vůně Nina Eau de Toilette. Flakon je…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 30 ml
od 1 216 Kč
41 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
- 30 ml
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, Tester 100 ml
od 1 078 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Nina Ricci Nina Rose Garden W EDT, 50 ml
od 755 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Nina Ricci Nina Rose Garden je jemným spojením květinových a ovocných tónů, které vytvářejí lahodnou a svěží vůni. Toaletní voda, která pochází z dílny francouzské značky Nina Ricci, je ideální…
Nina Ricci Nina Rose W EDT, 50 ml
od 751 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Pokud vám brýle s růžovými skly nesluší, nevadí. Stejně radostný pohled na svět vám dopřeje toaletní voda pro ženy Nina Ricci Nina Rose. Je totiž přímo koncentrací optimismu a každý váš den…
Nina Ricci Nina Rose W EDT, 30 ml
od 487 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Pokud vám brýle s růžovými skly nesluší, nevadí. Stejně radostný pohled na svět vám dopřeje toaletní voda pro ženy Nina Ricci Nina Rose. Je totiž přímo koncentrací optimismu a každý váš den…
Nina Ricci Les Délices De Nina W EDT, 75 ml
od 1 564 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Dámský parfém Nina Ricci Les Délices De Nina je inspirovaný sladkostmi, šťavnatým ovocem a bonbony. Hravá vůně Les Delices de Nina je určena pro všechny ženy, které si chtějí zpříjemnit všední…
Nina Ricci L´Extase Caresse de Roses W EDP, 30 ml
1 513 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Květinově-orientální pižmová vůně pro ženy uvedena na trh v březnu v roce 2016. V roce 2015 značka Nina Ricci vytvořila nový ženský sen: L Extase. V podání slavného Francise Kurkdjiana byla…
Nina Ricci L´Extase Caresse de Roses W EDP, 80 ml Tester
1 957 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Tester má identické složení jako produkt v běžném provedení. Odlišujícími rozdíly jsou: Balení – je provedeno v kartónových neozdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Obal – shodný…
Nina Ricci L´Extase Caresse de Roses W EDP, 50 ml
1 843 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Květinovo - orientální pižmová vůně pro ženy uvedena na trh v březnu v roce 2016. V roce 2015 značka Nina Ricci vytvořila nový ženský sen: L Extase. V podání slavného Francise Kurkdjiana byla…

Nina Ricci L´Air Du Temps Toaletní voda EDT, 30ml, dámske
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 30 ml
- Ambrová vůně
Nina Ricci L´Air du Temps je dokonale vyvážená dámská vůně, která se perfektně hodí pro ženu v každém věku. Složení parfému…
v 4 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?