Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Naomi Campbell, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Naomi Campbell Here To Stay W EDT, 30 ml
od 299 Kč
9,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Naomi Campbell dámská EDT Here To Stay je jiskřivá květinově ovocná kompozice určená silným a sebevědomým ženám. Vévodí jí šťavnaté tóny malin a červeného rybízu prolínající se s opojným srdcem…
Naomi Campbell Bohemian Garden W EDP 30 ml
499 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Naomi Campbell Bohemian Garden je květinová vůně pro ženy z roku 2016. Květinový mix se otevírá svěžími tóny hrušky a citrónu. Srdce překypuje jemný tóny jasmínu, konvalinky a růže. To vše je…
Naomi Campbell Here To Stay W EDT, 15 ml
od 207 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 15 ml
Naomi Campbell dámská EDT Here To Stay je jiskřivá květinově ovocná kompozice určená silným a sebevědomým ženám. Vévodí jí šťavnaté tóny malin a červeného rybízu prolínající se s opojným srdcem…
Naomi Campbell Bohemian Garden W EDT , 30 ml
od 546 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
V roce 2016 představila značka Naomi Campbell svoji další dámskou vůni s názvem Bohemian Garden. Tato květinově-ovocná kompozice se otevírá svěžími tóny citronu, hrušky a květů broskvoně. Poté…
Naomi Campbell Here To Shine W EDT 30 ml
od 400 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská vůně Naomi Campbell Here To Shine je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice potěší i ty…
Naomi Campbell Queen Of Gold W EDT, 15 ml + 50 ml sprchový gel
od 410 Kč
27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 15 ml
Naomi Campbell Queen of Gold je květinově-ovocná dámská vůně, která byla na trh uvedena v červnu 2013. Tato vůně zdůrazňuje sílu žen a jejich krásu. Nechala se inspirovat drahými surovinami, ke…
Naomi Campbell Bohemian Garden W EDT, 15 ml
od 383 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- 15 ml
V roce 2016 představila značka Naomi Campbell svoji další dámskou vůni s názvem Bohemian Garden. Tato květinově-ovocná kompozice se otevírá svěžími tóny citronu, hrušky a květů broskvoně. Poté…
Naomi Campbell Glam Rouge W EDT, 15 ml
od 1 011 Kč
67 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Toaletní voda Naomi Campbell Glam Rouge je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Květinovo-ovocná vůně je…
Naomi Campbell Prêt à Porter Absolute Velvet W EDT 30 ml
711 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Ovocná vůně
- 30 ml
Naomi Campbell dámská EdT Prêt à Porter Absolute Velvet ztělesňuje všechny tváře této neskutečně silné, talentované a odhodlané ženy – módní ikony, nadčasového symbolu ženské krásy, kulturního…

Naomi Campbell Here To Shine 15 ml
- Toaletní voda
- 15 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Naomi Campbell Here To Shine v 15 ml lahvi je toaletní voda s květinově-dřevitým charakterem a jemně pudrovým nádechem. Vůně…
v 12 obchodech

Naomi Campbell Cat Deluxe Silver Dárková sada EDT 15 ml a tělové mléko
- 15 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Dárková sada Cat Deluxe Silver potěší všechny ženy, které mají rády květinově-ovocnou vůni. Tato toaletní voda je zářivě…
v 5 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?