Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy MEXX, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
MEXX Inspired Nature W EDP, 30 ml
od 221 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
MEXX Inspired Nature je parfémovaná voda pro ženy, která přináší nový vonný zážitek inspirovaný přírodou. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila atmosféru klidu a…
MEXX Whenever Wherever W EDT, 15 ml
od 73 Kč
4,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Whenever Wherever je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, hrušku a lístky konvalinky. V srdci ucítíte mirabelku, rebarboru, jasmín a fialku. Kompozici uzavírá pižmo, …
MEXX Life Is Now For Her EDT, 15 ml
od 104 Kč
6,93 Kč/ml- 15 ml
Vůně Life Is Now For Her od značky Mexx je květinově-ovocná. Je určena pro všechny ženy a dívky, které milují kombinaci šťavnatého ovoce a vznešených květin. Jakmile se jednou naladíte na vlnu…
MEXX Woman Summer Edition EDT, Tester 40 ml
od 126 Kč
3,15 Kč/ml- Toaletní voda
- 40 ml
Summer Edition Woman 2014 - toaletní voda s rozprašovačem 40 ml. Zpříjemněte si čekání na léto. Oblíbená značka Mexx představuje limitovanou edici vůní pro letošní sezónu Mexx Summer Edition…
MEXX Ice Touch W EDT, 40 ml
od 320 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
MEXX Inspired Warmth W EDP, 50 ml
od 359 Kč
7,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 50 ml
MEXX Inspired Warmth je parfémovaná voda, která přináší hřejivý a útulný pocit. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila příjemnou atmosféru. Parfémovaná voda je vyrobena…
MEXX Inspired Warmth W EDP, 30 ml
od 345 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda MEXX Inspired Warmth pro ženy je navržena tak, aby přinesla hřejivý a útulný pocit do vašeho každodenního života. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají jemnou, ale…
MEXX Ice Touch W EDT, 30 ml
od 299 Kč
9,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 30 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
MEXX City Breeze W EDT, 30 ml
od 176 Kč
5,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Vůně City Breeze For Her je přesně to, co potřebujete po dlouhém dni v rušném městě. Osvěžující vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Hlava - pomerančový olej, hruška, liči…
MEXX Inspired Nature W EDP, 50 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
MEXX Inspired Nature je parfémovaná voda pro ženy, která přináší nový vonný zážitek inspirovaný přírodou. Tato vůně je navržena tak, aby probudila vaše smysly a vytvořila atmosféru klidu a…
MEXX Ice Touch W EDT, 15 ml
od 122 Kč
8,13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 15 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
MEXX Fresh Splash For Her EDT, 30 ml
od 300 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 30 ml
Svěží MEXX Fresh Splash je perfektní pro udržení každodenní svěžesti. Díky technologii Time Release se vůně uvolňuje postupně, tudíž se můžete cítit svěží po celý náročný den. Je ideální pro…
MEXX Summer Daydream W EDT 40 ml
od 293 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Letní parfémovaná voda Mexx Summer Daydream je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a energickou vůni na teplé dny. Její květinově-ovocná kompozice přináší lehký a ženský charakter, …
MEXX Whenever Wherever W EDT, 30 ml
od 400 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Whenever Wherever je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje mandarinku, hrušku a lístky konvalinky. V srdci ucítíte mirabelku, rebarboru, jasmín a fialku. Kompozici uzavírá pižmo, …
MEXX City Breeze W EDT, 15 ml
385 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 15 ml
Vůně City Breeze For Her je přesně to, co potřebujete po dlouhém dni v rušném městě. Osvěžující vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Hlava - pomerančový olej, hruška, liči…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
