Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Marc Jacobs, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Marc Jacobs Dot W EDP, 100 ml
od 583 Kč
5,83 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinově-ovocná dámská vůně Marc Jacobs Dot je navržená pro všechny moderní hravé ženy, které milují originalitu a nevšednost. Parfém s originálním názvem Dot vás překvapí svojí svěžestí a…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 50 ml
od 712 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 100 ml
od 809 Kč
8,09 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 125 ml
od 1 358 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 125 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 75 ml
od 1 044 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 75 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 30 ml
od 636 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 100 ml
od 1 174 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Daisy W EDT, 30 ml
od 658 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 30 ml
od 602 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet W EDT, 50 ml
od 750 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Daisy Love Eau So Sweet zachycuje sladkost užívání is okamžiku. Moderní, květinová, vytříbená vůně Daisy Love Eau So Sweet kombinuje návykovou a neodolatelnou vůni Daisy Love s nečekanou…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 100 ml
od 1 241 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 100 ml
od 1 475 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 50 ml
od 887 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Dot W EDP, 50 ml
od 565 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Květinově-ovocná dámská vůně Marc Jacobs Dot je navržená pro všechny moderní hravé ženy, které milují originalitu a nevšednost. Parfém s originálním názvem Dot vás překvapí svojí svěžestí a…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 50 ml
od 772 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 50 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh W EDT, 30 ml
od 770 Kč
26 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 30 ml
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh je rozpustilou verzí originální vůně Daisy. Je to vůně mnoha tváří - okouzlující, živá, rozmarná, hravá, radostná a plná života. Nechte se přenést na nějaké…
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet W EDT, 100 ml
od 1 352 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Daisy Love Eau So Sweet zachycuje sladkost užívání is okamžiku. Moderní, květinová, vytříbená vůně Daisy Love Eau So Sweet kombinuje návykovou a neodolatelnou vůni Daisy Love s nečekanou…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, 30 ml
od 644 Kč
21 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Marc Jacobs Daisy Dream je sofistikovaná toaletní voda pro ženy, které milují vůni léta a slunného počasí. Originální éterická kompozice, jež kolem vás zhmotní zajímavý svět plný květin a…
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet W EDT, 30 ml
od 925 Kč
31 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Daisy Love Eau So Sweet zachycuje sladkost užívání is okamžiku. Moderní, květinová, vytříbená vůně Daisy Love Eau So Sweet kombinuje návykovou a neodolatelnou vůni Daisy Love s nečekanou…
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh W EDP, 125 ml
od 1 387 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Radostnější, spontánnější a koncentrovanější – taková je dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. Tato vůně je plná energie a překypuje svěžestí. Stane se vaší připomínkou, že…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 50 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml
od 1 466 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy Wild W EDP, 10 ml
od 287 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vydejte se na dobrodružství s Marc Jacobs Daisy Wild, odvážnou a ženskou vůní pro ženy. Jasmín, vetiver a tóny banánového květu zachycují neodolatelnou esenci přírody a vyvolávají pocit…
Marc Jacobs Daisy Love Pop W EDT, 50 ml
od 896 Kč
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Love Pop v sobě skrývá lahodné tóny, kterým je těžké odolat. Obzvlášť, pokud milujete sladké delikatesy. Ovocná…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Pop W EDT 75 ml
od 1 650 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Pop je určena pro ženy, které hledají vůni, která dokáže vyjádřit jejich jedinečnou osobnost a charisma. Tento parfém je kombinací jemnosti a síly, …
Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh W EDP, 75 ml
od 1 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Radostnější, spontánnější a koncentrovanější – taková je dámská parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Ever So Fresh. Tato vůně je plná energie a překypuje svěžestí. Stane se vaší připomínkou, že…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 50 ml
od 1 128 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Marc Jacobs Daisy Glow W EDT 50 ml
od 1 085 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Marc Jacobs Daisy Glow W EDT 50 ml Marc Jacobs Daisy Glow je toaletní voda pro ženy, která přináší svěží a květinovou vůni. Tato limitovaná edice je ideální volbou pro ty, kteří hledají lehkou…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml
od 1 463 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Marc Jacobs Daisy Pop W EDT, 50 ml
od 895 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Marc Jacobs Daisy Pop je určena pro ženy, které hledají svěží vůni s nádechem optimismu a radosti. Je ideální pro teplé počasí, kdy její aroma plně vynikne. Jedná se o…
Marc Jacobs Daisy Daze W EDT 50 ml
od 1 491 Kč
30 Kč/ml- Toaletní voda
- Ovocná vůně
- 50 ml
Zažijte malý únik z šedi každodennosti do fascinujícího světa vůní a barev. Toaletní voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Daze jej před vámi rozprostře prostřednictvím sladké mirabelky a radostného…
Marc Jacobs Daisy Love W EDT, 100 ml + tělové mléko 75 ml + toaletní voda 10 ml
od 1 943 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Americké
Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. Obklopte se i vy opojným pocitem lásky a štěstí s touto jedinečnou dámskou vůní. V samém úvodu vůně vás…
Marc Jacobs Daisy Dream W EDT, Tester 100 ml
od 904 Kč
9,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Marc Jacobs Daisy je lehká, nevinná, svěží vůně kombinující akcenty květin a ovoce. Je ideální zejména pro nošení v létě a na jaře. Její název, Daisy, naprosto dokonale vystihuje vůni…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow W EDT, 75 ml
od 1 804 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow je určena ženám, které hledají lehkou a svěží vůni pro každodenní nošení. Vyznačuje se jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, která je…
Marc Jacobs Dot W EDP, Tester 100 ml
od 896 Kč
8,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinově-ovocná dámská vůně Marc Jacobs Dot je navržená pro všechny moderní hravé ženy, které milují originalitu a nevšednost. Parfém s originálním názvem Dot vás překvapí svojí svěžestí a…
Marc Jacobs Daisy Sorbet W EDT 50 ml
od 1 337 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Okouzlující, svůdná a hrává to je nová dámská vůně Daisy Sorbet od značky Marc Jacobs pro rok 2015. Vůně inspirována přirozenou krásou, ženskostí a půvabem se stane Vaším nepostradatelným…
Marc Jacobs Daisy W EDT, Tester 100 ml
1 649 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …

Marc Jacobs Daisy Love Glow 2024 pro ženy toaletní voda 50 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Toaletní voda Marc Jacobs Daisy Love Glow je skutečnou aromatickou oslavou, vytvořenou tak, aby zprostředkovala teplo…
v 14 obchodech

Marc Jacobs Daisy Murakami Blue parfémová voda – limitovaná edice dámská 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Marc Jacobs Daisy Murakami Blue je limitovaná edice Eau de Parfum, která překypuje energií a radostí a kombinuje živé…
v 3 obchodech

PURE No.95, inspirováno Marc Jacobs Daisy, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Marc Jacobs. Parfém je vhodný na jaro a léto. Nadčasová svěží a svůdná kompozice…
KrasneVune.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?