Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Lattafa, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lattafa Yara W EDP, 100 ml
od 470 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Lattafa Yara je jedinečným spojením dřevité a květinové vůně s orientálním nádechem. Je ideální pro ženy, které preferují sladké a zároveň dřevité tóny. Vůně je bohatá a plná, přesto však není…
Lattafa Yara Candy W EDP, 100 ml
od 432 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Yara Candy od značky Lattafa je určena pro ženy, které hledají ovocno-květinovou vůni. Byla uvedena na trh v roce 2024 a přináší svěží a sladké aroma, které je ideální pro…
Lattafa Fakhar Rose W EDP 100 ml
od 405 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Fakhar Lattafa Rose od značky Lattafa byla vytvořená výhradně pro ženy. Jedná se o ovocnou, květinovou a sladkou vůni. Na trh byla uvedena v roce 2015. Hlava - broskev, …
Lattafa Yara Elixir W EDP 100 ml
od 496 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Yara Elixir je parfémovaná voda o objemu 100 ml, která je určena pro ženy. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají intenzivnější a hlubší gurmánský zážitek s květinovým srdcem. …
Lattafa Yara Tous W EDP, 100 ml
od 348 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda je pro všechny ženy, které touží po vůni plné pozitivní energie. Parfémovaná voda vám vykouzlí úsměv na tváři. Vůně byla uvedena na trh v roce 2023. Hlava - mango, …
Lattafa Yara W EDP, 50 ml
od 131 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Lattafa Yara je jedinečným spojením dřevité a květinové vůně s orientálním nádechem. Je ideální pro ženy, které preferují sladké a zároveň dřevité tóny. Vůně je bohatá a plná, přesto však není…
Lattafa Habik W EDP 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Habik W EDP 100 ml je květinově-ovocná vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2025. Tato parfémovaná voda spojuje prvky lehkosti, ženskosti a přirozené elegance, což z ní činí vhodný…
Lattafa Mayar W EDP 100 ml
od 449 Kč
4,49 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- 100 ml
Lattafa Mayar je květinově-ovocná parfémová voda pro ženy. Vůně se otevírá tóny exotikou políbeného liči, šťavnatou malinou a jemně svěží vůní listu fialky. V srdci se snoubí tóny bílé růže, …
Lattafa Her Confession EDP, 100 ml
od 673 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Lattafa Her Confession je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Byla uvedena na trh v roce 2024 a nabízí zajímavou kombinaci vanilkových, květinových a…
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush W EDP 100 ml
od 475 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Lattafa Badee Al Oud Noble Blush je dámská parfémovaná voda, která nabízí jedinečný zážitek pro vaše smysly. Je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež je sladká, pudrová a dřevitá…
Lattafa Mohra Silky Rose EDP W, 100 ml
od 296 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Mohra Silky Rose od značky Lattafa je oslňující květinová parfémová voda pro ženy. Díky této jedinečné květinové vůni s pižmovými odstíny okouzlíte své okolí. Okvětní lístky růže, pikantní…
Lattafa Mayar Natural Intense W EDP, 100 ml
od 382 Kč
3,82 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Objevte svěží, ovocnou interpretaci oblíbené vůně Mayar od značky Lattafa. Dámská parfémovaná voda Mayar Natural Intense kombinuje čistotu a intenzitu lahodných darů přírody. Opojná směs…
Lattafa Angham Second Song W EDP 100 ml
od 515 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Angham Second Song je unisex vůně, která spojuje sladké orientální a gurmánské tóny do elegantní a přitažlivé kompozice. Je vhodná pro ty, kdo hledají vůni s výrazným…
Lattafa Yara Collection Lattafa Yara EDP 25 ml + Lattafa Yara Candy EDP 25 ml +…
od 867 Kč
35 Kč/ml- Parfémová voda
- Dárková sada
- Sada parfémů
- 25 ml
Parfémová kolekce Lattafa Yara Collection je vytvořena pro ženy, které chtějí mít na výběr z více vůní. Každá z parfémovaných vod v této sadě nabízí jiné aromatické zážitky, přičemž všechny…
Lattafa Emaan W EDP 100 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Emaan je parfémovaná voda, která nabízí svěží a květinovou vůni. Je inspirována jarní přírodou a její vůně je navržena tak, aby zanechala nezapomenutelný dojem. Parfémovaná voda se…
Lattafa Washwashah W EDP, 100 ml + deodorant ve spreji 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Washwashah od značky Lattafa je jantarově květinová vůně pro ženy. Pikantní tóny růžového pepře se prolínají s malinou a hořkým pomerančem, aby v srdci vůně rozkvetlo magické spojení tuberózy, …
Lattafa The Kingdom W EDP 100 ml
od 443 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Lattafa The Kingdom je dámská parfémovaná voda, která se vyznačuje sladkou a bohatou vůní. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je zahalí do aury vznešenosti a elegance. Parfémovaná…
Lattafa Hayaati Florence W EDP 100 ml
od 303 Kč
3,03 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Hayaati Florence od značky Lattafa je citrusově-sladká parfémovaná voda. Podmanivý a sofistikovaný vonný elixír v úvodu okouzlí přívětivou, exotickou stopou liči a grapefruitu, který doprovází…
Lattafa Sakeena W EDP 100 ml
od 410 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémová voda Sakeena od značky Lattafa je určena pro ženy, které preferují orientální květinově-ovocné vůně. Tato parfémová voda je inspirována arabskými a orientálními vůněmi, které jsou…
Lattafa Petra W EDP 100 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Lattafa Petra W EDP 100 ml Parfémovaná voda Lattafa Petra je produkt, který představuje komplexní a dobře promyšlený výběr vůní vhodných pro ženy hledající něco speciálního. S objemem 100 ml…
Lattafa Ser Al Malika W EDP, 100 ml
od 315 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Lattafa Ser Al Malika je určena pro ženy, které hledají vůni, která je výrazná, ale zároveň elegantní a sofistikovaná. Je ideální pro ty, kteří preferují orientální vůně, ale zároveň ocení i…
Lattafa Yara Candy W parfémový olej 20 ml
od 299 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská vůně, která osloví milovnice sladkých a hravých tónů, přináší do světa parfémů jedinečnou kombinaci ovocné svěžesti a vanilkové hřejivosti. Parfémovaný olej Yara Candy je ideální pro…
Lattafa Petra Viola W EDP 100 ml
od 965 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Orientálně květinová vůně s hravou sladkostí a jemnou pikantností je určena pro ženy, které hledají výraznou a zároveň ženskou kompozici. Vůně spojuje šťavnaté ovoce, pudrové květinové nuance a…
Lattafa Dalal W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Lattafa Dalal je parfémovaná voda (EDP), která přináší harmonii mezi sladkými a květinovými tóny. Vůně je pečlivě komponována tak, aby oslovila nejen ženy, ale také odvážné muže, kteří mají rádi…
Lattafa Layaan W EDP 75 ml
od 411 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Layaan je parfémovanou vodou pro ženy, která nabízí květinově-ovocnou vonnou kompozici. Tato vůně se ideálně hodí pro jarní a letní sezónu, kdy vás svou svěžestí a lehkostí dokonale…
Lattafa Musk Wild Vanille W EDP 100 ml
od 267 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Lattafa Musk Wild Vanille EDP 100 ml je parfémovaná voda, která nabízí svěží a smyslnou vůni. Tento parfém je inspirován krásou a tajemstvím Blízkého východu a je ideální pro každodenní nošení i…
Lattafa So Poudreé Musk W EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Arabské
Parfémovaná voda Lattafa So Poudrée Musk je navržena pro ty, kteří hledají jemný a elegantní zážitek. Pochází od výrobce Lattafa a je součástí kolekce Tameen Collection. Vůně byla uvedena na trh…
Lattafa Gift Set Collection 03 W EDP 5x 20 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Pride Ansaam Gold je parfémová voda, která přináší bohatou a sofistikovanou vůni pro ženy. Její orientální charakter se projevuje v harmonickém propojení ovocných, květinových a…
Lattafa Ana Abiyedh Passion W EDP 60 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Dámská parfémovaná voda Ana Abiyedh Passion W EDP od značky Lattafa je určena pro ženy, které hledají intenzivní a dlouhotrvající vůni. Parfémovaná voda nabízí vyváženou kompozici, která se…
Lattafa Velvet Rose W EDP 100 ml
od 318 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Velvet Rose od značky Lattafa je květinová ambrová parfémová voda pro ženy. Tato parfémová voda zachycuje jedinečnou a sametovou vůni růže, květiny, která je smyslná, opojně přitažlivá a…
Lattafa Ajwad Pink To Pink W EDP 60 ml
od 333 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Ajwad Pink to Pink je univerzální vůně, která spojuje svěžest ovoce, jemnost květin a hřejivost smyslných základních tónů. Její charakter je vhodný pro každodenní…
Lattafa Lail Maleki W EDP 100 ml
od 277 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Lail Maleki EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která nabízí pestrou škálu vůní z různých koutů světa. Tato vůně je vhodná pro ženy i muže, kteří hledají něčím nevšední a zároveň…
Lattafa Sugar Plum Musk W EDP 100 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Sugar Plum Musk je ovocná sladká parfémovaná voda určená pro ženy. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni, jež kombinuje svěžest a sladkost s exotickými a smyslnými tóny. …
Lattafa Asdaaf Atlantis Coral W EDP 100 ml
od 323 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- Pižmová vůně
Lattafa Asdaaf Atlantis Coral W EDP 100 ml Lattafa Asdaaf Atlantis Coral je dámská parfémovaná voda o objemu 100 ml, která přináší svěží, citrusovou vůni. Tato parfémovaná voda je inspirovaná…
Lattafa Opulent Musk W EDP 100 ml
od 383 Kč
3,83 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Lattafa Opulent Musk je lehká a svěží parfémovaná voda s důrazem na bílé pižmo. Bílé pižmo, šafrán a svěží citron tvoří úvodní vrchní tón. Srdce je lehké a květinové s jasmínem a bílými květy. …
Lattafa Give Me Gourmand Whipped Pleasure W EDP 75 ml
od 497 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Vůně, která přináší sladkost a hřejivost orientálních gourmand parfémů, je ideální pro ty, kdo hledají unikátní a smyslný zážitek. Její složení kombinuje výrazné gurmánské tóny s jemnými…
Lattafa Asdaaf Andaleeb Flora W EDP 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Andaleeb Flora je parfémovaná voda, která spojuje květinové a orientální tóny do harmonické a sofistikované kompozice. Vůně je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou eleganci, něhu a…
Lattafa Pride Queen Of Roses W EDP 100 ml
od 625 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Orientálně-květinová vůně s výrazným růžovým akordem je určena pro ženy, které hledají sofistikovanou a smyslnou kompozici. Vůně kombinuje klasickou eleganci růže s teplými orientálními tóny, …
Lattafa Abaan W EDP, 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská parfémová voda Abaan od značky Lattafa je svěží citrusově-květinová parfémová voda, která se otevírá okouzlujícím spojením bergamotu a pomeranče. Sladké tóny pomerančového květu a…
Lattafa Mahasin Crystal W EDP, 100 ml + deospray 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Mahasin Crystal je dámská parfémová voda od značky Lattafa. Je ideální pro ženy, které preferují květinové a dřevité vůně s ovocnými tóny. Výrazné a zároveň jemné aroma je inspirováno arabskými…
Lattafa Asdaaf Atlantis Blue EDP 100 ml
od 390 Kč
3,90 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda Lattafa Asdaaf Atlantis Blue EDP 100 ml je určena pro ženy, které hledají harmonickou kombinaci svěžesti a hloubky. Tento parfém se vyznačuje citrusově-dřevitou kompozicí, která…
Lattafa Rouat Al Musk W EDP, 100 ml
od 282 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Objevte vůni, která nezapadá do žádných škatulek. Tato vůně umožní vyniknout vaší originalitě. Vůně je vhodná pro každodenní nošení. Hlava - fialka, šafrán, ylang-ylang Srdce - růže, jasmín, …
Lattafa Bayaan W EDP 100 ml
od 347 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lattafa Bayaan harmonicky kombinuje ovocné, květinové a orientální prvky a vytváří fascinující a obklopující smyslový zážitek, počínaje živou kombinací vrchních tónů. Růžový…
Lattafa Ekhtiari U EDP 100 ml
od 252 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Lattafa Ekhtiari U EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která přináší harmonickou kombinaci svěžesti a elegance. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a je ideální volbou pro ty, kteří…
Lattafa Asdaaf Andaleeb W EDP 100 ml
od 474 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Lattafa Asdaaf Andaleeb W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni určenou pro ženy. Tento parfém se řadí mezi chyprové a květinové vůně, což znamená, že kombinuje…

Lattafa Candy Rose Thameen Collection 2020 unisex Eau de Parfum 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Arabské
Zažijte okouzlující přitažlivost Lattafa Candy Rose Thameen Collection Musk. Představená v roce 2020, tato unisex vůně je…
v 18 obchodech

Lattafa Pride Sing parfémovaná voda
- 75 ml
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Arabské
- Pižmová vůně
Pride Sing Sing od značky Lattafa Pride je hravá a radostná unisex parfémovaná voda vytvořená speciálně pro děti a mladé…
v 17 obchodech
Pokles cenyLattafa Pride Royal Sapphire parfémová voda 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
- Luxusní
Luxusní vůně, ukrývající se v honosném flakonu, ozdobeném třemi červenými kameny - to je parfém Royal Sapphire. Vznešená…
v 14 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?