Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Lacoste, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lacoste Pour Femme EDP, 90 ml
od 630 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
Lacoste Pour Femme EDP, 30 ml
od 439 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
Lacoste Pour Femme EDP, 50 ml
od 601 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
Lacoste Touch of Pink W EDT, 90 ml
od 696 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste Touch of Pink EDT je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Lacoste Touch of Pink W EDT, 50 ml
od 465 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste touch of pink je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Lacoste Pour Femme EDP, Tester 90 ml
od 781 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 100 ml
od 835 Kč
8,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Lacoste L.12.12 Silver Rose W EDP, 100 ml
od 924 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lacoste L.12.12 Silver Rose – parfémovaná voda pro ženy, 100 ml Lacoste L.12.12 Silver Rose je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025 a vyniká svou květinově…
Lacoste L.12.12 Silver Rose W EDP 50 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lacoste L.12.12 Silver Rose je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tento parfém patří do květinově-dřevito-pižmové kategorie a nabízí bohatou paletu vůní, jež se…
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 50 ml
od 563 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Lacoste L.12.12 Rose W EDP, 35 ml
od 292 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Výjimečná květinově ovocná vonná kompozice světoznámé značky Lacoste byla na trh uvedena jako novinka roku 2021 a je určena všem sportovně založeným a zároveň elegantním ženám. Parfémovaná voda, …
Lacoste Touch of Pink W EDT, Tester 90 ml
od 564 Kč
6,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 90 ml
Svěží a nápadité vyjádření hravé ženské vitality. Lacoste Touch of Pink EDT je svěžím, veselým vyjádřením života - žádné okázalosti, pouze fascinující elán ženy, která je k sobě i ke svému okolí…
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT, 50 ml
od 520 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Název: Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT Výrobce: Lacoste Pro všechny ženy, které hledají neotřelou a přitom elegantní vůni, přichází Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense, toaletní voda, …
Lacoste Pour Femme Légére EDP, 50 ml
2 393 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Žena, která je plná sebevědomí a jejíž úsměv dokáže rozzářit i ty nejvšednější okamžiky nosí parfémovanou vodu Pour Femme Legere značky Lacoste. Tato vůně je až po okraj naplněna svěžími tóny a…
Lacoste Love of Pink W EDT, 30 ml
1 316 Kč
44 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Lacoste Love of Pink je ovocná, chypre vůně s jemným nádechem květinového aroma. Je velice svěží. Připomíná atmosféru ovocného sadu plného zralého ovoce ještě na stromech. Je tak přímo symbolem…
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT, 100 ml
od 550 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense je květinová toaletní voda určená pro ženy. Tato vůně byla představena v roce 2023 a tvůrkyněmi jsou parfumérky Caroline Dumur a Fanny Bal. Vůně je známá svou…
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache W EDT, 50 ml
od 599 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache je prezentována v moderní červené lahvičce. Tato toaletní voda je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž…
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling W EDT, 100 ml
od 1 010 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling W EDT Lacoste Eau De Lacoste L.12.12 Pour Elle Sparkling je dámská toaletní voda, která v sobě kombinuje eleganci a ležérnost typickou pro…
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache W EDT, 90 ml
od 820 Kč
9,11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Lacoste L.12.12 Pour Elle French Panache je prezentována v moderní červené lahvičce. Tato toaletní voda je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž…
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT, 35 ml
od 580 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense v sobě kombinuje různé druhy vůní. Tento produkt pochází od výrobce Lacoste, který je známý svými kvalitními parfémy. Tato toaletní voda je…

LACOSTE L.12.12 Rose Eau Intense toaletní voda pro ženy 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Pociťte návykovou svěžest toaletní vody L. 12. 12 Rose Eau Intense, která v sobě ukrývá zářivost bílého čaje, růže a…
v 5 obchodech

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 French Panache Pour Elle W EDT Tester 90 ml
- 90 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
Pižmová, citrusová, květinová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Složení Hlava - bergamot, růžový pepř,…
ProdejParfemu.cz

Lacoste L.12.12 Rose Sparkling toaletní voda pro ženy 50 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
- 50 ml
Lacoste L.12.12 Rose Sparkling, 50 ml, Toaletní vody pro ženy, Dopřejte svým smyslům gurmánský zážitek. Toaletní voda pro…
notino.cz

Lacoste Touch of Pink Toaletní voda EDT 30ml, dámske
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
- 30 ml
Svěží, hravá a vitální, taková je dámská vůně Lacoste Touch of Pink. toaletní voda je určena spíše pro mladé dívky a ženy, z…
KOKU.cz

PURE No.59, inspirováno Lacoste pour Femme, 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
- Španělské
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně střední
Parfém pro ženy inspirovaný vůní od značky Lacoste. Parfém je vhodný po celý rok. Vůně plná smyslnosti a lehkosti Tato…
KrasneVune.cz

Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense Toaletní voda EDT - Tester 100ml, dámske
- Tester
- 100 ml
- Toaletní voda
- Pižmová vůně
Jste připravena na příval návykové svěžesti? Vaše smysly potěší elegantní a ženská toaletní voda Lacoste L.12.12 Rose Eau…
v 2 obchodech

Lacoste Touch of Pink Toaletní voda EDT 90ml, dámske
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Tester
- Pižmová vůně
- 90 ml
Svěží, hravá a vitální, taková je dámská vůně Lacoste Touch of Pink. toaletní voda je určena spíše pro mladé dívky a ženy, z…
KOKU.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?