Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Kenzo, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 30 ml
od 592 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Femme EDT 100 ml
od 813 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kenzo L'Eau par Kenzo je jiskřivá svěží vůně, která osvěží každý horký letní den, ale dokáže stejně tak dobře povzbudit i v období chladnějšího podzimu či zimy. L'Eau par Kenzo je velice lehká a…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 100 ml plnitelný flakon
od 1 028 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Amour W EDP, 100 ml
od 970 Kč
9,70 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Kenzo Amour je smyslná, jemná, klidná vůně, inspirovaná pocity dvou milenců. Květinově dřevitou kompozici vytvořili parfuméři Daphné Bugey a Olivier Cresp. Kenzo Amour voní po třešních, …
Kenzo Parfum D´Ete W EDP, 75 ml
od 1 058 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Kenzo Parfum D'Ete ve vás vyvolá pocit, jako kdybyste leželi na obrovské louce plné květin. Tato zelená parfemovaná voda okouzluje svěžími tóny právě posekané trávy spolu s lehkou ovocnou vůní a…
Kenzo Amour W EDP, 50 ml
od 775 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Kenzo Amour je smyslná, jemná, klidná vůně, inspirovaná pocity dvou milenců. Květinově dřevitou kompozici vytvořili parfuméři Daphné Bugey a Olivier Cresp. Kenzo Amour voní po třešních, …
Kenzo L´Eau W EDT 50 ml
od 679 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Jednoduchost. Opravdovost. Tyto dvě vlastnosti Kenzo miluje. Vůně Kenzo L´Eau je oslavou čisté svěžesti. Jiskřivá, moderní, čistá, blankytně modrá, dokonale střídmá, daleko od bláznivého hluku. …
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa W EDP, 40 ml
od 920 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Vstupte do světa, kde se vůně stává uměním a květiny v ní hrají hlavní roli. Dámská parfémovaná voda Flower by Kenzo Ikebana Mimosa oživuje tradici japonského aranžování květin s mimózou jako…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 50 ml
od 854 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 75 ml
od 992 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je inspirována japonskou modří, …
Kenzo Amour W EDP, 30 ml
od 689 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Kenzo Amour je smyslná, jemná, klidná vůně, inspirovaná pocity dvou milenců. Květinově dřevitou kompozici vytvořili parfuméři Daphné Bugey a Olivier Cresp. Kenzo Amour voní po třešních, …
Kenzo L´Eau 2 Kenzo W EDT, 50 ml
od 649 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Kenzo L´Eau Kenzo 2 toaletní voda pro ženy s obsahem 50 ml.
Kenzo World W EDP, 75 ml
od 1 110 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Objevte svět s vůní parfémované vody Kenzo World značky KENZO, která se stane vaším třetím okem. Vůně se totiž ukrývá za velmi originálním designem flakonku ve tvaru oka, právě symbol oka je tak…
Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne W EDP, 40 ml
od 850 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne přináší svěží a živou vonnou kompozici inspirovanou pařížským květinovým polem. Vůně interpretuje ikonickou klasiku Flower by Kenzo…
Kenzo L´Eau Kenzo Pour Homme M EDT 100 ml
od 854 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Citrusově vodní vůně L´eau par Kenzo je interpretací vodní svěžesti. Svěží, živoucí voda, která čerpá energii ze srdce země. Vůni uvádí osvěžující yuzu, japonský citronek, který se poté mísí s…
Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet W EDP, 50 ml
od 772 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Přesvědčte se o tom, že i vy rozkvetete, když se zahalíte od omamné vůně květin s dámskou řadou produktů Kenzo Flower By Kenzo Poppy Bouquet. Řada našla svou inspiraci v kráse a křehkosti vlčího…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 40 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně přináší květinovo-ambrovou kompozici, kterou doplňují lehké minerální tóny. …
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Mimosa W EDP, 75 ml
od 1 013 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Vstupte do světa, kde se vůně stává uměním a květiny v ní hrají hlavní roli. Dámská parfémovaná voda Flower by Kenzo Ikebana Mimosa oživuje tradici japonského aranžování květin s mimózou jako…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 15 ml
od 479 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo L'eau Par Kenzo W EDT, 100 ml
od 859 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jednoduchost. Opravdovost. Tyto dvě vlastnosti Kenzo miluje. Vůně je oslavou čisté svěžesti. Jiskřivá, moderní, čistá, blankytně modrá, dokonale střídmá, daleko od bláznivého hluku. Elegantní…
Kenzo L´Eau 2 Kenzo W EDT, 30 ml
od 447 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Kenzo L´Eau Kenzo 2 toaletní voda pro ženy s obsahem 30 ml.
Kenzo World W EDT, 30 ml
od 685 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Kenzo World Eau de Toilette toaletní voda pro ženy 30 ml, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh na jaře v roce 2018 vychutnejte si vzrušení a půvab s Kenzo World Eau de Toilette Neber se…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, Tester 50 ml
od 430 Kč
8,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Le Rouge Flower W EDP 50 ml
od 1 172 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Intenzivní květinově-gurmánská vůně pro ženy přináší spojení elegance a síly, které osloví sebevědomé nositelky. Vůně je postavena na harmonii přírodních složek, které dodávají parfémované vodě…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana W EDP, 40 ml
od 957 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
S parfémovanou vodou Flower by Kenzo Ikebana přichází záplava květin. Toto vůně přináší unikátní spojení ikonických máků s tradičními jemnými kvítky sakury. Nechte se unést záplavou růžových…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, náplň 200 ml
od 1 742 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 100 ml
od 1 434 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Kenzo Flower by Kenzo Eau Legere W EDT 30 ml
od 614 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Květinová, balzamiková, pudrová, růžová vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2015. Složení Hlava - mandarinka, černý rybíz, květ černého rybízu Srdce - růže, fialka, hedione, …
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy W EDP, 50 ml
od 1 355 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
--- Kenzo Cherry Poppy W EDP 50 ml Parfémovaná voda Kenzo Cherry Poppy je inspirována japonskou cukrárnou a nabízí ovocně-květinovou kompozici, která se hodí pro každodenní nošení i speciální…
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy W EDP, 30 ml
od 953 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Kenzo Flower by Kenzo Cherry Poppy je parfémovaná voda pro ženy, která vás přenese do světa lahodných chutí a okouzlujících květinových vůní. V této vůni se setkávají ovocné a květinové tóny, …
Kenzo Flower by Kenzo Le Rouge W EDP 30 ml
od 838 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-gurmánská vůně pro ženy přináší intenzivní a smyslné vyjádření, které spojuje sílu a eleganci. V úvodu se rozvíjí jemné pižmo v kombinaci s rýžovou párou, což dodává vůni moderní a…
Kenzo World W EDT, 50 ml
od 1 205 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Kenzo World Eau de Toilette toaletní voda pro ženy 50 ml, Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh na jaře v roce 2018 vychutnejte si vzrušení a půvab s Kenzo World Eau de Toilette Neber se…
Kenzo World W EDP, 30 ml
od 672 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Kenzo World parfémovaná voda pro ženy s obsahem 30 ml.
Kenzo World W EDP, 50 ml
od 980 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Kenzo World dámská parfémovaná voda 50 ml Umělečtí ředitelé značky KENZO Carol Lim a Humberto Leon vdechují svou vizi módy do své první dámské vůně - KENZO World. Tato hravá a dynamická…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 30 ml
od 747 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Kenzo Flower by Kenzo W EDT, 50 ml
od 745 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Přirozená divokost a půvab květů máku nabral novou podobu – tou je dámská toaletní voda Kenzo Flower by Kenzo. Na první pohled křehká, ale současně nebojácná květina se stala inspirací pro tuto…
Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne W EDP, 75 ml
od 1 080 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
I v srdci města může rozkvést voňavá květina. Dámská parfémovaná voda Kenzo Flower by Kenzo La Récolte Parisienne přináší ikonickou růžovo-pižmovou vůni obohacenou o neotřelé akcenty žluté…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 100 ml
od 1 155 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Kenzo Flower By Kenzo W EDT 30 ml
od 604 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 30 ml
Protože červený mák nemá žádnou vůni, Kenzo pro něj jednu vytvořil. Moc jedinečné, silné, prosté a smyslné květiny. Flower By Kenzo je květina ve městě. Vždy krásná svou jednoduchostí, křehká a…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 50 ml
od 932 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Kenzo Flower by Kenzo W EDT, 100 ml
od 928 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Přirozená divokost a půvab květů máku nabral novou podobu – tou je dámská toaletní voda Kenzo Flower by Kenzo. Na první pohled křehká, ale současně nebojácná květina se stala inspirací pro tuto…
Kenzo Flower By Kenzo Cherry Poppy W EDP, 100 ml
od 1 967 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
Parfémová voda Kenzo Flower By Kenzo Cherry Poppy je svěží a hravá kompozice, která spojuje květinové a ovocné tóny v harmonické rovnováze. Vytvořená pro ženy, které hledají vůni vyjadřující…
Kenzo Flower by Kenzo Eau de Vie W EDP, Tester 50 ml
od 931 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Kenzo Flower by Kenzo Eau de Vie je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Hlava -…
Kenzo Flower by Kenzo L´Eau Originelle W EDT, Tester 50 ml
od 853 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Svěží, podmanivá a originální vůně Kenzo Flower By Kenzo L´Eau Originelle byla uvedena na trh v roce 2015. Parfém Flower By Kenzo L´Eau Originelle je inspirovaný květem bílého máku, který…
Kenzo World W EDP, 75 ml Tester
1 217 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Tester má identické složení jako produkt v běžném provedení. Odlišujícími rozdíly jsou: Balení – je provedeno v kartónových neozdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Obal – shodný…
Kenzo Flower by Kenzo Eau De Lumiere W EDT, Tester 50 ml
706 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Flower By Kenzo Eau De Lumière je další z kolekce květinových vůní. Tato byla uvedena na trh v roce 2017. Její hlava obsahuje svěží bergamot a listy černého rybízu. V srdci najdete kombinaci…
Kenzo Amour Make Me Fly W EDT 40 ml
1 290 Kč
32 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 40 ml
Květinově-ovocná vůně pro ženy Kenzo Amour Make Me Fly. Ovocný koktej se otevírá tóny šťavnaté mandarinky a švestky. V srdci vůně se mísí tóny jasmínu, magnólie s třešňovým květem, který dodává…
Kenzo Flower In The Air W EDP, Tester 100 ml
1 957 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Kenzo Flower in the Air. Kenzo Flower in the Air EDP 100ml W TESTER u Vás do 24 hodin. Parfémy Kenzo Flower in the Air EDP 100ml W TESTER skladem. Kenzo Flower in the Air je moderní…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
