Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy KATY PERRY, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
KATY PERRY Purr W EDP, 100 ml
od 303 Kč
3,03 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
V roce 2010 se Katy Perry rozhodla proniknout do světa vůní uvedením tohoto svého prvního parfému. Ten je stejně jako Katy provokativní, žhavý a smyslný. Vůně je ukrytá v nápaditém hravém…
KATY PERRY Katy Perry's Mad Potion W EDP, 100 ml
od 492 Kč
4,92 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Katy Perry´s Mad Potion je svůdná, exotická a přitažlivá vůně pro ženy. Složení se otevírá směsí šťavnatého jablka, orchideje a pivoňky. V srdci se snoubí opojná vůně vanilky, jasmínu, pižma a…
KATY PERRY Indi W EDP, 30 ml
283 Kč
9,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Fougerové vůně
- 30 ml
KATY PERRY Indi byla uvedena na trh v roce 2017 a představuje vyjádření individuality a osobního příběhu. Katy Perry prostřednictvím této vůně vybízí k oslavě jedinečnosti a odlišnosti, které…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
