Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Karl Lagerfeld, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP, 85 ml
od 460 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP je luxusním produktem, který je určen pro ženy. Pochází od výrobce Karl Lagerfeld, jehož jméno je synonymem pro kvalitu a eleganci. Jee…
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP, 45 ml
od 304 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP je luxusním produktem, který je určen pro ženy. Pochází od výrobce Karl Lagerfeld, jehož jméno je synonymem pro kvalitu a eleganci. Jee…
Karl Lagerfeld Fleur De Thé W EDP, 50 ml
od 329 Kč
6,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Fleur De Thé je elegantní, květinová a citrusová vůně. Citronový buket mandarinky, neroli a citronu se rozvíjí v horním tónu a zanechává na pokožce nádhernou svěžest. Zelený čaj v kombinaci s…
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 100 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nekonvenční dámská vůně s květem ostružiny zahaluje tělo do svůdných šatů. Legendární návrhář ji ušil z florientálních, ovocných a dřevitých nót. Karl Lagerfeld je vizionář, pokud jde o nevídané…
Karl Lagerfeld Fleur De Thé W EDP, 100 ml
od 494 Kč
4,94 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Fleur De Thé je elegantní, květinová a citrusová vůně. Citronový buket mandarinky, neroli a citronu se rozvíjí v horním tónu a zanechává na pokožce nádhernou svěžest. Zelený čaj v kombinaci s…
Karl Lagerfeld Fleur de Pecher W EDP, 100 ml
od 418 Kč
4,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Podtrhněte svůj přirozený půvab. Dámská parfémovaná voda Karl Lagerfeld Fleur De Pêcher se vyznačuje smyslnou a velmi svěží vůní, jež nenechá klidným žádného muže, který s vámi bude v jedné…
Karl Lagerfeld Les Parfums Matieres Fleur De Pecher W EDP 50 ml
od 330 Kč
6,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Francouzské
- 50 ml
Dámská parfémová voda Fleur de Pecher byla vytvořena tak, aby se stala nepostradatelným kouskem ve vašem olfaktorním šatníku. Obléká pokožku do důmyslné elegance s moderním šmrncem.
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP, 25 ml
od 266 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP je luxusním produktem, který je určen pro ženy. Pochází od výrobce Karl Lagerfeld, jehož jméno je synonymem pro kvalitu a eleganci. Jee…
Karl Lagerfeld Fleur D'Iris W EDP, 50 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Karl Lagerfeld Fleur d'Iris je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je ideální pro ty, které hledají kombinaci květinových a ambrových tónů, jež dodávají…
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu W P, 100 ml
od 781 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu představuje unikátní spojení květinových a gurmánských tónů, které osloví ženy hledající výraznou a zároveň sofistikovanou vůni. Její kompozice je…
Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine W EDP, 50 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní tato dámská parfémovaná voda. Svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava - zelené…
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 50 ml
od 332 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fleur De Murier je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří malina, červený rybíz a pomeranč. V květinovém srdci se snoubí fialka, konvalinka, květ ostružiny a pomerančovníku. Vůně se…
Karl Lagerfeld Fleur D'Iris W EDP, 100 ml
od 454 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Sladký parfém
Výrobce: Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld Fleur d'Iris je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tento parfém nese květinově ambrovou vůni, jež je ideální volbou pro ty, …
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore W EDP, 60 ml
od 333 Kč
5,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 60 ml
Karl Lagerfeld žil v Římě téměř půl století. Obdivoval architekturu a mytologii tohoto města. Rád se procházel úzkými uličkami a navštěvoval svá oblíbená místa. Divino Amore je název ulice, kde…
Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume W EDP, 100 ml
od 447 Kč
4,47 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Německé
- 100 ml
Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume je inspirována francouzskou oblastí St. Germain, která Karla uchvátila unikátní atmosférou a způsobem života. Tato květinová chypre okouzlující vůně je určená…
Karl Lagerfeld Rome Divino Amore W EDP, 100 ml
od 456 Kč
4,56 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Karl Lagerfeld žil v Římě téměř půl století. Obdivoval architekturu a mytologii tohoto města. Rád se procházel úzkými uličkami a navštěvoval svá oblíbená místa. Divino Amore je název ulice, kde…
Karl Lagerfeld Tokyo Shibuya W EDP, 60 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Dámská vůně Tokyo Shibuya je inspirována japonským místem plném energie. Nabízí spojení štíhlých mrakodrapů v obchodní čtvrti a stromů s rozkvetlými květy třešní v nedalekém parku, kde městská…
Karl Lagerfeld Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume W EDP, 60 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Karl Paris 21 Rue Saint-Guillaume je inspirována francouzskou oblastí St. Germain, která Karla uchvátila unikátní atmosférou a způsobem života. Tato květinová chypre okouzlující vůně je určená…
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu W P, 60 ml
od 647 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Květinová parfémovaná voda pro ženy, která v sobě spojuje svěžest, eleganci a nádech gurmánského půvabu. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které chtějí vyjádřit svou…
Karl Lagerfeld Tokyo Shibuya W EDP, 100 ml
od 575 Kč
5,75 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Dámská vůně Tokyo Shibuya je inspirována japonským místem plném energie. Nabízí spojení štíhlých mrakodrapů v obchodní čtvrti a stromů s rozkvetlými květy třešní v nedalekém parku, kde městská…
Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine W EDP, 100 ml
od 405 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní tato dámská parfémovaná voda. Svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava - zelené…
Karl Lagerfeld Fleur de Pecher W EDP, Tester 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2017 Dámská vůně s květem broskve obléká pokožku do sametové elegance. Legendární návrhář ji utkal z ovocných, květinových a pižmových nót. Nová…
Karl Lagerfeld Paradise Bay W EDP, 45 ml
1 402 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 45 ml
Dámská vůně Lagerfeld Karl Lagerfeld Paradise Bay evokuje vůni tropického ráje, bělostné pláže a poklidné zátoky. Ovocno-květinový mix se otevírá svěží vůní broskve spolu s exotickým ananasem a…
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, Tester 100 ml
664 Kč
6,64 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Fleur De Murier je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří malina, červený rybíz a pomeranč. V květinovém srdci se snoubí fialka, konvalinka, květ ostružiny a pomerančovníku. Vůně se…

Toaletní voda Karl Lagerfeld Karl Hamburg Alster 60 ml Tester
- 60 ml
- Toaletní voda
- Fougerové vůně
- Levandulové vůně
- Aromatická vůně
- Svěží parfém
- Tester
- Pižmová vůně
Parfém Karl Hamburg Alster od Karla Lagerfelda představuje aromatická fougère vůně pro muže, která byla uvedena na trh v…
v 3 obchodech

Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld For Her 85 ml Tester
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Tester
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 85 ml
Karl Lagerfeld for Her představuje parfém, který byl uveden v roce 2014 a patří mezi květinově-ovocné dámské vůně. O tuto…
v 4 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?