Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Juicy Couture, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Juicy Couture La La W EDP, 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Ovocná, citrusová, sladká vůně určená pro temperamentní a okouzlující ženy. Přináší pocity radosti a štěstí. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.
Juicy Couture I Am Juicy Couture W EDP, 30 ml
od 384 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
I Am Juicy Couture od značky Juicy Couture je květinově-ovocná vůně pro dívky a ženy, která byla představena veřejnosti v roce 2015. Nechte se strhnout jejími podmanivými složkami!
Juicy Couture Royal Rose EDP 100 ml
od 927 Kč
9,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Juicy Couture Royal Rose je tajuplná parfémovaná voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. Květinově orientální aromatická vůně pro individualistickou ženu na večerní nošení a speciální…
Juicy Couture Oui W EDP 100 ml
od 775 Kč
7,75 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Ve světe Juicy Couture je vše o tom říkat ano věcem, ve které věříte: v lásku, dobrodružství a vaší vlastní duši. Parfém Juicy Couture Oui je květinová, ovocná vůně představená v roce 2018. …
Juicy Couture Rock The Rainbow Bye Bye Blues W EDT 75 ml
od 302 Kč
4,03 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Citrusová, ambrová, vodní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - vodní tóny, vodní ovoce, citron Srdce - květinové tóny Základ - ambra, naplavené dřevo, pižmo
Juiciy Couture Rock The Rainbow Oh So Orange W EDT 75 ml
od 565 Kč
7,53 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Citrusová, ovocná, sladká vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - kumquat, mandarinka, červené bobule Srdce - květinové tóny, pomeranč, šlehačka Základ - pižmo, …
Juicy Couture I Am Juicy Couture W EDP, 100 ml
od 823 Kč
8,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Svůdná a podmanivá to je Juicy Couture I Am Juicy Couture. Květinovo-ovocná kompozice se otevírá šťavnatými tóny malin, pomela a marakuji. Srdce přimoná zahradu plnou právě rozkvetlých květin. …
Juicy Couture I Am Juicy Couture W EDP, 50 ml
od 762 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Svůdná a podmanivá to je Juicy Couture I Am Juicy Couture. Květinovo-ovocná kompozice se otevírá šťavnatými tóny malin, pomela a marakuji. Srdce přimoná zahradu plnou právě rozkvetlých květin. …
Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture W EDP, Tester 100 ml
od 452 Kč
4,52 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Nová vůně Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture je vůně inspirovaná Hippie stylem a vrací nás do free 60tých let. Masivní flakon vůně je z těžkého skla, zdobený nádhernými dekoracemi jako…

Juicy Couture Juicy Couture Oui 50 ml
- 50 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Juicy Couture Oui je šťavnatá ovocně-květinová parfémovaná voda pro ženy v 50ml lahvi. Vůně je energická a hravá, výdrž je…
v 5 obchodech

Juicy Couture Juicy Couture Oui EDP 30 ml
- 30 ml
- Parfémová voda
- Pižmová vůně
Juicy Couture Oui ve 30ml lahvi je ovocně-květinová parfémovaná voda s výdrží kolem 6-8 hodin. Otevírá se šťavnatě, s…
v 7 obchodech

Juicy Couture La La parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Pižmová vůně
Inspirace pro Couture La La pochází z klasické elegance původní Juicy Couture. Mladší sestra Juicy Couture, Couture La La je…
v 2 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?