Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Jimmy Choo, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Jimmy Choo Blossom W EDP, 100 ml
od 692 Kč
6,92 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
Jimmy Choo For Women EDP, 100 ml
od 999 Kč
9,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Jimmy Choo For Women je ovocně-květinová vůně, která byla uvedena na trh v roce 2011. Vstupte do světa Jimmy Choo a získejte jedinečnou auru ženské přitažlivosti a smyslnosti. Načerpejte…
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum W P, 60 ml
od 849 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém I Want Choo Le Parfum od značky Jimmy Choo je určen pro ženy, které hledají sofistikovanou a výraznou vůni. Tento parfém je ideální volbou pro večerní příležitosti, kdy chcete zanechat…
Jimmy Choo I Want Choo With Love W EDP, 40 ml
od 292 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Seznamte se s parfémovanou vodou Jimmy Choo I Want Choo With Love, která svým květinově-ovocným složením nabízí harmonii svěžesti a elegance. Uvedena na trh v roce 2025, tato vůně od parfumérek…
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum W P, 100 ml
od 1 557 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum W P Parfém Jimmy Choo I Want Choo Le Parfum je určen pro ženy, které hledají vůni, jež je ženská, hravá a sebevědomá. Tento parfém je produktem luxusní značky…
Jimmy Choo I Want Choo With Love W EDP, 60 ml
od 1 132 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-ovocná vůně pro ženy, která oslavuje lásku, ženskou sílu a sebevědomí, přináší harmonickou kombinaci svěžích, květinových a hřejivých akcentů. Vyznačuje se jemným, sladkým a pudrovým…
Jimmy Choo Blossom W EDP, 40 ml
od 514 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 40 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
Jimmy Choo Floral W EDT, 90 ml
od 1 073 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Jimmy Choo Floral je jemná vůně květin zahalená do sofistikované krásy magnolie. Jemná a svěží, sofistikovaná a uhlazená, tato vůně je výrazem ženskosti prostřednictvím symfonie květinových, …
Jimmy Choo Floral W EDT, 40 ml
od 719 Kč
18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 40 ml
Jimmy Choo Floral je jemná vůně květin zahalená do sofistikované krásy magnolie. Jemná a svěží, sofistikovaná a uhlazená, tato vůně je výrazem ženskosti prostřednictvím symfonie květinových, …
Jimmy Choo Illicit Flower W EDT, 100 ml
od 659 Kč
6,59 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Jimmy Choo Illicit Flower je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny pomeranče a meruňky. Poté přichází na řadu srdce parfému tvořené růží, jasmínem a květem grapefruitu a…
Jimmy Choo Blossom W EDP, 60 ml
od 617 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 60 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
Jimmy Choo L'Eau W EDT, 90 ml
od 766 Kč
8,51 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Vůně Jimmy Choo L'Eau je vyjádřením dynamické, svůdné a dobrodružné ženy Jimmy Choo. Vrchní nóty této vůně jsou tvořeny ibiškem a bergamotem, jež se jemně mísí se sladkou nektarinkou a pivoňkou…
Jimmy Choo Jimmy Choo W EDT, 100 ml
od 810 Kč
8,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Nejpopulárnější značka luxusních bot a doplňků Jimmy Choo uvádí svůj první parfém, jednoduše pojmenovaný Jimmy Choo. Jimmy Choo je popisovaná jako velmi moderní, ženská a plná smyslnosti. Svůdná…
Jimmy Choo Floral W EDT, Tester 90 ml
od 679 Kč
7,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Jimmy Choo Floral je jemná vůně květin zahalená do sofistikované krásy magnolie. Jemná a svěží, sofistikovaná a uhlazená, tato vůně je výrazem ženskosti prostřednictvím symfonie květinových, …
Jimmy Choo For Women EDP, Tester 100 ml
od 737 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jimmy Choo For Women je ovocně-květinová vůně, která byla uvedena na trh v roce 2011. Vstupte do světa Jimmy Choo a získejte jedinečnou auru ženské přitažlivosti a smyslnosti. Načerpejte…
Jimmy Choo Floral W EDT, 60 ml
od 1 017 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 60 ml
Jimmy Choo Floral je jemná vůně květin zahalená do sofistikované krásy magnolie. Jemná a svěží, sofistikovaná a uhlazená, tato vůně je výrazem ženskosti prostřednictvím symfonie květinových, …
Jimmy Choo L'Eau W EDT, 60 ml
od 616 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Vůně Jimmy Choo L'Eau je vyjádřením dynamické, svůdné a dobrodružné ženy Jimmy Choo. Vrchní nóty této vůně jsou tvořeny ibiškem a bergamotem, jež se jemně mísí se sladkou nektarinkou a pivoňkou…
Jimmy Choo L’Eau W EDT 40 ml
od 470 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Jimmy Choo L’Eau je zářivá, elegantní a zároveň lehce vyzývavá toaletní voda, která se stane vaším osobním podpisem ženskosti. Dámská toaletní voda Jimmy Choo L’Eau je vyjádřením moderní…
Jimmy Choo Illicit Flower W EDT, 60 ml
od 613 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 60 ml
Jimmy Choo Illicit Flower je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny pomeranče a meruňky. Poté přichází na řadu srdce parfému tvořené růží, jasmínem a květem grapefruitu a…
Jimmy Choo Illicit Flower W EDT, 40 ml
od 512 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 40 ml
Jimmy Choo Illicit Flower je květinově-dřevitá vůně pro ženy, která se otevírá svěžími tóny pomeranče a meruňky. Poté přichází na řadu srdce parfému tvořené růží, jasmínem a květem grapefruitu a…
Jimmy Choo Illicit Flower W EDT, Tester 100 ml
od 555 Kč
5,55 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Tester má identické složení jako produkt v běžném provedení. Odlišujícími rozdíly jsou: Balení – je provedeno v kartónových neozdobených krabičkách, někdy může být i bez krabičky. Obal – shodný…
Jimmy Choo L'Eau W EDT, Tester 90 ml
1 022 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Vůně Jimmy Choo L'Eau je vyjádřením dynamické, svůdné a dobrodružné ženy Jimmy Choo. Vrchní nóty této vůně jsou tvořeny ibiškem a bergamotem, jež se jemně mísí se sladkou nektarinkou a pivoňkou…
Jimmy Choo Blossom W EDP, Tester 100 ml
1 209 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Šťavnatá, svěží a jiskřivá, to je nová dámská vůně Jimmy Choo Blossom od značky Jimmy Choo pro rok 2015. Ovocno-květinový mix se otevírá svěžími tóny rybízu, citrusů a ostružin. Složení…
Jimmy Choo Radiant Tuberose W EDP 125 ml
od 2 933 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
- 125 ml
Parfémovaná voda s výrazným květinovým charakterem je určena pro ženy, které hledají intenzivní a dlouhotrvající vůni. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů vytváří smyslný a…

JIMMY CHOO I Want Choo With Love parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Do řady I Want Choo přináší moderní, zářivou vůni růžové vanilky. Své vonné dobrodružství zahajuje lehkými a osvěžujícími…
v 12 obchodech

Jimmy Choo Blossom Special Edition 2025 parfémovaná voda pro ženy 40 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 40 ml
Parfémovaná voda od značky Jimmy Choo byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 40 ml vámi vybrané vůně.…
v 2 obchodech

Jimmy Choo Blossom Special Edition 2025 parfémovaná voda pro ženy 60 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 60 ml
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
Jimmy Choo Blossom Special Edition 2025 parfémovaná voda pro ženy 60 ml, Ovocná, květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh…
v 4 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?