Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Jil Sander, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Jil Sander No.4 W EDP, 30 ml
od 357 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Jedinečná a elegantní Jil Sander No.4 je plná smyslnosti a záhadných hloubek. Vitalita v ženské podobě, která dokáže učinit z večera zážitek nezapomenutelné intenzity. Zlatá barva parfému No.4…
Jil Sander No.4 W EDP, 100 ml
od 863 Kč
8,63 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
No.4 je elegantní vůně plná smyslnosti a záhadných hloubek. Vůně je synonymem vitality, která dokáže učinit z večera zážitek nezapomenutelné intenzity. Je velmi elegantní a luxusní, ideální pro…
Jil Sander Sun W EDT, 30 ml
od 260 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Německé
Jil Sander Sun je toaletní voda pro ženy, která představuje harmonickou kombinaci orientálních a květinových tónů. Tato vůně pochází z dílny německého výrobce Jil Sander a je charakteristická…
Jil Sander Sun Delight W EDT, 100 ml
od 586 Kč
5,86 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Vůně Sun Delight je elegantně svůdná, ohnivě ženská a opojně smyslná. Rozšiřuje jedinečnou náladu večerního soumraku. Připravuje čarovné chvíle a budí hezké vzpomínky. Tuto dámskou vůni…
Jil Sander Sport Water W EDT, 50 ml
od 479 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Jil Sander Sport Water Woman je sportovní květinová vůně s vodními tóny, která skvěle doplňuje prosluněné jarní a letní dny a vyvolá ve vás vzpomínky na prázdniny, na osvěžující slaný vánek a…
Jil Sander Softly W EDT, 80 ml
od 592 Kč
7,40 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 80 ml
Něžná toaletní voda Jil Sander Softly uklidní vaše tělo i ducha a navodí příjemné pocity odpočinku, relaxace a nekomplikované čistoty. Tato jemná pudrově-květinová vůně je určena pro elegantní…
Jil Sander Sunlight W EDP, 40 ml
od 1 265 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- 40 ml
Parfémovaná voda Jil Sander Sunlight je příběhem o sebevědomím zářící ženě, která – stejně jako světlo samotné – nic neskrývá a oslňuje vše ve svém okolí. Z počátku vás osvěží záplava šťavnatého…
Jil Sander Sunlight Lumiere W EDP 40 ml
1 076 Kč
27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Německé
- 40 ml
Dopřejte si vůni, díky níž budete v každé společnosti nepřehlédnutelná. Dámská parfémovaná voda Jil Sander Sunlight Lumière je ztělesněním luxusu a exkluzivity a její důmyslná vonná kompozice…
Jil Sander Sun Delight W EDT, 30 ml
od 365 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 30 ml
Vůně Sun Delight je elegantně svůdná, ohnivě ženská a opojně smyslná. Rozšiřuje jedinečnou náladu večerního soumraku. Připravuje čarovné chvíle a budí hezké vzpomínky. Tuto dámskou vůni…

Parfém Jil Sander Sun Men Parfum 40 ml
- 40 ml
- Parfém
- Kožená
- Orientální vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- Tester
- Pižmová vůně
Sun Men Parfum od značky Jil Sander je pánský parfém uvedený v roce 2021, náležející do rodiny kožených vůní. Přináší…
v 7 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?