Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Guess, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Guess Guess For Women EDP, 75 ml
od 321 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Podpořte svou ženskou krásu a smyslnost pomocí vůně Guess Guess For Women, která vás zve na procházku rozkvetlým ovocným sadem. Květinově-ovocná parfémovaná voda je zabalená do moderního…
Guess Dare W EDT, 100 ml
od 382 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Značka Guess přinesla dámskou parfémovou vůní Dare, která je vzrušující, provokující a evokuje líbivé pocity. Naláká vás květinově-dřevitými tóny spojené s lehkým pižmem. Složení vám nabízí…
Guess 1981 W EDT, 100 ml
od 455 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Guess Seductive Blue W EDT, 75 ml
od 462 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda pro ženy. Byla uvedena na trh v roce 2023. Vůně vás zavede na prosluněné pláže. Zažijte exotiku s tóny ovoce a květin zabalené do nasládlé pačuli. …
Guess Guess by Marciano W EDP, 100 ml
od 301 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toužíte po něžnosti s kapkou smyslnosti? Pak jsou tu pro vás parfémy Guess by Marciano, zahalí každou ženu do vůně něžných květin, šťavnatého ovoce a teplého dřeva. Tato smyslná kombinace…
Guess 1981 tělový sprej 250 ml
od 176 Kč
0,70 Kč/ml- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 250 ml
Guess 1981 se představuje jako moderní vůně pro sebevědomé ženy. Ovocno-květinové složení s vůní drsného dřeva a pižma vás přenese do přírody severní Kalifornie. Ucítíte jemné akordy fialek, …
Guess Seductive I'm Yours W EDT, 75 ml
od 448 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive I’m Yours je svůdná novinka pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2011. Další verze oblíbeného parfému Seductive nabízí sladší aroma ovoce, květin a dřevitých tónů. Je…
Guess Guess Gold W EDP, 75 ml
od 336 Kč
4,48 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Guess je lehce sladká, svádivá, květinově ovocná vůně pro nespoutanou ženu. Evokuje svobodu ducha a dobrodružství. Parfém Guess je vhodný pro denní nošení.Na začátku ucítíte svěžest mandarinky, …
Guess Seductive Desire W EDT 50 ml
od 417 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská toaletní voda kombinuje svěží a smyslné tóny, které vytvářejí harmonickou a přitažlivou vůni vhodnou pro každodenní nošení i speciální příležitosti. V jejím složení se prolínají ovocné, …
Guess Iconic W EDP, 50 ml
od 750 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- 50 ml
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Guess Girl Belle EDT, 100 ml
od 439 Kč
4,39 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Guess Girl Belle je popisována jako neodolatelné ztělesnění tajemné postavy ženského svádění. Girl Belle je ovocno-květinová vůně. Poprvé byla představena v září 2013. Úvodní tóny tohoto parfému…
Guess Seductive Blue W EDT, 30 ml
od 266 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Guess Seductive Blue je toaletní voda, která přináší harmonickou kombinaci ovocných a květinových tónů, jež jemně podtrhnou vaši přirozenou krásu a smyslnost. Tento parfém je vhodný pro ženy, …
Guess Seductive Blue W EDT, 50 ml
od 413 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dámská toaletní voda Guess Seductive Blue je navržena pro ženy, které hledají jemnou a smyslnou vůni, která podtrhne jejich přirozený půvab. Vytvořená s důrazem na eleganci a lehkost, tato vůně…
Guess Seductive Kiss W EDT 75 ml
od 422 Kč
5,63 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Toaletní voda Guess Seductive Kiss je součástí limitované edice řady Guess Seductive. Tento produkt od výrobce Guess je určen pro ženy, které hledají vůni, jež je stejně atraktivní, odvážná a…
Guess Seductive Dream W EDT 50 ml
od 448 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-ovocná jantarová vůně přináší přirozenou ženskost a lehkou intenzitu, která se hodí pro každodenní nošení. Vůně se otevírá svěžími a šťavnatými tóny, které vytvářejí zasněný nástup. …
Guess Amore Capri W EDT, 100 ml
od 418 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Guess Amore Capri U EDT 100 ml je unisex parfém, který přináší květinově dřevitou vůni inspirovanou energií a atmosférou Capri. Tento parfém je vhodný pro všechny, kteří hledají svěží a zároveň…
Guess Seductive Dream W EDT, 30 ml
od 321 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive Dream W EDT je dámská toaletní voda, která přináší květinově-ovocnou vůni s jantarovými prvky. Tato vůně je ideální volbou pro ženy, které touží po elegantním a zároveň svůdném…
Guess 1981 W EDT, 50 ml
od 405 Kč
8,10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Zdůrazněte obrysy svého ženského půvabu. S ladností a elegancí se o to postará toaletní voda pro ženy Guess 1981. Tato dokonale nadčasová vůně svým názvem odkazuje k roku 1981 a svou vonnou…
Guess Bella Vita W EDP, 100 ml
od 584 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Guess Seductive Dream W EDT, 75 ml
od 504 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guess Seductive Dream W EDT je toaletní voda pro ženy, která se vyznačuje květinově-ovocnou jantarovou vůní. Tato vůně osloví především ty, kdo hledají jemnost a přirozenou ženskost. Svou lehkou…
Guess Bella Vita W EDP, 30 ml
od 476 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Guess Iconic W EDP, 100 ml
od 807 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Guess Seductive Sunkissed W EDT 75 ml
od 496 Kč
6,61 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 75 ml
Toaletní voda Guess Seductive Sunkissed vznikla roku 2012 pod taktovkou Bernarda Ellena jako letní svěží vůně plná ovoce a květin. Flakonek s propracovaným detailem v podobě miniaturní rtěnky…
Guess Seductive Charm W EDT 75 ml
od 431 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si šarmantní dámskou toaletku s ovocnou hlavou, květinovým srdcem a dřevitým základem obohaceným afrodiziakálním pižmem. Elegantní toaletní voda s promyšlenou a uspořádanou strukturou…
Guess Bella Vita La Mia EDP, 100 ml
od 513 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Květinově-dřevitá parfémová voda s orientálním nádechem přináší oslavu ženskosti a radosti ze života. Její složení kombinuje svěží ovocné tóny s bohatými květinovými akordy a hřejivými…
Guess Bella Vita Rosa W EDT 50 ml
od 661 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Tato vůně je věnována hravé a bezstarostné ženě. Její složení zahrnuje citron, magnólii a mech. Objem balení je 50 ml. Hlava - citron, černý rybíz, kdoule Srdce - jasmín, květ magnólie, …
Guess Bella Vita W EDP, 50 ml
od 629 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
Guess Iconic Sublime W EDP, 30 ml
od 710 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je harmonickým spojením ambrových a květinových tónů, které vytvářejí unikátní a vyváženou vůni. Je určena pro ženy, které hledají eleganci a inspiraci v…
Guess Iconic Sublime W EDP, 100 ml
od 1 463 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je určena pro ženy, které vyzařují pozitivitu a inspirují své okolí. Její složení oslavuje sílu a odolnost žen, přičemž kombinuje svěží a smyslné tóny, …
Guess Seductive Dream W EDT, 75 ml + EDT 15 ml + tělové mléko 100 ml + kosmetická…
od 546 Kč
7,28 Kč/ml- Toaletní voda
- 75 ml
Guess Seductive Dream W EDT je toaletní voda, která představuje kombinaci květinových a ovocných tónů s lehce sladkým nádechem. Tato vůně je určena pro ženy, které preferují svěžest a subtilní…
Guess 1981 Los Angeles W EDT, 100 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Sladká, citrusová, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - hruška, červený rybíz, mandarinka Srdce - pomeranč, jasmín, pivoňka, hořký pomerančový květ Základ -…
Guess Forever W EDP 75 ml
od 475 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Guess Forever od značky Guess představuje květinově-ovocnou vůni pro náročné ženy, které hledají elegantní a svěží doplněk pro svůj každodenní život. Tento parfémovaný voda o objemu 75 ml…

Guess Bella Vita Paradiso Parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- 100 ml
- Citrusové vůně
- Pižmová vůně
Bella Vita Paradiso by Guess je parfémová vůně pro ženy s orientálně-květinovým vyzněním, uvedená na trh v roce 2023 a…
v 8 obchodech

Guess Bella Vita parfémovaná voda pro ženy 100 ml
- Parfémová voda
- 100 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Guess Bella Vita parfémovaná voda pro ženy 100 ml, Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2020 Parfémovaná…
v 10 obchodech

Guess Bella Vita Rosa W EDT 100 ml
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 100 ml
Ovocná, květinová, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2022. Složení Hlava - černý rybíz, quince, citron…
v 2 obchodech

GUESS Seductive Desire toaletní voda pro ženy 30 ml
- Květinové vůně
- 30 ml
- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Vodní vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Vůně Guess Seductive Desire vystihuje tichou, ale intenzivní přitažlivost a působí hřejivě i magneticky už při prvním…
v 4 obchodech

Guess Seductive Sunkissed - tělový závoj 250 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- 250 ml
v 3 obchodech

Toaletní voda GUESS Seductive Kiss 75 ml Tester
- 75 ml
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Toaletní voda
- Svěží parfém
- Tester
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Parfém Guess Seductive Kiss značky Guess je něžná květinová vůně pro ženy, uvedená na trh v roce 2020. Svěží a přitažlivá…
v 3 obchodech

GUESS Seductive Desire toaletní voda pro ženy 75 ml
- Květinové vůně
- 75 ml
- Toaletní voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
Vůně Guess Seductive Desire vystihuje tichou, ale intenzivní přitažlivost a působí hřejivě i magneticky už při prvním…
v 3 obchodech

Guess Seductive Desire - tělový závoj 250 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- Intenzita vůně lehká
- 250 ml
v 3 obchodech

Guess Seductive Dream - tělový závoj 250 ml + 2 měsíce na vrácení zboží
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
- Pižmová vůně
- 250 ml
v 3 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?