Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy GRÉS, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
GRÉS Cabochard W EDP, 100 ml
od 317 Kč
3,17 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Cabochard byla zavedena na trh v roce 1959. Cabochard je zajímavá dřevitá vůně lesa a kůže. Cabochard pro ženu, která se nebojí být středem pozornosti.
GRÉS Cabotine W EDT, 100 ml
od 223 Kč
2,23 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Cabotine je svěží, jarní, zelená vůně jako vůně čerstvě vypraného prádla. Cabotine má svěží začátek a postupně rozkvete do srdce z hyacintu, tuberózy a zázvoru. Svůdný závěr doladí pačuli, …
GRÉS Cabochard W EDT, 100 ml
od 254 Kč
2,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Kožená
- 100 ml
GRÉS Cabochard je zajímavá vůně pro ženy, která byla na trh uvedena již v roce 1959. Pro milovnice „starých“ retro vůní, co mají neobyčejné složení, bude Cabochard tím pravým ořechovým. Nevšední…
GRÉS Cabotine Fleur W EDT, 100 ml
od 251 Kč
2,51 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Hlava: šeřík, mandarinka, rezeda Srdce: bílá lilie, divoká orchidej, pivoňka, květ kaktusu Základ: nektarinka, heliotropin, pižmo "Germaine Emilie Krebsová, zakladatelka značky Gres, byla…
GRÉS Cabotine W EDP, 100 ml
od 257 Kč
2,57 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Cabotine je květinová vůně pro ženy od značky Gres. Hlavu parfému tvoří mandarinka, zázvor a ylang-ylang. Srdce je ve znamení lilie, hyacintu, tuberózy a pačuli. Základ vás zahalí do vůně…
GRÉS Cabotine Rose W EDT, 50 ml
od 185 Kč
3,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Gres Rose představuje čerstvý květinový zábal opředený pikantností a svěžestí. Toaletní voda určená pro sebevědomé dámy, jejichž prioritou je vznešenost, elegance a sebejistota. A právě s touto…
GRÉS Cabotine Rose W EDT, 100 ml
od 230 Kč
2,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Cabotine Rose je lehká květinově ovocná dámská vůně, zavedená na trh v roce 2003. Cabotine Rose nás zahalí něžným obláčkem romantiky a uvede nás do říše snů.
GRÉS Cabotine W EDT, 50 ml
od 175 Kč
3,50 Kč/ml- Toaletní voda
- 50 ml
Cabotine je svěží, jarní, zelená vůně jako vůně čerstvě vypraného prádla. Cabotine má svěží začátek a postupně rozkvete do srdce z hyacintu, tuberózy a zázvoru. Svůdný závěr doladí pačuli, …
GRÉS Cabotine W EDT, 30 ml
od 175 Kč
5,83 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Gres Cabotine je exkluzivní dámská vůně pro romantické ženy, které jsou hravé a zároveň velmi intuitivní. Milují krásné věci a mají vytříbený vkus. Toaletní voda Gres Cabotine vám vykouzlí…
GRÉS Cabotine W EDT, Tester 100 ml
od 179 Kč
1,79 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Cabotine je svěží, jarní, zelená vůně jako vůně čerstvě vypraného prádla. Cabotine má svěží začátek a postupně rozkvete do srdce z hyacintu, tuberózy a zázvoru. Svůdný závěr doladí pačuli, …

Gres Cabotine Turquoise 100 ml
- 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
Gres Cabotine Turquoise v 100 ml lahvi je svěží květinová parfémovaná voda se zázvorovým otevřením a vodní čerstvostí. Drží…
v 10 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?