Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Franck Olivier, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Franck Olivier White Touch W EDP 100 ml
od 312 Kč
3,12 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Květinová vůně pro ženy. Složení Hlava - leknín, černý rybíz, meloun, hrušky Srdce - jasmín, frézie, fialka, růže Základ - santalové dřevo, pižmo
Franck Olivier In Pink EDP 75 ml
od 315 Kč
4,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Parfémovaná voda Franck Olivier In Pink je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Květinově ovocná vůně pro…
Franck Olivier Pour Femme EDP 50 ml
od 377 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Franck Olivier je vůně s květinovým a dřevitým aroma, navržená v roce 2012. Tato vůně vás okamžitě zaujme. Kombinace maliny, černého rybízu, grapefruitu, broskve, švestky a…
Franck Olivier Passion Extreme W EDP, 75 ml
od 285 Kč
3,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Passion Extreme 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Passion Extreme - vůně pro ženy. Franck Olivier Passion Extreme - HLAVA: bergamot, broskev, černý rybíz SRDCE: frézie, …
Franck Olivier Sun Java W EDP, 50 ml
od 260 Kč
5,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Franck Olivier Sun Java 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Sun Java - vůně pro ženy. Franck Olivier Sun Java - HLAVA: citrón, broskev, černý rybíz, jablko, broskev SRDCE: jasmín, ..

Franck Olivier Giorgia L'Imperatrice EDP 75 ml
- Parfémová voda
- 75 ml
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
Franck Olivier Giorgia L'Imperatrice v 75 ml lahvi je dámská parfémovaná voda s ovocně-květinovým charakterem a výdrží do…
v 15 obchodech

Franck Olivier Bella EDP 75 ml W
- 75 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Parfém Bella od Franck Olivier je květinově-ovocná vůně pro ženy, která v sobě snoubí svěžest, sladkost a jemné dřevité tóny…
v 15 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?