Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Estée Lauder, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Estée Lauder Pleasures W EDP, 50 ml
od 535 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Přímý vzor současného světa. Estée Lauder Pleasures je rozkošně jemně květinová vůně vytvořená z lilií, pivoněk, jasmínu a květů Karo-Karounde. Zobrazuje moderní ženu toužící zažít každodenní…
Estée Lauder Pleasures W EDP, 100 ml
od 793 Kč
7,93 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Přímý vzor současného světa. Perfektně zachycuje novodobý smysl pro světlo, průzračná vůně. Estee Lauder pleasures je rozkošně jemně květinový vytvořený z lilií, pivoněk, jasmínu a květů…
Estée Lauder Modern Muse W EDP, 50 ml
od 725 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Vaše sebevědomí, váš styl i vaši kreativitu dokonale podtrhne parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Modern Muse, v jejíž vonné kompozici se skrývá fascinující kontrast květinových tónů a…
Estée Lauder Spellbound W EDP, 50 ml
od 827 Kč
17 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Začarovaná, orientální, květinová vůně pro ženy. Je vášnivá díky delikátnímu a lehce pikantnímu složení. Vůně byla uvedena na trh v roce 1991.
Estée Lauder Beautiful Magnolia Fleur W EDP, 100 ml
od 1 405 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda s jemným a okouzlujícím charakterem, která přináší svěží pojetí ženskosti a květinové harmonie. Vůně je vhodná pro teplé jarní a letní dny, kdy se její svěží a zářivé tóny…
Estée Lauder Beautiful W EDP, 75 ml
od 596 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Beautiful - parfémová voda. Beuatiful od Estée Lauder je vůně "100 květin". Romantická, něžná. Skládá se z vůní 100 květin, s teplem dřeva a dotykem citrusových plodů.
Estée Lauder Beautiful Magnolia W EDP, 50 ml
od 936 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Romantická, květinová a zářivá je vůně pro ženy Estée Lauder Beautiful Magnolia. Každý tón její vonné kompozice vás vtáhne hlouběji do milostného příběhu. Je výzvou, abyste se odvážila snít, …
Estée Lauder Cinnabar W EDP, 50 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Cinnabar 50 ml - Parfémová voda s rozprašovačem. Estee Lauder Cinnabar - vůně pro ženy. Estee Lauder Cinnabar - HLAVA: jasmín, pomerančový květ, tangerinka, broskev SRDCE: hřebíček, …
Estée Lauder Beautiful Magnolia W EDP, 100 ml
od 1 182 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Romantická, květinová a zářivá je vůně pro ženy Estée Lauder Beautiful Magnolia. Každý tón její vonné kompozice vás vtáhne hlouběji do milostného příběhu. Je výzvou, abyste se odvážila snít, …
Esteé Lauder Youth Dew W EDP, 67 ml
od 488 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Youth Dew je vyzrálá vůně pro sebejisté ženy. Jedná se o květinově-kořenitou vůni, která na vás zanechá výraznou stopu smyslnosti, tajemna a učiní z vás elegantní a sofistikovanou…
Estée Lauder Modern Muse Chic W EDP, 50 ml
od 817 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Modern Muse Chic - parfémová voda s rozprašovačem 50 ml. Estée Lauder Modern Muse Chic je symbolem ženské krásy, svůdnosti a přirozenosti. V originálním složení ucítíte vůni sladkých švestek a…
Estée Lauder Beautiful W EDP, 30 ml
od 651 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Beuatiful od Estée Lauder je vůně "100 květin". Romantická a něžná. Skládá se z vůní 100 květin, s teplem dřeva a dotykem citrusových plodů.
Estée Lauder Knowing W EDP, 75 ml
od 1 085 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Knowing - parfémová voda. Estée Lauder Knowing je elegantní, teplá, květinová vůně pro náročné ženy. Je určena pro všechny ženy, které se chtějí stát hvězdou večera.Estée Lauder…
Estée Lauder Modern Muse W EDP, 100 ml
od 1 400 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Vaše sebevědomí, váš styl i vaši kreativitu dokonale podtrhne parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Modern Muse, v jejíž vonné kompozici se skrývá fascinující kontrast květinových tónů a…
Estée Lauder Beautiful Belle W EDP, 50 ml
od 999 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Zamilujte se do neodolatelné kombinace liči, mimózy, okvětních lístků růže, květů pomerančovníku, gardénie a marcipánu, kterou v sobě skrývá parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Beautiful…
Estée Lauder Modern Muse W EDP, Tester 100 ml
od 1 400 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vaše sebevědomí, váš styl i vaši kreativitu dokonale podtrhne parfémovaná voda pro ženy Estée Lauder Modern Muse, v jejíž vonné kompozici se skrývá fascinující kontrast květinových tónů a…
Estée Lauder Bronze Goddess Aegea W EDP 50 ml
2 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Estée Lauder Bronze Goddess Aegea Parfémovaná voda pro ženy 50 ml Parfémovaná voda Estée Lauder Bronze Goddess Aegea o objemu 50 ml představuje vhodnou volbu pro denní nošení. Její složení je…

Estée Lauder Beautiful - parfémová voda 75 ml dámská
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Pižmová vůně
- 75 ml
Beuatiful od Estée Lauder je sladší, ryze květinová vůně pro ženy a dívky, které mají rády vůně romantické, okouzlující s…
MEGAKNIHY.cz
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?