Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy Elizabeth Taylor, pižmová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Elizabeth Taylor White Diamonds W EDT, 100 ml
od 514 Kč
5,14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
White Diamonds nebo-li bílé diamanty vznikl díky Elizabethině lásce k diamantům a šperkům vůbec. Sama vlastnila několik vyjímečných kousků, jejichž hodnota dosahovala přes sto milionů dolarů. …
Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds W EDT, 100 ml
od 265 Kč
2,65 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámská toaletní voda. Diamonds and Emeralds je orientálně-květinovou vůní pro ženy, která byla představena v roce 1993.
Elizabeth Taylor Diamonds and Saphires W EDT, 50 ml
od 224 Kč
4,48 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Elizabeth Taylor Diamonds and Saphire toaletní voda pro ženy 50 ml.
Elizabeth Taylor Diamonds and Rubies W EDT, 50 ml
od 225 Kč
4,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Diamonds And Rubies od značky Elizabeth Taylor je sladká, teplejší, květinově-orientální vůně pro ženy. Úvod vůně je složený z květin a ovoce - nalezneme v něm šeřík, dřevo mandloně, broskev, …
Elizabeth Taylor Forever Elizabeth W EDP, 100 ml
od 147 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Elizabeth Taylor Forever Elizabeth je svěží ovocná dámská vůně pro moderní ženu. Od počátku vás uchvátí svěží kombinací vůní jablka, mandarinky a ostružiny. Postupně přechází do jemných…
Elizabeth Taylor Diamonds and Saphires W EDT, 100 ml
od 285 Kč
2,85 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Diamonds And Saphires od Elizabeth Taylor je romantická vůně s lehkým závanem orientu. Jasmín a ylang-ylang tvoří velmi svůdné srdce. V první řadě ucítíte vůni konvalinek, v poslední řadě vás…
Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds W EDT, 50 ml
od 223 Kč
4,46 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Dámská vůně Elizabeth Taylor Diamonds and Emeralds vás obklopí exotickými květinami smíchanými s lehkým ovocným nádechem lesních plodů a podtrženými teplými tóny vanilky a pižma. Žena nosící…
Elizabeth Taylor Sparkling White Diamonds W EDT 100 ml
od 419 Kč
4,19 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Říká se, že diamanty jsou nejkrásnější ozdobou ženy, dokonalým šperkem je však také správně zvolená vůně, jež každou ženu rozzáří. Oblečte se do jiskřivého závoje vůně toaletní vody pro ženy…

Elizabeth Taylor Gardenia EDP 100 ml
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Americké
- Pižmová vůně
- 100 ml
Elizabeth Taylor Gardenia v 100 ml lahvi je parfémovaná voda, čistě květinová vůně postavená kolem gardénie, drží kolem 8…
v 12 obchodech
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?